لیزر درمانی یکی از روش های مفید برای حذف موهای زائد بوده که این روزها بسیار در بین بانوان رونق یافته است اما پیدا کردن یک مرکز لیزر مناسب می‌تواند یکی از مشکلات اساسی برای هر بانویی باشد .برای اینکه لیزر درمانی به صورت موثر و بی خطر صورت پذیرد لیزر باید به صورت یکپارچه و یکنواخت در سطح پوست محلی که قرار است مورد درمان قرار بگیرد تابانده شود و به این منظور دستگاه لیزر باید به گونه‌ای باشد که پالس‌های آن با نرخ ثابتی گسیل گردد . یکی از مهمترین ویژگی کلینیک لیزر مناسب استفاده از دستگاهی با کیفیت بالاست تا به پوست شما آسیب های پوستی نرساند و در کنار آن یک متخصص باید از دستگاه لیزر برای تمیز کردن موهای زائد شما استفاده کند و در شرایطی که افراد آماتور به انجام عملیات لیزر موهای زائد بپردازند، امکان سوزاندن پوست شما وجود دارد .

ویژگی های کلینیک لیزر خوب

برای انتخاب کلینیک لیزر مناسب شما باید لیستی از تمام کلینیک های لیزر مناسب تهیه کنید و و سپس با هر کدام از این کلینیک ها تماس گرفته و اطلاعاتی نظیر مدل دستگاه مورد نظر لیزر موهای زائد و مدت زمانی که این کلینیک در حال انجام این فرآیند است و نام پزشکی که لیزر درمانی را انجام می دهد را کسب کنید. پس از کسب این اطلاعات شما می توانید هم اکنون لیست کلینیک های لیزر خود را فیلتر کنید و تعدادی که از نظر شما مناسب تر است را انتخاب نمایید. سپس به ملاقات حضوری و مراجعه به کلینیک لیزر های باقی مانده بپردازید.

ویژگی های کلینیک لیزر خوب

ویژگی های کلینیک لیزر خوب

به هنگام مراجعه به کلینیک لیزر باید حتما در خصوص صلاحیت و گواهینامه این کلینیک بپرسید و با نوع دستگاهی که برای درمان استفاده می دهند،  آشنا شوید . دقت کنید که در جلسه مشاوره از پزشکان حتماً در خصوص رنگ و نوع پوست خود سوال کنید و بپرسید که آیا این نوع از پوست برای انجام لیزر درمانی حذف موهای زائد مناسب است یا خیر و در خصوص نتایج احتمالی که ممکن است پس از درمان مشاهده کنید اطلاعاتی را کسب کنید.همچنین اطلاعاتی از هزینه کلی و میزان درد احتمالی نیز باید به دست بیاورید.

دستگاه لیزر

دستگاه لیزر

پیش از انجام لیزر موهای زائد در کلینیک لیزر خوب، انجام تست حساسیت پوست صورت می‌گیرد و این تست به عنوان یکی از رایج ترین تست ها برای تشخیص حساسیت پوستی شماست. این کار به کاربر لیزر امکان می دهد تا تنظیمات مختلف را برای مشاهده نوع واکنش پوست به درمان امتحان کند و برای انجام این تست شما باید بخشی از پوست که قابل مشاهده نیست را مورد تست قرار دهید و به پوست خود مدت زمانی استراحت داده تا واکنش آن را مشاهده کنید. این مدت زمان در حدود یک هفته یا کمی بیشتر است .در انتخاب کلینیک لیزر باید تمامی مواردی که در آن جا اتفاق می افتد را ثبت و ضبط کنید تا انتخاب بهتری در کلینیک خود داشته باشید. به هر کلینیکی که مراجعه می کنید، حتما تعامل و عملکرد آن را مد نظر قرار دهید و در لیستی که در خصوص کلینیک ها جمع آوری کرده اید، یادداشت کنید تا بتوانید انتخاب بهتری انجام دهید.

دستگاه لیزر مناسب

دستگاه لیزر مناسب

کلینیک های لیزر درمانی برای ارائه سرویس در حوزه‌های مختلف سعی می‌کنند تا روش های متفاوتی برای فروش و جذب مخاطب به دست بیاورند. برخی از آنها از روش‌های کاملاً درست و  اخلاقی استفاده می‌کنند و اطلاعات درست به شما می دهند و با توجه به کیفیتی که ارائه می‌دهند سبب می گردند تا شما مشتریان کلینیک شوید.دقت کنید که لیزر درمانی روشی دائم برای از بین بردن موهای زائد نیست بلکه تنها تراکم را تا حد زیادی کاهش می دهد، در نتیجه اگر کلینیکی به شما تضمین حذف موهای زائد به صورت دائم با استفاده از لیزر درمانی را داد باید هوشیار باشید و حواستان را جمع کنید چرا که آن فرد در حال دادن اشتباه به شما است و ممکن است قصد هدایت شما به مسیر دلخواه را داشته باشد.

کلینیک لیزر خوب

کلینیک لیزر خوب

در این صورت بهتر است که از انجام درمان موهای زائد خود در این کلینیک بپرهیزید دقت کنید که به هنگام تحقیق و پژوهش در خصوص کلینک ها باید از تجهیزاتی که کلینیک استفاده می‌کند مطمئن شوید و تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا یا آن را ببینید چرا که این موضوع برای انجام یک لیزر موهای زائد دقیق و بی دردسر بسیار حائز اهمیت است. معمولا کلینیک های شناخته شده و معروف این اطلاعات را با کمال میل در اختیار شما قرار می دهند و اگر به کلینیکی مراجعه کنید که تنها هدف جذب مخاطب باشد ممکن است اطلاعات غلط را به شما انتقال بدهند. در حین انجام لیزر موهای زائد حتما در خصوص بی حسی موضعی که کلینیک استفاده می کند بپرسید و در مورد این داروها با پزشک خانواده خود مشورت کنید چرا که گزارشاتی در مورد به خطر افتادن جان افراد به خاطر استفاده از این بی حس کننده ها توسط کلینیک ها به وجود آمده است .

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید