آیا بیماری کرونا انواع مختلفی دارد | کارشناسان پاسخ می دهند

انواع کرونا را براساس علائم و تظاهراتی که طی این چند ماه در بیماران داشته است توانسته اند به 6 نوع تقسیم کنند. تقسیم بندی انواع کرونا پزشکان را برای تشخیص بیماری، دادن دارو و مراقبت های لازم از بیماران بسیار مؤثر و کمک کننده است و می تواند جان تعدادی از بیماران را نجات دهد.


10 توصیه جادویی برای آرامش کنکوری ها

آرامش کنکوری بسیار اهمیت دارد و باید برای افزایش آرامش روش های مختلفی را خصوصا در شب کنکور و روز کنکور در نظر گرفت. مثلا خواب کافی و با کیفیت شب قبل کنکور، آمادگی بدون استرس در روز کنکور و علی الخصوص سر جلسه کنکور را نباید فراموش کرد. در کل آرامش کنکوری ها نتایج خوبی را برایشان به ارمغان می آورد.


روز کنکور چی بخورم |بخور نخورهای روز کنکور

تغذیه کنکوری ها را نباید ساده پنداشت و نسبت به آن بی تفاوت بود زیرا اثرات مواد غذایی مختلف بر جسم، ذهن و روان بسیار مهم است و در میزان یادگیری و آرامش داوطلبان کنکور تأثیرگذار است. در نتیجه والدین باید برنامه درستی را برای تغذیه کنکوری ها در نظر بگیرند خصوصا برای شب قبل کنکور و روز برگزاری آزمون.


چگونه رحم خود را برای بارداری تقویت کنیم | 6 دستور جادویی و مفید

تقویت رحم با راهکارهای مختلفی می تواند انجام شود؛ از جمله این راهکارها می توان به ورزش، تغذیه درست، اصلاح سبک زندگی، کاهش وزن، مصرف داروهای گیاهی و همچنین داروهای شیمیایی اشاره کرد. البته بهتر است بانوان برای تقویت رحم خود به پزشک متخصص زنان مراجعه و از توصیه های پزشک خود پیروی کنند.


روزه داری به سبک کرونایی + توصیه های پزشکی مهم

کرونا را نباید یک بیماری معمولی ویروسی دانست زیرا قدرت سرایت بسیار بالایی دارد و می تواند فرد را تا مدت ها درگیر کند. ماه رمضان در راه است و کرونا باعث شده مسلمانان برای انجام فریضه روزه مانند هر سال، دچار تردید شوند. زیرا پزشکان به خوردن آب و مایعات برای پیشگیری از کرونا تاکید فراوانی دارند.


آیا روزه داری خطر ابتلا به کرونا را افزایش می دهد | نظر پزشکان و مراجع

کرونا یا کووید 19 چالش جدی در دنیا ایجاد کرده و تمام ابعاد زندگی افراد را در سطح خرد و کلان دچار تغییر کرده است. این ویروس کوچک حالا باعث نگرانی روزه داران در ایام ماه مبارک رمضان ششده و برخی را دچار تردید کرده است که آیا با وجود کرونا روزه می توانند بگیرند یا نه. پزشکان و مراجع تقلید نظراتی دارند.


آیا ویروس کرونا در هوا وجود دارد | کارشناسان پاسخ می دهند

کرونا، بیماری معروف این روزهاست که به دلیل جدید و ناشناخته بودن، هر روز اخبار متفاوتی در رابطه با آن می شنویم. در خصوص راه های انتقال ویروس کرونا مطالعات مختلفی انجام شده است و اخیرا عده ای از وجود ویروس کرونا را در هوا هم حرف می زنند. در این رابطه هنوز یافته ها در حد فرضیه است و چیزی قطعی نیست.


آیا ویروس کرونا با فریز کردن از بین میرود؟ متخصصین پاسخ میدهند

کرونا در چند ماه اخیر بیش ترین تغییرات را در سبک زندگی معمول افراد ایجاد کرده است. از نظافت منزل و رفت و امد تا خرید و نگهدار ی و مواد غذایی مختلف. در این بین اخباری هم در خصوص از بین رفتن ویروس کرونا با روش های مختلف می شنویم. یکی از این روش ها فریز کردن و انجماد مواد غذایی است که مورد تأیید نیست.


در روزهای کرونایی چگونه اقلام خریداری شده را ضدعفونی کنیم؟حتما بخوانید

کرونا را جدی بگیرید و به عنوان یک سرماخوردگی ساده و زود گذر به آن نگاه نکنید. این بیماری ویروسی در تمام قسمت های زندگی ما اثر گذاشته، طوریکه برای خوردن هر ماده غذایی باید از نبود ویروس کرونا بر روی آن اطمینان حاصل کنیم. پس ضد عفونی کردن مواد خریداری شده بسیار مهم و ضروری است.


11توصیه معنوی ناب برای دوران خود قرنطینگی

کرونا را می توانیم شکست بدهیم اما این مقابله و مبارزه نیاز به صبوری و تحمل خانه نشینی و قرنطینه است. البته برای داشتن یک قرنطینه خوب و مفید کارشناسان و صاحبنظران روش های مختلفی را پیشنهاد می دهند که خودقرنطینگی معنوی یکی از این روش هاست که شامل خواندن دعا، ذکر و انجام اموری چون صله رحم مجازی است.


خود قرنطینگی به سبک انسان های موفق +حتما بخوانید

کرونا یا کووید 19 به زندگی تک تک ما از کوچک تا بزرگ، زن و مرد و خانه دار و شاغل وارد شده است. این ویروس کوچ تا حدی زندگی مات را تحت تاثیر قرار داده که همه مجبوریم برای مقابله با آن در خانه ماندن را به بیرون رفتن ترجیح بدهیم. می توانیم با انجام کارهای مفید به خودقرنطینگی خود پویایی و نشاط ببخشیم.


10 راهکار جادویی برای داشتن یک خود قرنطینگی شاد

کرونا یا کووید 19 سبک زندگی همه ی مردم جهان را دچار دگرگونی کرده است. این روزها مردم برای درمان ماندن از کرونا خانه نشینی و خودقرنطینگی را انتخاب کرده اند. البته برای بسیاری از افراد انتخاب این نوع زندگی جدید کسل کننده است ولی با انجام کارهای متنوع و سرگرم کننده می توانند به زندگیشان نشاط بخشند.


کدام شوینده ها کرونا را از بین می برند + نکات استفاده

کرونا را مهمان مزاحم و ناخوانده چند ماه اخیر باید دانست. طوریکه آمده، ماندگار شده و همه مردم جهان در طیف های سنی مختلف را خانه نشین کرده است. برای مقابله با این ویروس مسری، ضدعفونی دست ها و سطوح مختلف منزل و محیط کار بسیار مهم است و مواد و شوینده های مختلفی برای از بین بردن ویروس کرونا وجود دارد.


مدت زمان ماندگاری ویروس کرونا بر اجسام و سطوح مختلف چه قدر است؟

کرونا ویروس یا کووید 19 یک بیماری حاد تنفسی است که شباهت هایی با سرماخوردگی یا آنفلوانزا دارد اما بسیار مسری است. از طرف دیگر میزان ماندگاری کرونا بر سطوح مختلف از وسایل شخصی گرفته تا شیشه و ظروف پلاستیک و لباس و غیره می تواند متفاوت باشد. به دلیل ماندگاری این ویروس ضدعفونی کردن سطوح ضروری است.


این علایم نشانه کرونا نیست نگران نباشید | حتما بخوانید

کرونا ویروس یک ویروس خطرناک است که در سال 1965 کشف شده است. کرونا نمونه های انسانی و حیوانی دارد و طی سالیان گذشته چند بار اپیدمی شده است. برای آشنایی با نشانه های کرونا و موارد مربوط با آن با دنیای سلامت تانما همراه شوید.


همه چیز از بیماری کرونا + نشانه و روش های پیشگیری

بیماری کرونا، یک بیماری ویروسی شبیه به بیماری آنفلوانزا است که سیستم ایمنی بدن را مورد حمله قرار می دهد. افراد مسن و افراد مبتلا به بیماری های ریوی و قلبی بیشتر در معرض ابتلا به بیماری کرونا هستند. رعایت بهداشت فردی و حفظ فاصله استاندارد از بیماران مبتلا، راه اصلی پیشگیری از بیماری کرونا است.


رژیم مدیترانه ای چیست و بر چه اصولی پابرجاست + نمونه برنامه

رژیم غذایی مدیترانه ای از رژیم معتبر و مورد تایید در سراسر دنیاست که توجه زیادی به غذاهای مدیترانه ای و سبزیجات دادر. رژیم غذایی مدیترانه ای علاوه بر کاهش وزن و تناسب اندام، تاصیرات شگفت انگیزی در درمان بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های مزمن و قلبی دارد.


فواید عرق کاسنی | 23 خاصیت برای سلامتی بدن

عرق کاسنی یکی از پر کاربردترین و پر خاصیت ترین گیاهان دارویی است که متخصصین طب سنتی آن را برای درمان و پیشگیری از بسیاری از بیماری توصیه می کنند. عرق کاسنی با وجود مزه تلخی که دارد امروز جای خود را در میان خانواده های ایرانی باز کرده و هر فرد با توجه به بیمار یو مشکل خود از خواص آن بهره می برد.


راهکارهایی طلایی برای درمان سریع یبوست | روش های دارویی و خانگی

یبوست یک نوع اختلال در دستگاه گوارشی می باشد که به صورت دفع خیلی سخت همراه با درد و سختی می باشد و در هر سنی، از کودکی تا سنین پیری نیز بسیار دیده می شود.بیماری یبوست از جمله بیماری های گوارشی است که رنج فراوانی به همراه دارد و بایستی هر چه سریع تر درمان شود


تبخال چیست و چگونه درمان می شود + معرفی روش های درمانی

تبخال می‌تواند به سایر نقاط بدن یا سایر افراد سرایت کند. همچنین می‌تواند بسیار آزاردهنده باشداین عفونت در وهله اول به صورت یک نوع زخم صورت است که روى لب‌ها یا پوست صورت،نزدیک منطقه ی دهان اتفاق می‌افتد و به همین دلیل ظاهرى ناخوشایند را براى فرد مبتلا پدید می‌آورد.با تانما همراه شوید.