از فیشال یا پاک سازی پوست بیشتر بدانید

پوست نمای ظاهر شماست و زیبایی پوست است که در زیبایی نهایی شما تاثیرگذار است . اگر پوستی صاف و روشن داشته باشید ، بسیار جذاب تر به نظر می رسید . برای زیبایی پوست روش های متفاوتی ارائه شده است که در این جا یکی از روش های غیر تهاجمی یعنی فیشال پوست را بررسی می کنیم .

همه چیز درباره پارابن

پارابن یکی از مواد نگهدارنده در لوازم آرایشی است که در مقابل باکتری ها ، وسایل آرایشی و بهداشتی را محافظت می کنند اما همین مواد نگهدارنده می تواند در سلامتی پوست شما تاثیر گذار باشد . با تانما همراه شوید تا از آسیب های پارابن مطلع گردید.

پیشگیری از چاقی شکمی در ماه مبارک رمضان

چاقی شکمی یکی از معضلاتی است که روزه داران پس از ماه مبارک رمضان، دچار آن می شوند. باید گفت که در ماه مبارک رمضان اگر نکات تغذیه ای به درستی رعایت شوند، می توان از چاقی شکمی پیشگیری کرده و لاغری را نیز تجربه کنید. با تانما همراه شوید تا با نکات تغذیه سالم در رمضان آشنا گردید.

20 راهکار طلایی برای سلامتی زنان

سلامتی نعمتی است که نبودش می تواند مشکلات زیادی را به دنبال داشته باشد . با توجه به حساسیت زنان در دوران های متفاوت نظیر بارداری و یا دوران قاعدگی ، نکاتی برای سالم ماندن آن ها وجود دارد که رعایت کردنش می تواند سبب شادابی و طول عمر بیشتر گردد . در تانما راهکار هایی برای سلامتی زنان ارائه شده است .

راهکار هایی برای رفع بوی بد دهان

بوی بد دهان می تواند سبب کاهش اعتماد به نفس و منزوی شدن افراد شود . علل های متفاوتی برای بوی بد دهان عنوان شده است که عموما به بهداشت دهان و دندان باز می گردد . در این بخش از تانما قصد داریم تا به بررسی روش هایی برای برطرف کردن بوی بد دهان بپردازیم لذا با ما همراه شوید .

مراقبت از کودکان در سفر های نوروزی

سلامتی فرزندان یکی از مهم ترین مقوله ها در سفر است چرا که مشکل در سلامت آن ها می تواند لذت سفر را برای شما کم تر کند و تنها مشکل را به همراه داشته باشد لذا در ادامه نکاتی برای سلامت کودکان شما در سفر های نوروزی فراهم کرده ایم تا بتوانید به خوبی از سفر خود لذت ببرید.