بیوگرافی فلورا سام و همسرش مجید اوجی +تصاویر دیدنی و خاص

فلورا سام فعالیت خود را از سال 59 وقتی 15 ساله و دانش آموز مقطع دبیرستان بود با حضور در کلاس های تئاتر زنده یاد مجید افشاریان شروع کرد.سپس با انقلاب فرهنگی زیر نظر مجید اوجی وارد تئاتر شد و تجربه های موفق به دست آورد.خانم سام همسرش مجید اوجی را در سال 98 بر اثر سرطان از دست داد.با تانما همراه باشید.


بیوگرافی نگار حسن زاده و همسرش +تصاویر دیدنی و خاص

نگار حسن زاده بازیگر کم کاری است که این روزها شاهد بازی اش در سریال وقت صبح به کارگردانی جواد میرزاآقازاده هستیم. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با خانوم نگار حسن زاده این مقاله از تانما را دنبال کنید. با ما همراه باشید.


بیوگرافی کامل نازلی رجب پور+تصاویر دیدنی و خاص

نازلی رجب پور در این مدت کوتاه که وارد دنیای بازیگری شد کارهای زیادی از خود به جا گذاشته است. او با سریال ستایش 2 به کارگردانی سعید سلطانی دیده شد و به شهرت رسید. برای آشنایی بیشتر با زندگی هنری این بازیگر جوان با تانما همراه باشید.


بیوگرافی کامل صدف بهشتی +تصاویر دیدنی و خاص

صدف بهشتی بازیگر تازه کار و کم سابقه است که این روزها شاهد بازی اش در سریال وقت صبح به کارگردانی جواد میرزاآقازاده هستیم. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با خانوم صدف بهشتی این مقاله از تانما را دنبال کنید. با ما همراه باشید.


بیوگرافی سعید کریمی و همسرش بنفشه صمدی | بررسی آثار + تصاویر دیدنی

سعید کریمی اولین بار در سال 1368 وقتی 9 ساله بود بازیگری را با فیلم دندان مار به کارگردانی و نویسندگی مسعود کیمیایی تجربه کرد. او کم کار ولی با تجربه است و در هنرهای زیادی مانند بازیگری,دستیار کارگردان و برنامه ریزی کار کرده است. با تانما همراه باشید.


بیوگرافی کامل شکیب شجره | سبک بازیگری + تصاویر

شکیب شجره اولین بار در سال 98 با سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری که در شبکه نمایش خانگی پخش میشد, جلوی دوربین رفت. او در این مجموعه نقش داوود بیزاکودیل را ایفا می کرد.و از همین طریق دیده شد.با تانما همراه باشید.


بیوگرافی کامل مهتاب جامی+تصاویر دیده نشده

مهتاب جامی با بازی در سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری در فصل دوم ایفای نقش میکند که در نقش جوانی مژگان بازی میکند.او با بازی در این سریال مورد استقبال قرار میگیرد و دیده می شود. در تانما با مهتاب جامی آشنا شوید.


بیوگرافی رسالت بوذری و همسرش فاطمه بیرامی + تصاویر خانوادگی

رسالت بوذری که بیشتر تخصص اش در برنامه های عرفانی مذهبی می باشد. و یکی از مجریان توانای تلویزیون محسوب می شود. در تانما با این مجری با سابقه و توانمند بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی کامل محمد جواد جعفر پور +تصاویر دیدنی

محمدجواد جعفر پور سال 1386 وقتی 9 ساله بود به واسطه یکی از دوستان نزدیکشان توانست در فیلم سینمایی «به همین سادگی» ساخته رضا میرکریمی به سینما راه پیدا کند.این شبها شاهد هنرنمایی اش در سریال پدر پسری هستیم. در تانما با زندگی پر تلاش این بازیگر جوان بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی کامل سارا شاهرودیان +تصاویر خاص

سارا شاهرودیان که این روزها شاهد بازی اش در سریال “بچه مهندس ۳” هستیم به خوبی توانست ایفای نقش کند. و همین سریال باعث شهرت و محبوبیتش شده است. در تانما با زندگی سارا شاهرودیان بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی فرناز رهنما و همسرش + بررسی آثار + تصاویر

فرناز رهنما بازیگر تلویزیون و سینماست. شهرت این بازیگر مربوط به بازی در سریال ساختمان پزشکان است. هم اکنون نیز وی در سریال بچه مهندس 3 نقش بازی می کند. فرناز رهنما متولد 24 مهرماه سال 1360 در فلاورجان اصفهان است که در ادامه بیوگرافی او را به طور کامل بررسی می کنیم.


بیوگرافی صحرا اسد الهی و همسرش |بررسی آثار +تصاویر خاص

صحرا اسداللهی متولد 27 مرداد 1366 است که در سریال بچه مهندس 3 نیز ایفای نقش کرده است. وی فارغ التحصیل لیسانس معماری در دانشگاه سوره می باشد. در ادامه قصد داریم تا بیوگرافی صحرا اسد الهی را بررسی کنیم.


بیوگرافی کامل نسیم باقریان + بررسی آثار و تصاویر دیده نشده

نسیم باقریان کیست؟ آیا با بیوگرافی نسیم باقریان آشنایی دارید؟ نسیم باقریان در سریال بچه مهندس 3 نقش الناز مافی را ایفا می کند برای آشنایی بیشتر با نسیم باقریان با دنیای بیوگرافی تانما همراه باشید.


بیوگرافی کامل فرهاد قایمیان + بررسی آثار و تصاویر دیده نشده

فرهاد قایمیان، کمتر ایرانی است که با بازی های جذاب فرهاد قاایمیان در تلویزیون آشنایی نداشته و از صدای دلنشین او لذت نیرده باشد قصد داریم برای آشنایی بیشتر مخاطبان عزیز به بررسی بیوگرافی و آثار فرهاد قایمیان در دنیایی بیوگرافی تانما بپردازیم


بیوگرافی یاسمن قلی پور و همسرش |بررسی آثار +تصاویر خاص

یاسمن قلی پور از بازیگران سریال پربیننده بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری در فصل سوم است و در کنار بازیگران پیشکسوت این سریال ایفای نقش می کند. در تانما با این هنرمند جوان بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی مهسا مهجور و همسرش | بررسی آثار +تصاویر خاص

مهسا مهجور سال 1374 با اجرای مسابقه دیدنی راز سیب دیده شد که اجرای پر تحرک خود در این مسابقه را مدیون سال ها فعالیت در رشته دفاع شخصی و تکواندو می باشد. با تانما همراه باشید.


بیوگرافی کامل مهدیس توکلی | بررسی آثار و تصاویر دیده نشده

مهدیس توکلی فعالیت خود را از سال 1392 با تئاتر آغاز کرده است و در سال 97 جایزه بازیگری گروهی جشن بازیگر را از خانه تئاتر برای نمایش افرا یا روز میگذرد به کارگردانی سهیل ساعی دریافت کرده است . در تانما با این بازیگر نو ظهور بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی "جواد خواجوی" از دوبله های خاص تا بازیگری + تصاویر

جواد خواجوی دوبلوری حرفه ای است که دابسمش های مشهدی را در شبکه های مجازی پخش می کند. جواد خواجوی هم اکنون در سریال های جدیدی بازی می کند که یکی از این سریال ها، سرباز می باشد. البته که وی در سریال محرمانه نیز نقش داشته است. در تانما زندگینامه جواد خواجوی را بررسی می کنیم.


بیوگرافی محمود خسرو منش و همسرش |بررسی آثار +تصاویر خاص

خسرومنش در سال 1399 و در 29 سالگی با سریال پربیننده بچه مهندس ۳ بازیگری را آغاز کرد . او در این سریال نقش قاسم را در کنار پیشکسوتان دنیای هنر از جمله ثریا قاسمی ، و فرهاد قائمیان ، ایفا کرد. با تانما همراه باشید.


بیوگرافی کامل کامران تفتی + بررسی آثار و تصاویر دیده نشده

کامران تفتی از بازیگران مطرح تلویزیون و سینماست. وی در حوزه موسیقی و مجری گری نیز فعالیت هایی داشته است. او فارغ التحصیل رشته بازیگری است و در اجرای تئاتر، حرف هایی برای گفتن دارد. در ادامه با زندگینامه این بازیگر حرفه ای تلویزیون و سینما، بیشتر آشنا می شویم.