رفع 15 ابهام در قانون منع به کارگیری بازنشستگان

سخنگوی فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ویژه نمایندگان سه قوه برای رفع موارد اختلافی و 15 ابهام و سوال در قانون منع به کارگیری بازنشستگان خبر داد، گفت: اگرسه قوه نسبت به موارد اختلافی به اجماع نرسند از مجلس استفساریه می شود.


راه‌حل مشکل حضور زنان در ورزشگاه، واقع‌نمایی است

حضور زنان در ورزشگاه‌ها امروز به یک مسئله مهم اجتماعی تبدیل شده است امروز در این مطلب اهمیت پرداختن به مسئله حضور زنان در ورزشگاه‌ها را از زبان و بیان یک نماینده مجلس می شنویم.


هراز کندوان تا ساعت 24 امشب یک طرفه شد

هر تعطیلات با خودش افزایش و به دنبال آن محدودیت ترافیکی را به همراه دارد خبر ها حاکی از آن است که نه تنها محور هراز کندوان از ساعت 13 تا 24 امروز محدودیت ترافیکی دارد بلکه این محدودیت ترافیکی در سایر محورهای مواصلاتی کشور تا فردا ادامه خواهد داشت


9 تن از سرنشینان شناور خلیج فارس نجات یافتند

خبر ها حاکی از آن است که 9 تن از سرنشینان شناور حادثه دیده درآب های خلیج فارس نجات یافتند و تلاشها برای یافتن دو نفر دیگر ادامه دارد


قیمت مرغ افزایش پیدا خواهد کرد

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات آن در بازار را اعلام کرد. این برای چندین بار در سال 97 است که بازار افزایش قیمت مرغ را تجربه می کند


سود سهام عدالت از اول آذرماه پرداخت می شود

سازمان خصوصی سازی در اطلاعیه ای اعلام کرد: واریز نوبت دوم سود مشمولان سهام عدالت از پنجشنبه (اول آذرماه) شروع می شود و مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی 175 هزار تومان سود دریافت می کنند.


در کشور 120هزار بیمار دیالیزی و دچار نارسایی کلیه وجود دارد

وجود یک بیمار دیالیزی در یک خانواده سختی های بسیاری دارد اما بد نیست بدانید که بیمار دیالیزی برای جامعه نیز هزینه های بسیاری دارد و حمایت از آنها باری بر دوش مسئولین نظام سلامت کشور است.


محدودیت ترافیکی جاده کرج - چالوس در تعطیلات پیش رو

جاده کرج - چالوس از محورهای پر تردد در کشور است .اخبار واصله از محدودیت ترافیکی این محور در تعطیلات پیش رو خبر می دهند .


موج جدیدی از بارش از پنجشنبه وارد کشور می شود

موج جدیدی از بارندگی پاییزی وارد کشور خواهد شد و نواحی غربی و شمال غرب کشور را سیراب خواهد کرد


تحریم های دارویی علیه ایران لغو شود

وجود تحریم دارو می تواند در جامعه سختی های بسیاری را به همراه داشته باشد با آگاهی به همین نکته و با توجه به مشکلات پیش آمده به جهت تحریم دارو رئیس سازمان نظام پزشکی طی نامه ای به دبیر کال سازمان ملل خواستار رفع تحریم دارو از این مقام شد


هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم شد

هوای ناسالم باز در میانه های پاییز به سراغ پایتخت نشینان آمد خبرها حاکی از آن است که هوای شهر تهران در امروز دوشنبه 28 آبان ماه 1397 برای گروههای حساس نا سالم است.


تبلیغ پفک، چیپس، سوسیس و کالباس در تلویزیون ممنوع شد!

صداوسیما به دلیل مشکلات مالی که به آن دچار است، ناچار است از تبلیغ هر کالایی در رسانه خود استفاده کند. گرچه در برخی از این آگهی ها شاهد تبلیغ کالاهای بسیار مضرّ برای کودکان هستیم.


اجازه همسر برای کوهنوردی زنان متاهل مشهدی الزامی شد!

در جهت رعایت ماده ۱۱۰۵ قانون مدنی و نیز فتاوای علمای دین، برای صیانت از بنیان و اساس خانواده‌ها، اجازه همسر برای شرکت خانم‌های متاهل و اجازه ولی قهری برای خانم‌های مجرد و نوجوانان تا سن ۲۰ سال الزامی است.


رییس سازمان فناوری اطلاعات:فیلترینگ تلگرام یک اشتباه امنیتی بود

رییس جدید سازمان فناوری اطلاعات کشوردرباره راهکارهای آینده بازار ICT ایران، خدمات دیجیتالی درکشور موضوع فیلترینگ اشاره کرده و تاکید داشته که فیلترینگ تلگرام به این شکل، بدترین راهکار ممکن بود.


طرح برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی تمام شهرهای استان تهران

استاندار تهران از اجرای طرح جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی در تمام شهرهای این استان در آینده خبر داد و گفت: این طرح به طور آزمایشی به مدت ۲ ماه در اسلامشهر اجرا می شود.


بازگشایی پیست اسکی توچال!!

پیست بین المللی اسکی توچال پس از بارش برف اخیر از امروز ۱۹ آبان به روی علاقه مندان بازگشایی شد.


پاسخ رهبر انقلاب به سوالی درباره «پوشیدن کراوات»

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به سوالی درباره «پوشیدن کراوات» پاسخ رهبر انقلاب به این سوال را منتشر کرد.


گوگل از کارمندان خود عذرخواهی کرد!

مدیر ارشد اجرایی گوگل در ایمیلی از کارمندان این شرکت برای سیاست های برخورد با آزار جنسی زنان عذرخواهی کرده است. همچنین قصد دارد در این روند تغییراتی ایجاد کند.


تصاویری از تظاهرات 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

تظاهرات ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در تهران و سراسر کشور برگزار شد.


13 آبان روز مقابله با سلطه جویی های استکبار جهانی است

تعدادی از شخصیت های تاثیرگذار و برجسته سیاسی و تبلیغی ۱۳ آبان را روز مقابله با سلطه جویی های استکبار جهانی دانسته و بر برگزاری پرشور مراسم این روز تاکید کردند.