نمونه هایی زیبا از پیراهن های مجلسی گیپور

پیراهن گیپور یک انتخاب مناسب برای مجلس ها و عروسی هاست چرا که این نوع از پیراهن ها، در ترکیب با پارچه های ساده و یا ساتنی می توانند، مدلی بی نظیر را ایجاد کنند که در هیچ زمانی، این مدل ها قدیمی نمی شوند. در ادامه نمونه هایی زیبا از پیراهن گیپور قابل مشاهده است.

فوت و فن هایی برای انتخاب تالار عروسی

از مهمترین تصمیماتی که یک زوج جوان در ابتدای زندگی خود باید بگیرند انتخاب تالار عروسی یا همان تالار پذیرایی است . بسیاری از زوج های جوان در این انتخاب مهم سوالات و اما و اگر هایی دارند سوالات و اما اگر هایی که ما امروز در تانما می خواهیم به برخی از آنها پاسخ دهیم

مدل های زیبا و جذاب از دکمه سردست

یکی از اکسسوری های جذاب برای مردان و حتی زنان، دکمه سردست یا همان دکمه سرآستین است. استفاده از دکمه سردست و یا دکمه سرآستین، سبب جذاب تر شدن تیپ شما می شود. این روز ها انواع متفاوتی برای دکمه سردست عرضه شده است که در تانما، نمونه هایی از آن بررسی می گردد.

10ست پیشنهادی و مدل برای مانتو صورتی

رنگ صورتی، یکی از رنگ های کاملا مناسب برای فصول گرم است چرا که این رنگ، نور خورشید را کمتر جذب می کند. انتخاب مانتو صورتی یکی از انتخاب های مناسب برای مجالس و همچنین دورهمیاست و به طور کلی استفاده از این رنگ در تاسبتان پیشنهاد می شود. در تانما چند ست با مانتو صورتی آماده شده است.

12 پیشنهاد برای آرایش مو های فرفری

موی فرفری یکی از حالات خاص برای موهای بانوان است که با توجه به این نوع از موها و مراقبت صحیح، زیباترین موها را خواهند داشت! در ادامه روش هایی برای زیبایی و آرایش موی فرفری آورده شده است لذا با تانما همراه شوید.

مهمترین نکات از آرایش و استایل تابستانی

در تابستان، گرمای هوا سبب می گردد تا آرایش شما خراب شود. برای بهتر شدن آرایش در این فصل باید به نکاتی توجه کنید و از ترفند هایی بهره بگیرید که به این منظور در تانما ، ترفند هایی برای آرایش و استایل تابستانی ارائه شده است.

معرفی برند های لاکچری زنانه

برندهای لاکچری، معمولا هزینه های بالایی برای خریداران به جا می گذارند اما به دلیل تولید محصولات خاص و تبلیغات گسترده، روز به روز به تعداد مشتریان این برند اضافه می شود. در ادامه لیست لاکچری ترین برند های زنانه دنیا، معرفی شده است و تاریخچه کوتاهی از این برند ها ارائه شده است. با تانما همراه شوید.