نکاتی در خصوص دسته چک

در هر کسب و کاری، چک و سفته عضو اصلی آن به شمار می رود که در استفاده از چک و دریافت چک نکاتی وجود دارد که در مقاله زیر به بررسی آن ها می پردازیم.


ویژگی های کسب و کار موفق چیست ؟

شروع یک کسب و کار بسیار دشوار است؛ این کار طولانی و پر زحمت است، و از لحاظ آماری، محکوم به شکست است. ولی اگر بتوانید به یک ایده‌ی کسب و کاری مناسب دست یابید، تنها مشکلی که در آغاز کار با آن رو به رو خواهید بود، این است که بتوانید کسب و کار‌تان را با موفقیت از آب بیرون بکشید.


بیکارترین رشته ها در ایران را بشناسید

بیکاری این سالها در کشور پا را از یک مسئله اجتماعی و اقتصادی فراتر گذشته است و به یک معضل اجتماعی اقتصادی تبدیل شده است معضلی که به دنبال خود آسیب های دیگری را به همراه داشته است در این مطلب از تانما ما دست بر روی پدیده نامیمون بیکاری گذاشته ایم و می خواهیم از بیکارترین شغل ها در ایران بگوییم.


پردرآمدترین شغل های دنیا چه شغل هایی هستند؟

؛تصور ذهنی شما از وضعیت مشاغل در سایر کشور‌های دنیا چیست؟ شبکه CNN در ابتدای سال میلادی جدید اقدام به انتشار فهرستی از مشاغل درآمدزا در کشور‌های پیشرفته جهان کرد که در سال گذشته برای متخصص‌های این رشته‌ها درآمد قابل توجهی داشته اند.


شغل‌هایی در ایران که با سرمایه خیلی کم هم میتوانید راه‌اندازی کنید

امروزه روش های درآمدزایی به شدت افزایش پیدا کرده است. به عنوان مثال خانم ها اگر در گذشته برای خود و یا خانواده آشپزی و خیاطی می کردندن، امروزه می توانید غذاهای خود را به دیگران هم بفروشید و برای سایر افراد هم لباس بدوزید و کسب درآمد کنید.


بایگانی‌های معرفی مشاغل نوین

معرفی بهترین شغل های ایران با سرمایه کم و درآمد بالا مجموعه : رازهای موفقیت معرفی بهترین شغل های ایران با سرمایه کم و درآمد بالا شغل های زیر، بهترین شغل ها از لحاظ درآمد و با کمترین سرمایه هستند.فقط با کمی تلاش در آموختن آنها و با صبر و تبلیغات فراوان میتوانید درامد بالایی از انها بدست اورید.


انواع مشاغل اینترنتی پول ساز و آسان در دنیا کدامند ؟

سایت تانما به معرفی پر درآمدترین مشاغل اینترنتی و روش کار در منزل و کسب درآمد از اینترنت خواهد پرداخت.مشاغل اینترنتی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند .با این مشاغل اینترنتی شما خیلی راحت میتوانید به درامد 100 میلیونی در ماه برسید.


پردرآمدترین شغل ها در دنیا چیست؟

اگر میخواهید در حوزه ی آزادکاری یا شغل موقت موفق باشید، باید ریسک های آن را نیز بپذیرید. بسیاری از مهارت های مورد نیاز، پیرامون تکنولوژی هستند.


چه شغلی را باید انتخاب کنید

رهبران سازمان باید با پرسیدن سوالات صحیح از کارکنان حس درونی آن‌ها را کشف کنند و آن‌ها را برای حرکت در مسیر درست و پیدا کردن پاسخ سوال “شغل مناسب من” راهنمایی کنند.


ماجرای جالب از گدای لاکچری در هند که سه همسر دارد

یک فرد هندی معلول از وضعیت خود برای جلب توجه مردم و دریافت پول استفاده می کند او سه همسر دارد.


تصاویری از کارواش مترو در تهران

تصاویری از شست و شوی مترو در کارواش متروی تهران را مشاهده کنید.


جنجال ماجرای شغل برادرهای «مهناز افشار» و تصویر آنها

مهناز افشار از بازیگران مشهور ایرانی است که متولد خرداد ماه سال 56 است . او در یک خانواده مذهبی بزرگ شده است و دو برادر دارد. در ادامه درمورد برادر های او بیشتر می خوانید.


گران‌ترین و ارزان‌ترین شهر ایران کدامند ؟

بررسی ارزان ترین و گران ترین شهرهای ایران تا حدودی می تواند در تسهیل روند معیشت ساکنان شهرها و تعیین کننده دخل و خرج آنها موثر باشد.


چه کارهائی جلوی پولدار شدن‌تان را می‌گیرد؟

چرا پولدار نمی شویم یا چرا ثروتمند نمی شویم از آن سوالاتی هستند که باید دایما از خود بپرسید. استیو سیبولد، میلیونر خودساخته، می‌گوید، بر خلاف باور عموم، “همه به یک اندازه فرصت کسب ثروت دارند.” اما آیا پولدار شدن یا ثرتمند شدن برای شما محتمل‌الوقوع است؟


مایکل لطیفی ثروتمندترین مرد ایرانی خارج از کشور

مایکل لطیفی سرمایه دار و تاجر ایرانی 10 در صد از سهام شرکت مک لارن را گرفت او یکی از جدیدترین سهام داران شرکت مک لارن است این تاجر ایرانی صاحب سومین شرکت مواد غذایی در کانادا است در ادامه با ثروتمندترین مرد ایرانی به نام مایکل لطیفی آشنا شوید و عکس های این تاجر ...