جدید ترین مدل های چیدمان منزل برای سال نو

چیدمان منزل ما اگر درست، اصولی و زیبا باشد می تواند فضای خانه مان را از فضایی دلگیر و خسته کننده به فضایی شاد و جذاب تبدیل کند.سال نو در راه است و همه ما از تغییرات دکوراسیونی بدمان نمی آید اگر شما از جمله کسانی هستید که دنیال تغییر در چیدمان منزل تان هستید این مطلب از تانما ا از دست ندهید.


رنگ سال 2019 برای دکوراسیون داخلی کدام است

مرجانی زنده رنگ سال دکوراسیون در 2019 است . رنگی شاد،گرم و زنده که می تواند به محیط زندگی ماجلوه های بی بدیلی را ببخشد اگر شما هم به استفاه از این رنگ استثنائی علاقه مند هستید این مطلب از تانما را از دست ندهید .


نمونه هایی از زیباترین لوسترهای سال

انتخاب مدل لوستر از جمله کارهای ساده ای است که یک دکوراسیون شیک و لوکس به آن احتیاج دارد . همان طور که می دانید نصب لوستر جدید خانه را باشکوه جلوه می دهد . اگر برای منزل خود به دنبال ایده ای نو و سبک جدیدی هستید در این بخش از سایت تانما با ما همراه باشید .


جدیدترین مدل های پرده در سال جدید

پرده ها مهم ترین عناصر طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شوند بنابرابن باید به طراحی ، دیزاین و رنگ آنها مناسب با فضای اتاق و پذیرایی توجه کرد . پرده ها علاوه بر این که تاثیر بسیاری در زیبایی و دکوراسیون داخلی خانه دارند ، جهت کاهش و تنظیم نور منزل نیز از آنها استفاده می شود .


رنگ ها و تاثیر آن ها در دکوراسیون

دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت می باشد و برای بهتر شدن آن باید رنگ ها و خاصیت آن ها را شناخت که در ادامه خاصیت رنگ ها در دکوراسیون داخلی معرفی گشته است.


نمونه هایی زیبا از چیدمان اتاق پذیرایی مستطیلی

نحوه چیدمان اتاق پذیرایی مستطیلی شگردهای خاص خودش را دارد و ممکن است این کار گاهی برای شما سخت به نظر برسد ما در تانما نمونه هایی از چیدمان اتاق پذیرایی مستطیلی را گرد آوری کرده ایم شاید این نمونه ها شما را در چینش مستطیل خانه تان یاری کند


نبایدها درچیدمان اتاق پذیرایی مستطیلی

چیدمان اتاق پذیرایی مستطیلی اصول خاصی را دارد ،اصولی که به ما کمک می کند تا بتوانیم یک مستطیل دلپذیر را در خانه خود داشته باشیم اگر داشتن یک دکوراسیون زیبا دغدغه شما نیز هست این مطلب را از دست ندهید


راهکارهایی هفت گانه برای یک فنگ شویی خوب در خانه

اجرای اصول فنگ شویی در خانه می تواند خانه را برای ما و اعضای خانوادمان به جایی آرام و دوست داشتنی تبدیل کند اگر خانه رویایی شما خانه ای آرام و پر انرژی است این مطلب از تانما را از دست ندهید


نمونه هایی زیبا برای داشتن یک سرویس بهداشتنی مدرن

این روزها داشتن یک سرویس بهداشتی مدرن برای خیلی ما مسئله قابل اهمیتی است .یک سرویس بهداشتی مدرن و تهیه آن نیازمند ایده گرفتن فضای دکوراسیون مدرن این روزها است اگر شما هم در حال حاظر مشغول تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی خود هستید می توانید از نمونه هایی که تانما برای شما تدارک دیده است الهام بگیرید


ایده هایی ناب برای چیدمان میز خاطره

میز خاطره یک دنیا خاطره در کنج خانه ما است ، خاطراتی از روزهای با هم بودن ، با هم خندیدن و زندگی کردن. این روز ها میز خاطره در بسیاری از خانه ها جای خود را باز کرده است اما چگونه می توانیم چیدمان بی نظیری را برای میز خاطره مان داشته باشیم این پرسشی است که پاسخ آن را در این مطلب خواهید یافت.


پیشنهاداتی خاص برای انتخاب میز تلویزیون

انتخاب میز تلویزیون مناسب می تواند دکوراسیون خانه شما را زیر و رو کند . اگر این روزها در حال تغییر دکوراسیون هستید و بدتان هم نمی آید که میز تلویزیون خاص را به دکوراسیون خانه تان اضافه کنید این مطلب را از دست ندهید


ایده های دکوراسیونی برای یک سرویس بهداشتی کوچک

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک هم می تواند با شکوه باشد و این باور که دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک نمیتواند شیک ، خاص و بی نظیر باشد دیدگاه نادرستی است . در این مطلب ما به شما ایده هایی دکوراسیونی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک را ارائه می دهیم


چگونه دکوراسیون منزل خود را خلوت کنیم

دکوراسیون خلوت علی رغم تصور خیلی افراد نه تنها کم جلوه و معمولی نیست بلکه می تواند خاص ، با شکوه و استثنایی باشد اگر شما هم در شمار کسانی هستید کخ داشتن یک دکوراسیون خلوت با شکوه به یک چیدمان شلوغ و پر زرق و برق ترجیح می دهید این مطلب را از دست ندهید .


چیدمان لوازم آرایش به سبک کدبانوها

چیدمان لوازم آرایش ما روی میز اتاق و یا در سرویس بهداشتی مان می تواند سلیقه و خلاقیت ما را فریادبزند .داشتن یک چیدمان درست علاوه بر داشتن یک میز آرایش منظم ،می تواند دست بال خود ما را هم هنگام آرایش کردن باز کند .


خانه ای با رنگهای سحر آمیز پاییزی

داشتن یک دکوراسیون پاییزی مسلتزم شناخت رنگ های پاییزی است اگر دوست دارید که این پاییز هزار رنگ هزار نقش را مهمان خانه تان کنید بد نیست که با همراه شوید و از استفاده از رنگهای پاییزی در دکوراسیون بیشتر بدانید .


خاص و دیدنی از مدل های تلویزیون دیواری

دکوراسیون تلویزیون دیواری یکی از موارد در طراحی دکوراسیون منزل است  باعت زیبایی هر چه بیشتر خانه شما می شود، اگز به دنیال طراحی های خاص برای دکوراسیون تلویزیون دیواری خانه خود هستید این مطلب را حتما تا انتها ببنید


نکاتی برای انتخاب و خرید پرده مناسب

پرده ها یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عناصر در دکوراسیون منزل هستند، چرا که مستقیما با نور طبیعی منزل سر و کار دارند. باید در انتخاب پرده دقت کافی را داشته باشیم تا علاوه بر نوردهی مناسب بتوانیم زیبایی فضا را نیز تامین کنیم.


ترفندهایی برای بزرگ جلوه دادن اتاق ها

برای بزرگتر نشان دادن فضای یک اتاق کوچک از یک تصویر تیره و نسبتا بزرگ در مرکز دیوار استفاده کنید زیرا توجه را از گوشه ها برداشته و توجه چشم را به تصویر معطوف می سازد.


زیبایی خانه با آیینه کاری مدرن

اگر خواهان شیک تر شدن منزل تان هستید، به شما استفاده از آینه ها را پیشنهاد می‎کنیم. استفاده از آینه‎ها در شکل و اندازه‎های مختلف به درخشش منزل شما کمک می کند.


چگونه دیوار پشت تلویزیون خانه مان را تزیین کنیم؟

تزیین دیوار پشت تلویزیون باعث می شود که دیگر تمرکز از تلویزیون برداشته شود و سایر زیبایی های اتاق نشیمن شما به چشم بیاید ما برای تزیین دیوار پشت تلویزیون ایده هایی داریم ؛با ما همراه شوید