این کوله به تخت خواب تبدیل می شود

کوله پشتی

اگر اهل سفر و گردش باشید، همیشه یافتن محلی راحت برای استراحت و لم دادن در طبیعت یک چالش جدی برای شما تلقی می شود و حالا یک کوله پشتی این مشکل را برطرف کرده است.

این کوله پشتی تخت خواب شما نیز خواهد شد 

کوله پشتی پای ثابت هر  سفر و طبیعت گردی است.شما از یک کوله پشتی  چه توقعاتی دارید ما یک کوله پشتی را به شما معرفی می کنیم  که فراتر از یک کوله پشتی ساده است و در واقع یک کوله پشتی تخت خواب شو است .

کوله لی بک پک  یک کوله پشتی تمام عیار است ، زیرا نه تنها یک  کمد سیار محسوب می شود؛ بلکه به سرعت به یک تخت سفری برای خواب و استراحت شما  تبدیل می شود.

کوله لی بک پک که توسط شرکت انگلیسی جاناتان دیویس تولید شده دارای چارچوبی مستحکم برای کاسته شدن از فشار به فرد طبیعت گرد است و چارچوب آلومینیومی آن که تبدیل کوله به تخت را تسهیل می کند، هم سبک و هم بسیار مستحکم است.

 

کوله پشتی

یک قاب نایلونی هم این مجموعه را تقویت می کند تا از پاره شدن احتمالی آن در حین استفاده به شکل تخت جلوگیری شود. تبدیل این کوله به تخت وبالعکس به تنها دو دقیقه زمان نیاز دارد. نکته مهم این است که در زمان تبدیل کوله به تختخواب نیازی به حذف هیچ یک از بخش ها نیست و البته می توان از کوله یادشده بدون قاب آلومینیومی آن هم به منظور حمل بار استفاده کرد.

نایلون ضد آب، پوشش ضدباران، قابلیت تنظیم سفتی و شلی سطح تخت از جمله دیگر امکانات آن است. این کوله در دو نوع ۶.۵ و ۵.۹ کیلوگرمی تولید شده و بیش از ۶۵ لیتر ظرفیت دارد و می تواند برای استراحت فردی با وزن حدود ۱۰۰ کیلوگرم هم مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت این کوله ۲۸۷ دلار است.

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید