پژو 508 پلاگین هیبریدی تولید خواهد کرد؟!

پژو

پژو به دنبال گسترش اعضای خانواده نسل جدید ۵۰۸ بوده و ظاهراً نسخه جدید پلاگین هیبرید آن را خواهد ساخت. در این مطلب از تانما با یکی از اعضای خانواده پژو یعنی پژو 508 بیشتر آشنا می شویم

از پژو 508 بیشتر بدانید 

پژو به دنبال گسترش اعضای خانواده نسل جدید ۵۰۸ بوده و ظاهراً نسخه جدید پلاگین هیبرید آن را خواهد ساخت. در این مطلب  از تانما با  یکی از اعضای خانواده پژو یعنی پژو 508 بیشتر آشنا می شویم .

پژو 508

پژو به دنبال گسترش اعضای خانواده نسل جدید ۵۰۸ خود است

این خودرو که بنا به گفته اتوکار سال آینده عرضه خواهد شد ظاهراً دارای پیشرانه ۱.۶ لیتری توربوی بنزینی و یک واحد الکتریکی نصب شده در اکسل عقب است.

پیشرانه احتراق داخلی که با کمک یک استارتر/ژنراتور کار می کند قدرت ۲۰۰ اسب بخاری داشته درحالی که واحد الکتریکی هم می تواند ۱۰۰ اسب بخار دیگر را تولید نماید. واحد الکتریکی نیروی خود را از باتری لیتیوم-یونی می گیرد که در زیر کف صندوق جاسازی شده و می تواند در حالت تمام الکتریکی محدوده حرکتی ۵۰ کیلومتری را ایجاد کند.

به لطف جاسازی هوشمندانه وزن اضافه تر قوای محرکه پلاگین هیبریدی پژو ۵۰۸ تأثیری روی فضای کابین یا محفظه بار نخواهد داشت. اتوکار می گوید نیروی پیشرانه بنزینی می تواند از طریق یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ های جلو منتقل شود درحالی که پیشرانه الکتریکی نیز با استفاده از یک دنده مستقیم نیروی خود را به چرخ های عقب خواهد رساند.

پژو508

پژو 508 یک خودرو هیبریدی است

این نوع طراحی تنها مختص ۵۰۸ نبوده زیرا فرانسوی ها ظاهراً دیگر محصولات برخوردار از پلتفرم EMP۲ را نیز با همین قوای محرکه خواهند ساخت. بهترین کاندیداها برای این نوع طراحی می توانند شاسی بلندهای ۳۰۰۸ و ۵۰۰۸ باشند.

همچنین شایعاتی درباره برنامه های پژو برای تولید نسخه ای دیگر از ۵۰۸ با پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۶ لیتری برگرفته از ۳۰۸ GTi دارد. این خودرو احتمالاً در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد.

پژو 508

این خودرو احتمالاً در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد

 

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید