60 متن زیبا ، عارفانه، خاص و ناب برای تبریک میلاد حضرت معصومه

میلاد حضرت معصومه مصادف بار روز دختر است. اگر برای تبریک میلاد حضرت معصومه و روز دختر به دنبال یک متن نوشته مناسب هستید با دنیای سرگرمی تانما همراه باشید تا با بهترین متن های متناسب با میلاد حضرت معصومه مشاهده نمایید.


اسامی دخترانه کردی زیبا و منحصر به فرد | 135 اسم جذاب با معنی

انتخاب اسم کردی برای دختر می تواند جالب باشد چرا که اسامی دخترانه کردی بسیار خاص و شیک هستند. برای انتخاب اسم دختر کردی لازم است که شما این اسامی را بشناسید و معنی آن را بدانید به همین منظور لیستی از این اسامی برای شما فراهم شده است.


اسامی پسرانه کردی زیبا و منحصر به فرد | 182 اسم جذاب با معنی

اسم های پسرانه کردی عموما خاص تر از دیگر اسامی می باشند و ممکن است که شما این اسامی را کمتر شنیده باشید. معمولا اسامی کردی معنای قشنگی نیز دارند و به همین دلیل است که برخی والدین، انتخاب اسم پسر کردی را در اولویت قرار می دهند لذا در ادامه لیستی از این اسامی قابل مشاهده است.


60 متن زیبا ، رمانتیک ، خاص و عاشقانه برای روز دختر و تبریک آن

برای روز دختر تصمیم دارید چه متن نوشته ای را به دختران زندگی تان تقدیم کنید؟ برای آشنایی با انواع متن نوشته های مناسب روز دختر با دنیای سرگرمی تانما همراه باشید.


اسامی پسرانه گیلکی زیبا و منحصر به فرد | 177 اسم جذاب با معنی

اسم های پسرانه زیادی وجود دارند که هر کدام از آن ها معنای خوبی دارند. در بین اسامی پسرانه گیلکی نیز اسم هایی وجود دارد که بسیار جذاب هستند و والدین می توانند از این اسامی اصیل برای نام فرزند خود استفاده کنند. اگر قصد شما انتخاب اسم پسر گیلکی است پس با تانما همراه شوید.


اسامی دخترانه گیلکی زیبا و منحصر به فرد | 121 اسم جذاب با معنی

در بین اسم های متفاوتی که برای دختر عنوان می شود، زیباترین اسم ها را می توان در بین اسامی دخترانه گیلکی یافت. در ادامه برای افرادی که به دنبال اسم دختر گیلکی هستند، لیستی فراهم شده که امکان تصمیم گیری درست را فراهم می کند.


40 متن ناب و زیبا برای شب های قدر

شب قدر به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای مذهبی مسلمانان محسوب می شود. آیا دوست دارید با متن ویژه شب قدر حال و هوای خوب این شب ها را دو چندان کنید. متن شب قدر مناسب چیست؟ برای آشنایی با انواع مختلف متن شب قدر با دنیای سرگرمی تانما همراه شوید.


اسامی پسرانه لری زیبا و منحصر به فرد | 88 اسم جذاب با معنی

انتخاب اسم، انتخابی بسیار مهم است. والدین معمولا تلاش می کند تا بهترین و با معنی ترین اسم را برای فرزند خود انتخاب کنند. معمولا افرادی که اصالت لری یا بختیاری دارند، اسامی پسرانه لری را ترجیح می دهند. در تانما لیستی از اسامی لری پسرانه ارائه شده است.


40 متن تسلیت شهادت حضرت علی (علیه اسلام)

آیا متن مناسبی برای شهادت حضرت علی در نظر دارید؟ برای آشنایی با انوع متن های ویژه شهادت حضرت علی با دنیای سرگرمی تانما همراه باشید.


اسامی دخترانه لری زیبا و منحصر به فرد | 60 اسم جذاب با معنی

بسیاری از افراد دوست دارند تا اسم زیبایی را برای فرزند خود انتخاب کنند. در ایران با توجه به وجود اقوام مختلف، نظیر کردها، ترک ها و لرها اسامی متفاوتی را می توان یافت. در این بخش قصد داریم تا برخی از اسامی دخترانه لری را عنوان کنیم.


50 پیام، پیامک و اس ام اس تبریک میلاد امام حسن (ع)

ماه رمضان از راه رسیده و میلادامام حسن نزدیک است برای تبریک میلاد رمضان می توانید با تانما همراه شده و متن نوشته های مخصوص میلاد امام حسن را در دنیایی سرگرمی مشاهده کنید.


40 "متن تبریک روز معلم" | رسمی ، دوستانه و خاص

روز معلم نزدیک است برای تشکر از استاد یا معلم خود می توانید از یک متن تبریک روز معلم بهره بگیرید و در این روز معلم خود را خوشحال کنید. برای آشنایی بیشتر با انواع متن تبریک روز معلم با دنیایی سرگرمی تانما همراه باشید.


40 متن و دل نوشته ناب ماه مبارک رمضان

ماه رمضان نزدیک است برای ایجاد یک فضای معنوی می توانید از متن ماه رمضان مناسب استفاده کنید. برای آشنایی با متن ماه رمضان فوق العاده با دنیایی سرگرمی تانما همراه باشید.


100 متن مناسب برای سالگرد ازدواج و تبریک آن | عاشقانه، شیک و فانتزی

آیا دوست دارید سالگرد ازدواج را به شکلی رمانتیک به شریک زندگی تان تبریک بگویید؟ برای گفتن تبریک رمانتیک می توانید از کتن تبریک سالگرد ازدواج بهره بگیرید. برای آشنایی با متن تبریک سالگرد ازدواج جذاب با دنیای سرگرمی تانما همراه باشید.


جدیدترین اسم پسر زیبا و خاص و بین المللی | 500 اسم پسر تک با معنی

اسامی پسرانه و شناخت آنها برای مادرانی که مسافر در راهشان پسر بچه ای دوست داشتنی است اهمیت بسیاری دارد. اگر شما این روزها شمارش معکوس تولد پسر دلبندتان را آغاز کرده اید و هنوز در پیچ خم انتخاب اسم گیر کرده اید این مطلب تانما را از دست ندهید


100متن و نوشته تبریک تولد | رسمی،عاشقانه و دوستانه

متن تبریک تولد چیست؟ آیا برای تولد عزیزانتان به دنیال یک متن تولد فوق العاده بوده اید؟ تانما قصد دارد شما را با انواع متن تولد جذاب و زیبا برای همه اعضای خانواده در سبک های مختلف آشنا کند. برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.


40 متن و پیامک تسلیت رسمی، دوستانه و ادبی

در هنگام اتفاقات ناگوار و مرگ عزیزان یک متن تسلیت مناسب می تواند برای بازماندگان باعث تسکین باشد. یک متن تسلیت دوستانه می تواند اثر بخشی بالایی داشته باشد برای آشنایی با انواع متن تسلیت ادبی با تانما همراه باشید.


10 بازی مهیج خانگی برای برای روزهای خود قرنطینگی + نحوه بازی

با شیوع بیماری کرونا و خود قرنطینگی و در پی آن در خانه ماندن مطمئنا کودکان بیشتر از دیگر افراد احساس خستگی و بی حوصلگی می کنند برای رفع این مشکل می توانید به انجام بازی های خانگی بپردازید. برای آشنایی با 10 بازی خانگی فوق العاده با تانما همراه باشید.


100 عکس پروفایل نوروز | عکس پروفایل ویژه سال نو

نوروز نزدیک است دوست دارید برای با عکس پروفایل نوروزی جدید آشنا شوید؟ برای آشنایی با عکس پروفایل نوروز با دنیای سرگرمی تانما همراه باشید.


100 عکس نوشته نوروزی | عکس نوشته مخصوص سال نو

تبریک نوروز یکی از رسومات دیرینه ما ایرانیان است. عکس نوشته نوروز یک ایده ی مناسب برای تبریک عید است. می توانید با فرستادن یک عکس نوشته مناسب برای عزیزان همچنین دوستان وآشنایان علاوه بر تبریک نوروز حس خوبی را به آن ها انتقال دهید. برای آشنایی با انواع عکس نوشته نوروز با دنیای سرگرمی تانما همراه شوید