قرص اورژانسی چیست؟ انواع قرص ضد بارداری|عوارض|نحوه استفاده

برای پیشگیری از بارداری ، روش های زیادی وجود دارد اما یکی از آن ها قرص های ضد بارداری یا قرص های اورژانسی هستند . قرص های اورژانسی دارای هورمون هایی می باشند که تخمک گذاری را به تعویق انداخته و از بارداری جلوگیری می کنند . در ادامه با انواع قرص اورژانسی و نحوه مصرف آن ، آشنا خواهیم شد .

همه چیز از عینک آفتابی زنانه/ 20 مدل از پر طرفدارترین های عینک آفتابی

اشعه خورشید برای بدن شما مضر است و همچنین قرار گرفتن در نور آفتاب می تواند برای چشم های شما نیز آسیب زننده باشد. برای محافظت از چشم ها می توان از عینک آفتابی استفاده کرد . عینک آفتابی زنانه نه تنها باعث زیبایی می شود بلکه مزایایی دارد که در این جا بررسی می کنیم .

راهکار هایی برای رفع بوی بد دهان

بوی بد دهان می تواند سبب کاهش اعتماد به نفس و منزوی شدن افراد شود . علل های متفاوتی برای بوی بد دهان عنوان شده است که عموما به بهداشت دهان و دندان باز می گردد . در این بخش از تانما قصد داریم تا به بررسی روش هایی برای برطرف کردن بوی بد دهان بپردازیم لذا با ما همراه شوید .

مراقبت از کودکان در سفر های نوروزی

سلامتی فرزندان یکی از مهم ترین مقوله ها در سفر است چرا که مشکل در سلامت آن ها می تواند لذت سفر را برای شما کم تر کند و تنها مشکل را به همراه داشته باشد لذا در ادامه نکاتی برای سلامت کودکان شما در سفر های نوروزی فراهم کرده ایم تا بتوانید به خوبی از سفر خود لذت ببرید.