مزایا و معایب استفاده از تردمیل

یکی از معضلات این روز ها برای تمامی افراد، تناسب اندام می باشد که بسیاری را درگیر کرده و استفاده از تردمیل به این منظور افزایش پیدا کرده است که در ادامه نکاتی از استفاده درست تردمیل را بیان خواهیم کرد.


زنان کمر باریک این مشکل زنانه را ندارند

طبق تحقیقات دانشمندان زنانی که کمر باریک تری دارند از قدرت باروری بالاتری برخوردار هستند.


تاثیر مصرف آووکادو و تخم مرغ بر کاهش وزن

متخصصان تغذیه برای کاهش وزن مصرف چند ماده خوراکی را معرفی می کنند.


ران های خود را چگونه کوچک کنیم

کوچک کردن ران ها کمی سخت به نظر می رسد، اما گاهی این مسئله ژنتیکی است و گاهی نیز با چند ورزش می توان به هدف مورد نظر رسید.


دلیل عدم کاهش وزن با وجود ورزش و رژیم غذایی

همه ما نیاز داریم با رعایت خوراک و داشتن یک رژیم غذایی مناسب از چاقی و بیماری های ناشی از آن در امان بمانیم. اضافه وزن می تواند عامل بسیاری از بیماری ها و ناتوانایی ها برای آینده زندگی ما باشد و دوران میانسالی سختی در پیش روی ما قرار دهد.


صبحانه‌ هایی برای لاغری

یکی از اشتباهات رایج افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند حذف وعده‌های غذایی است. کارشناسان تغذیه همیشه تاکید می‌کنند که اگر به دنبال کاهش وزن هستید هرگز وعده صبحانه را حذف نکنید. بلکه یک صبحانه رژیمی سالم را در برنامه غذایی‌تان قرار دهید.


رژیم خام گیاهخواری و کاهش وزن + اشتباهات متداول این رژیم

رژیم خام گیاهخواری یکی از روش های موثر برای کاهش وزن و تناسب اندام است. در این مقاله به بررسی مواد غذایی مناسب برای رژیم لاغری گیاه خواری و نمونه یک برنامه غذایی کامل و مناسب برای این رژیم کاهش وزن را مشاهده می نمایید.


کاهش وزن با متفورمین + عوارض و تاثیرات متفورمین

تناسب اندام در کنار تغذیه سالم و سبک زندگی درست می‌تواند نقش مهمی را در داشتن سلامت افراد ایفا کند. امروزه بسیاری افراد تمایل دارند که اندامی منتناسب داشه باشند البته خیلی از افراد باهدف تندرستی به سراغ تناسب اندام نمی‌روند و بیشتر جنبه زیبایی برایشان مهم است.


3 ورزش اصلی که وزنتان را به شدت کاهش می دهد!!

کاهش وزن با رژیم های غذایی ممکن است بدن تان را با فقر غذایی شدید مواجه کند. به جای کاهش وزن با با رژیم های غذایی می توانید با بهترین ورزش ها وزن تان را کم کنید.


آیا نوشیدن آب به لاغر شدن کمک می‌کند؟

کاهش وزن با رعایت رژیم غذایی مناسب و داشتن تحرک مناسب ممکن است ولی در این بین حقه هایی وجود دارد که می توانید شما را در کم کردن وزن تان کمک کند.


10 خوراکی‌‌ای که شکم را آب می‌کند

لاغری شکم دیگر برای بسیاری از انسان ها به کاری محال و نشدنی تبدیل شده است .اگر شما هم هنوز از لاغری شکم خود نا امید نشدید راهکارهای ما را برای آب کردن چربی های شکم را از دست ندهید


با مصرف زیره لاغر شوید و لاغر بمانید

مصرف زیره یک داروی شفا بخش برای غلبه بر چاقی و اضافه وزن است در این مطلب ما از زیره و نحوه مصرف آن بیشتر می گوییم


آب کردن چربی شکم و باورهای غلطی که باید کنار بگذارید

خوراکی هایی هستند که در رژیم های غذایی تبلیغاتی به عنوان سریع ترین مسیر برای رسیدن به یک شکم صاف و آب کردن چربی شکم معرفی می شوند.


شربت سیر و عسل برای لاغری و چربی سوزی

معجون سیر و عسل برای لاغری بنابر تحقیقات کارشناسان تغذیه, بهترین نسخه, مخلوط عسل و سیر است که باعث می شود شخص در یک ماه 10 کیلو وزن کم کند در متن زیر به طرز تهیه این معجون و تاثیرات دیگر آن می پردازیم


تناسب اندام و لاغری با کیوی

امروزه به علت عادت های بد غذایی در بین افراد رژیم های لاغری و سختی مد شده است که بخاطر تناسب اندام به سوی آنها می روند. اما راه های آسان تری هم در این مورد مثل استفاده از خواص کیوی برای لاغری هم وجود دارد.


تاثیر آب کرفس بر لاغری ، طرز تهیه آب کرفس

کالری‌ای که از جویدن و هضم و جذب کرفس خام و تازه به بدن می‌رسد همان میزانی است که مصرف آب کرفس به بدن می‌رساند.


خواص و مضرات لاغر شدن با قهوه سبز

چربی‌سوزی قوی، کاهش اشتهای موثر، سریع‌الاثر بودن، کاهش وزن باور نکردنی، انرژی‌دهنده در طول روز و بدون اثرات منفی و... ازجمله خواصی است که برای این قهوه سبز عنوان می‌شود.


خواص کدو سبز و معجزه کاهش وزن

مصرف کدو سبز به دلیل دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدانی نقش موثری را در تقویت حافظه و بازسازی سلول‌های مغزی ایفا می‌کند.


قرص لیورگل چیست؟ لیورگل و لاغری

لیورگل محصولی کاملا گیاهی است که در حال حاضر برای درمان بیماری های کبدی مانند کبد چرب،انواع هپاتیت و …از ان استفاده می شود .از لیورگل می توان برای لاغری نیز استفاده نمود .


بهترین روش درمان چاقی برای شما کدام است

درمان های چاقی دارای دو هدف هستند، رسیدن به وزن سالم و حفظ وزن سالم که در این مقاله بهترین روش ها برای رسیدن به این هدف را مرور می کنیم