بهترین روش محاسبه سن بارداری کدام است؟

محاسبه سن بارداری و دانستن بهترین روش محاسبه ی سن بارداری برای همه مادران باردار امری با اهمیت است اگر شما هم باردار هستید و در محاسبه سن بارداری تان و انتخاب بهترین روش آن دچار سردگمی شده اید در این مطلب با ما همراه شوید و بهترین روش محاسبه سن بارداری را بشناسید.

انواع کاشت ناخن | مزایا و معایب + تصاویر

به کسانی که بیماری عفونی و قارچی دارند توصیه می‌شود که کاشت انجام ندهند چون این کار باعث می‌شود فرد پیشرفت بیماری خود را از چشم دور کند. کسانی هم هستند که مستعد عفونت هستند و سیستم دفاعی بدن ضعیفی دارند و چون آنها خودشان مستعد تمام بیماری‌های ناخن هستند، با این کار بیماری را تسریع می‌کنند.

راهکار هایی برای رفع بوی بد دهان

بوی بد دهان می تواند سبب کاهش اعتماد به نفس و منزوی شدن افراد شود . علل های متفاوتی برای بوی بد دهان عنوان شده است که عموما به بهداشت دهان و دندان باز می گردد . در این بخش از تانما قصد داریم تا به بررسی روش هایی برای برطرف کردن بوی بد دهان بپردازیم لذا با ما همراه شوید .

مراقبت از کودکان در سفر های نوروزی

سلامتی فرزندان یکی از مهم ترین مقوله ها در سفر است چرا که مشکل در سلامت آن ها می تواند لذت سفر را برای شما کم تر کند و تنها مشکل را به همراه داشته باشد لذا در ادامه نکاتی برای سلامت کودکان شما در سفر های نوروزی فراهم کرده ایم تا بتوانید به خوبی از سفر خود لذت ببرید.