چگونه عوارض سالیانه خودروی خود را پرداخت کنیم

تعمیر خیابان ها، آسفالت کردن کوچه ها و خیابان ها،جدول گذاری و تزئین خیابان ها همه و همه از فعالیت های شهرداری به شمار می رود که برای انجام درست آن ها نیاز به دریافت بودجه کافی دارد! از آن جا که عامل اصلی به هم خوردن کیفیت خیابان ها، خودرو ها هستند لذا باید عوارض شهرداری برای همه خودرو ها پرداخت گردد


چگونه عوارض گوشی خود را پرداخت کنیم!

با توجه به قوانینی که از طرف گمرک برای جلوگیری از قاچاق در چند سال اخیر وضع شده است، تمامی افراد باید برای رجیستری کردن گوشی های خود اقدام کنند که بدین منظور باید به پرداخت عوارض گوشی خود بپردازند که در ادامه قوانین مربوط به عوارض گوشی به صورت کامل، آورده شده است.


اطلاعیه جدید در خصوص سبد حمایتی دولت و نحوه استعلام آن

اگر شما جزو بیمه پردازان تامین اجتماعی می باشید و حقوقی کمتر از 3 میلیون تومان در ماه دارید، می توانید برای دریافت سبد کالای 97 اقدام کنید لذا برای اطلاع از نحوه دریافت و استعلام سبد کالای خود با ما همراه باشید.


چگونه سابقه بیمه تامین اجتماعی خود را در بیاوریم؟!

از آن جا که برخی از کارفرما ها برای پرداختی بیمه کارمند خود دچار مشکل می شوند لذا برای اطلاع از مدت زمان دقیق پرداختی کارفرمای خود پیشنهاد می شود مقاله زیر را بخوانید:


چگونه کارت سوخت بگیریم؟!

با توجه به الزامی شدن دریافت کارت سوخت، در این جا مقاله ای آماده کرده ایم تا نحوه دریافت آن را به صورت کامل توضیح دهیم.


نحوه گرفتن خلافی خودرو

برای آن که خلافی خودروی خود را استعلام کنید روش های متعددی وجود دارد که در این جا همه این روش ها و نحوه گرفتن خلافی خودرو بررسی شده است و شما می توانید از آن ها استفاده کنید.


نحوه اخذ کارت هوشمند ملی

با توجه به اعلام سازمان ثبت احوال، هر ایرانی واجد شرایط باید برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنید که در این جا برخی نکات و نحوه دریافت آن بررسی می گردد.


رفع 15 ابهام در قانون منع به کارگیری بازنشستگان

سخنگوی فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ویژه نمایندگان سه قوه برای رفع موارد اختلافی و 15 ابهام و سوال در قانون منع به کارگیری بازنشستگان خبر داد، گفت: اگرسه قوه نسبت به موارد اختلافی به اجماع نرسند از مجلس استفساریه می شود.


راه‌حل مشکل حضور زنان در ورزشگاه، واقع‌نمایی است

حضور زنان در ورزشگاه‌ها امروز به یک مسئله مهم اجتماعی تبدیل شده است امروز در این مطلب اهمیت پرداختن به مسئله حضور زنان در ورزشگاه‌ها را از زبان و بیان یک نماینده مجلس می شنویم.


هراز کندوان تا ساعت 24 امشب یک طرفه شد

هر تعطیلات با خودش افزایش و به دنبال آن محدودیت ترافیکی را به همراه دارد خبر ها حاکی از آن است که نه تنها محور هراز کندوان از ساعت 13 تا 24 امروز محدودیت ترافیکی دارد بلکه این محدودیت ترافیکی در سایر محورهای مواصلاتی کشور تا فردا ادامه خواهد داشت


9 تن از سرنشینان شناور خلیج فارس نجات یافتند

خبر ها حاکی از آن است که 9 تن از سرنشینان شناور حادثه دیده درآب های خلیج فارس نجات یافتند و تلاشها برای یافتن دو نفر دیگر ادامه دارد


قیمت مرغ افزایش پیدا خواهد کرد

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات آن در بازار را اعلام کرد. این برای چندین بار در سال 97 است که بازار افزایش قیمت مرغ را تجربه می کند


سود سهام عدالت از اول آذرماه پرداخت می شود

سازمان خصوصی سازی در اطلاعیه ای اعلام کرد: واریز نوبت دوم سود مشمولان سهام عدالت از پنجشنبه (اول آذرماه) شروع می شود و مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی 175 هزار تومان سود دریافت می کنند.


در کشور 120هزار بیمار دیالیزی و دچار نارسایی کلیه وجود دارد

وجود یک بیمار دیالیزی در یک خانواده سختی های بسیاری دارد اما بد نیست بدانید که بیمار دیالیزی برای جامعه نیز هزینه های بسیاری دارد و حمایت از آنها باری بر دوش مسئولین نظام سلامت کشور است.


محدودیت ترافیکی جاده کرج - چالوس در تعطیلات پیش رو

جاده کرج - چالوس از محورهای پر تردد در کشور است .اخبار واصله از محدودیت ترافیکی این محور در تعطیلات پیش رو خبر می دهند .


موج جدیدی از بارش از پنجشنبه وارد کشور می شود

موج جدیدی از بارندگی پاییزی وارد کشور خواهد شد و نواحی غربی و شمال غرب کشور را سیراب خواهد کرد


تحریم های دارویی علیه ایران لغو شود

وجود تحریم دارو می تواند در جامعه سختی های بسیاری را به همراه داشته باشد با آگاهی به همین نکته و با توجه به مشکلات پیش آمده به جهت تحریم دارو رئیس سازمان نظام پزشکی طی نامه ای به دبیر کال سازمان ملل خواستار رفع تحریم دارو از این مقام شد


هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم شد

هوای ناسالم باز در میانه های پاییز به سراغ پایتخت نشینان آمد خبرها حاکی از آن است که هوای شهر تهران در امروز دوشنبه 28 آبان ماه 1397 برای گروههای حساس نا سالم است.


تبلیغ پفک، چیپس، سوسیس و کالباس در تلویزیون ممنوع شد!

صداوسیما به دلیل مشکلات مالی که به آن دچار است، ناچار است از تبلیغ هر کالایی در رسانه خود استفاده کند. گرچه در برخی از این آگهی ها شاهد تبلیغ کالاهای بسیار مضرّ برای کودکان هستیم.


اجازه همسر برای کوهنوردی زنان متاهل مشهدی الزامی شد!

در جهت رعایت ماده ۱۱۰۵ قانون مدنی و نیز فتاوای علمای دین، برای صیانت از بنیان و اساس خانواده‌ها، اجازه همسر برای شرکت خانم‌های متاهل و اجازه ولی قهری برای خانم‌های مجرد و نوجوانان تا سن ۲۰ سال الزامی است.