چگونه لک های بارداری را از بین ببریم

لک های بارداری یکی از معضلاتی است که زنان باردار را در بر می گیرد و می تواند نا امیدی و حس نا خوشایندی را برای آنان به جا بگذارد. برای برطرف کردن لک های بارداری، دارو و روش های تهاجمی وجود دارد که در تانما به بررسی روش های رفع لک بارداری می پردازیم.

فوت و فن مراقبت بهاری از پوست

در بهار پوست حساس تر از ماه های دیگر سال است و برای حفظ طراوت و شادابی آن نکاتی وجود دارد که باید رعایت گردد. حفظ طراوت پوست نکته ای مهم برای تمامی بانوان است که در ادامه به راه هایی برای نگهداری بهتر از پوست شما اشاره می شود.

پیشگیری از چاقی شکمی در ماه مبارک رمضان

چاقی شکمی یکی از معضلاتی است که روزه داران پس از ماه مبارک رمضان، دچار آن می شوند. باید گفت که در ماه مبارک رمضان اگر نکات تغذیه ای به درستی رعایت شوند، می توان از چاقی شکمی پیشگیری کرده و لاغری را نیز تجربه کنید. با تانما همراه شوید تا با نکات تغذیه سالم در رمضان آشنا گردید.

مراقبت از کودکان در سفر های نوروزی

سلامتی فرزندان یکی از مهم ترین مقوله ها در سفر است چرا که مشکل در سلامت آن ها می تواند لذت سفر را برای شما کم تر کند و تنها مشکل را به همراه داشته باشد لذا در ادامه نکاتی برای سلامت کودکان شما در سفر های نوروزی فراهم کرده ایم تا بتوانید به خوبی از سفر خود لذت ببرید.