نمونه هایی زیبا از کت های مجلسی زنانه با یقه های خاص

در مراسم ها و میهمانی ها، یکی از انتخابات شما می تواند کت های تک مجلسی باشد. این روز ها در بازار مدل های متفاوتی از کت ها ارائه شده است که پیشنهاد مابه شما، انتخاب کت هایی یقه دار است چراکه این کت ها شیک تر بوده و در هر دوره ای از زمان می تواند جدید به نظر برسد. با تانما و مدل های جدید کت همراه شوید

نمونه هایی زیبا از لباس عروس بهاره

خرید لباس عروس می تواند برای خانم ها تا حدودی سخت باشد. انتخاب لباس عروس بهتر است با توجه به فرم هیکل و فصل صورت پذیرد تا جلوه ی بهتری داشته باشد. در ادامه مدل های لباس عروس بهاره آورده شده است تا برای این فصل بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

نمونه هایی زیبا از شال گردن های زنانه

داشتن یک شال گردن زنانه خاص و زیبا نیاز هر بانوی شیک پوشی است شال گردن زنانه نه تنها می تواند استایل بانوان را در یک روز سرد و باد آلود تکمیل کند، می تواند محافظ خوبی برای آنها در مقابل سرمای هوا باشد در این مطلب ما برای شما نمونه هایی زیبا از شال گردن های زنانه را آورده ایم

نمونه هایی زیبا از دیزاین مو با گل

زیبایی موها یکی از مهم ترین مسائل برای بانوان است که همواره در این جهت تلاش بسیاری صورت گرفته است. یکی از روش های دیزاین و زیبایی هرچه بیشتر موها استفاده از گل ها برای موآرایی است که در ادامه با آن بیشتر آشنا می شویم.

همه چیز درباره ژلیش ناخن

زیبایی ناخن ها برای همه بانوان اهمیت فراوانی دارد.کاشت ناخن یکی از روش های زیباییست که البته به دلیل استفاده از پودرها، ناخن های شما حالتی مصنوعی می گیرند. استفاده از ژلیش ناخن، روشی طبیعی تر و بهتر است. در این جا هر آن چه از ژلیش ناخن باید بدانیم، بیان شده است.

مدل لباس بچه گانه نوروز 98

اگر شما هم به دنبال خرید لباس بچه گانه برای فرزند خود هستید، پیشنهاد می کنیم تا با تانما همراه شده و جدید ترین مدل های لباس بچه گانه مناسب عید را با یک دیگر مرور کنیم و با توجه به نکات ذکر شده در این مطلب، بهترین انتخاب را داشته باشید.

مدل های زیبا از جواهرات عروس

جواهر عروس یکی از جذاب ترین اکسسوری ها و زیورآلات او به شمار می رود چرا که در درخشش او تاثیر بسیاری دارد. برای خرید جواهر عروس بهتر است نکاتی رعایت شود تا بهترین نمونه از آن خریداری شود. با تانما همراه شده تا با جدیدترین نمونه های جواهر عروس آشنا شوید.