علی رغم اینکه در تمام ادیان ازدواج با همجنس نکوهیده شده است و در قرآن از قوم لوط به عنوان قومی همجنسگرا نام برده شده است و خداوند آنها را به عذاب مبتلا کرده است ولی جریانی در سالهای اخیر در دنیا برای حمایت از این افراد با این تمایلات شکل گرفته است در کشورهای بزرگ دنیا نیز دولت ها از آنها حمایت کرده اند. و بعد از ازدواج پر از تشریفات نوه ملکه انگلیس یکی از عموزاده های او تصمیم به ازدواج با یک همجنس گرا خود گرفته است.

تصویر دسته جمعی خاندان سلطنتی انگلیس

 

ازدواج با همجنس

اندکی پس از ازدواج شاهزاده بریتانیا با همسر آمریکایی‌اش مگان مارکل ، یکی از اعضای خاندان سلطنتی این کشور برای اولین بار با یک همجنس خود ازدواج می‌کند. لرد ایوار اولین عضو خانواده سلطنتی است که گرایش همجنسگرایانه خود را اعلام کرده.

ازدواج با همجنس در خاندان سلطنتی انگلیس

 

اندکی پس از ازدواج شاهزاده بریتانیا با همسر آمریکایی‌اش مگان مارکل، یکی از اعضای خاندان سلطنتی این کشور برای اولین بار با یک همجنس خود ازدواج می‌کند.

لرد ایوار مونتباتن، پسر عموی دور ملکه الیزابت دوم، تابستان امسال با جیمز کایل، شریک زندگی خود ازدواج می کند.

ازدواج یک عضو خاندان سلطنتی بریتانیا با همجنس خود

آقای مونتباتن ۵۵ ساله در گفتگو با روزنامه دیلی میل گفت که این مراسم ازدواج بسیار کوچک خواهد بود.

لرد ایوار که جیمز کایل را در سوئیس ملاقات کرده بود در سال ۲۰۱۶ همجنسگرا بودن خود را به صورت عمومی اعلام کرد. وی اولین عضو خانواده بزرگ سلطنتی بریتانیا است که گرایش همجنسگرایانه خود را علنا اعلام کرده است. و با این ازدواج خاندان سلطنتی قطعا مورد انتقاد بسیاری  قرار خواهند گرفت.

او پیش از این با یک زن ازدواج کرده بود و سه فرزند دختر دارد. جالب است بدانید همسر سابق او نیز در مراسم ازدواج او حضور خواهد داشت.این مراسم ازدواج در املاک مونتباتن، در شهر دوون واقع در جنوب غربی بریتانیا برگزار خواهد شد.

جد لرد مونتباتن، ملکه ویکتوریا بوده است. رابطه عموزادگی‌ او با ملکه الیزابت دور است و مشخص نیست که شخصی از خاندان سلطنتی در این مراسم حضور داشته باشد.

شاهزاده هری و مگان مارکل همسرش ، دوک و دوشس ساسکس پیش از این حمایت خود را از حقوق دگرباشان جنسی اعلام کرده‌اند و شاهزاده ویلیام نیز سال گذشته نشان افتخاری جامعه دگرباشان بریتانیا را دریافت کرد.

خاندان سلطنتی انگلیس

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
avatar

عادل قاسمی Dear...😍🌈

1398/05/15

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان، من می خواستم مطلبی که در ذهن من مطرح شده رو به اشتراک بگذارم بدون هیچ قضاوت نابجایی، لرد ایوار مونتباتن، پسر عموی دور ملکه الیزابت دوم، تابستان امسال با جیمز کایل، شریک زندگی خود ازدواج می کند. ازدواج یک عضو خاندان سلطنتی بریتانیا با همجنس خود آقای مونتباتن ۵۵ ساله در گفتگو با روزنامه دیلی میل گفت که این مراسم ازدواج بسیار کوچک خواهد بود. لرد ایوار که جیمز کایل را در سوئیس ملاقات کرده بود در سال ۲۰۱۶ همجنسگرا بودن خود را به صورت عمومی اعلام کرد. وی اولین عضو خانواده بزرگ سلطنتی بریتانیا است که گرایش همجنسگرایانه خود را علنا اعلام کرده است. و با این ازدواج خاندان سلطنتی قطعا مورد انتقاد بسیاری قرار خواهند گرفت.... در این قسمت اشاره می کنم به ازدواج همجنس گرایی که بین اعضای سلطنتی ملکه انگلستان خانم الیزابت صورت گرفته است ، حال اینکه اگر پسر عموی خامنه ای با یک فرد همجنس گرا ازدواج می کرد در استرالیا داستان ها چگونه خاتمه پیدا می کرد ، امیدوارم به کل موضوع های شخصی و اجتماعی خودم که در استرالیا بودم و چندین سال زندگی کردم یک اشاره ای کرده باشم ... عموی مادر من یک مجتهد دینی بود خدا بیامورز ، کل دلیل هایی که نمی گذاشتند من ویزای استرالیا رو بگیرم و به زندگی شخصی و اجتماعی خودم که در وجودم هست و درونم برسم ، به دلیل اینکه یک دنیا گی و همجنس گرا می شدند و دیگه کسی ازدواج نمی کرد ، به نظر من نصف افکارهای دنیا از مغز فلج هستند ، و هنوز درک این رو ندارند یکبار از جلو به هم بزنند ، سپس تمام فرشتگان خدا حضور پیدا می کنند و آسمان زیباترین لبخند رو خواهد زد و ستارگان به رقص و پایکوبی می پردازند، واقعا من تبریک میگم این جشن با شکوه رو به پسر عموی ملکه انگلستان خانم الیزابت که یک درک جمعی حداقل کار ممکن رو انجام داده اند ، آنها اینگونه بزرگ شده و برای افکار دیگران که چگونه فکر می کنند ارزشی قائل نیستند و زندگی خودشان را می کنند تمام شد و رفت ولی ما بدبخت ها به دنبال خفه شدن و کهنه گی افکار از یکدیگر باید سبقت بگیریم، لعنت خدا یی که اصلا وجود نداره، بر شما ....

پاسخ دادن

avatar

*

1398/12/13

خاندان شیطان پرست

پاسخ دادن

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید