نمونه هایی زیبا از کارت دعوت عروسی

کارت عروسی برای دعوت مهمانان به محفل و میهمانی شما کاربرد دارد. از آن جا که حضور بیشتر مهمانان در کنار خوشحالی آنان می تواند در گرم شدن محفل شما تاثیر بسزایی داشته باشد، لذا کارت عروسی شما باید در زیباترین مدل ها انتخاب شود تا نمایانگر ارزش حضور آنان باشد.


راز همسرداری موفق - زنان باهوش بخوانند !

امروزه یکی از مهم ترین مشکلات خانواده ها نداشتن مدیریت صحیح همسرداری در زندگی است؛ بسیاری از اختلافات، چالش ها و مشاجرات که مقدمه فروپاشی خانواده هاست، ناشی از نداشتن الگوی صحیح همسرداری در اداره خانواده است.


یک مشاور در مورد ازدواج پسران مجرد چه می گوید؟

این روزها به نسبت گذشته ازدواج پسران مجرد با زنان مطلقه و بزرگ‌تر از خودشان که حتی فرزندی هم دارند، رایج‌تر شده است. دکتر مجد، روانپزشک و استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه، به شما می‌گوید که چرا مردهای مجرد به سمت زن‌های مطلقه گرایش پیدا می‌کنند.


میزان طلاق عاطفی دو برابر طلاق‌ رسمی است

درصد زیادی از افراد که با هم در زیر یک سقف زندگی می کنند دچار بحران های عاطفی هستند که مشکل شان را برطرف نکرده اند.


طلاق توافقی چیست؟ و چگونه است؟

معمولا قاعده بر این است که نام زوج و زوجه با هم در ستون خواهان نوشته می شود همچنین روال بر این است که توافقات به عمل آمده از حیث مهریه و نفقه و در صورت داشتن بچه،حضانت وی و نیز حق و حقوقات زوجه و غیره نیز در متن دادخواست نوشته خواهد شد.


طلاق توافقی از طرف زن

بی تردید سخت ترین و مهم ترین پرونده خانوادگی در دستگاه قضا، درخواست طلاق از طرف زن و یا به عبارت دیگر مراحل طلاق از سمت زوجه است. می دانیم که بر طبق قانون مدنی و مقررات فقهی، طلاق در اختیار مرد است و زن تنها با داشتن دلیل موجه و اثبات آن می تواند از دادگاه تقاضای طلاق کند مگر این که طلاق توافقی باشد


رسم همسر داری و رفتار با همسر

برای اینکه به برخی از اصول رفتار با شوهر پی ببرید . می توانید این مطلب نسبتا کوتاه را بخوانید و سعی کنید در زندگی موفقی که در صدد پایه ریزی آن هستید بکار ببرید.


زود ازدواج کنیم یا دیر!

ازدواج باید به هنگام باشد یعنی نمی شود برایش یک سن مشخص تعیین کرد هر زمانی که فرد احساس کند به بلوغ فکری کامل رسیده است می تواند ازدواج کند.


وقتی شوهرتان با شما قهر می کند چگونه رفتار می کنید

مردها اغلب وقتی از چیزی ناراحت می کشوند سکوت می کنند و در غار تنهایی خود فرو می روند و اینگونه به نظر می رسد که قهر کرده اند.


طلاق نگرفتن به خاطر فرزندان درست است؟

گاهی طلاق گرفتن و جدا شدن بهتر از دعوا و مشاجره های هر روزه در مقابل چشمان فرزندان تان می باشد.


نشانه های خیانت و بی وفایی مردان رابدانید

افرادی که دست به خیانت زده اند و پنهانی رابطه ای را شروع کرده اند دارای نشانه هایی هستند که با کمی دقت می توان متوجه شد.


مهارتهای ارتباطی چیست؟

كلمه ارتباطات كه در لغتنامه ها بعنوان معادل كلمه لاتین (Communication) عنوان شده است در دیدگاه محققین حوزه علوم انسانی به معنی "در معرض عموم قرادادن" عنوان شده است. این بدین معناست كه مفهومی كه در ذهن یك فرد است به میان سایر افراد راه یافته و به آنها انتقال یابد.


رابطه جنسی در دوران حاملگی

یکی از سوالات مهم و رایج در دوران بارداری، داشتن یا نداشتن رابطۀ جنسی و ابهامات و نگرانی‌هایی است که تقریباً تمام خانم‌های باردار یا همسرانشان با آن روبه‌رو خواهند شد.


رفتار با شوهر - چگونه با شوهرم رفتار کنم؟

حتما شما هم این جمله را از بسیاری از مردها شنیده‌اید كه می‌گویند: «فقط خدا زن را می‌شناسد و بس!» در حالی كه زن‌ها اطلاق صف مرموز بودن را به خودشان بی‌انصافی می‌پندارند و عقیده دارند كه در حقیقت این آقایان هستند كه گاه در پشت ماسك‌های متفاوت پنهان می‌شوند.


در دوران نامزدی چگونه ناز کنیم؟

باید توجه کنید که دوران نامزدی با ازدواج کاملا متفاوت است و شما باید عده ای از کارها را انجام ندهید، مانند رابطه جنسی به صورت کامل. امروزه بدلیل شرایط کاری دختر و پسر، زندگی کردن نامزدها زیر یک سقف قبل از ازدواج تان بسیار رواج پیدا کرده است.


این ویژگی زنان برای مردان بیشترین جذابیت را دارد

زنان با انجام برخی کارها می توانند بر جذابیت خودشان بیافزایند و محبوبیت خود را در نزد همسرشان بیشتر کنند.


ازدواج مردان با زنان بزرگتر ، آری یا خیر؟

اختلاف سن در ازدواج برای برخی افراد اهمیت ندارد و به این موضوع توجه آنچنانی نمی کنند.


ضرورت آزمایش‌های قبل از ازدواج

بسیار کودکانی را می بینیم که دچار معلولیت و ناتوانی ذهنی است در حالی که تقصیری ندارند و به خاطر کوتاهی پدر و مادرشان به این مشکل دچار شده اند


رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند

دلیل بسیاری از اختلاف های زناشویی نداشتن شناخت کافی از یکدیگر و ایجاد سوء تفاهم هایی است که پیش می آید.


طلاق عاطفی؛ زندگی خاموش/ کودکان نخستین قربانی جنگ سرد والدین

طلاق عاطفی به معنای آن است که زوجین پس از ده ساعت دوری ،هنگامی که یکدیگر را می بینند، حرفی برای گفتن ندارند و در واقع با هم غریبه هستند.