همسران بازیگران هالیوودی چه کسانی هستند و رابطه و زندگی آنها چگونه است اگر  شناخت  همسران بازیگران هالیوودی و جزئیات زندگی آنها  برای شما هم جالب است با تانما بمانید ما به شما از همسران بازیگران هالیوودی بیشتر می گوییم با ما باشید تا با همسران بازیگران هالیوودی آشنا شوید.

جدایی ستاره ها

اگرچه برخی از ستاره های هالیوود پس از جدایی ، به دنبال زندگی خود رفته اند اما برخی دیگر نتوانستند دل از عشق شان بکنند و مدام در مصاحبه های مختلف از رابطه قبلی شان سخن می گویند.
جدایی همیشه سخت است،به خصوص برای ستارگان دنیای هالیوود، از این رو که آنها باید دلیل جدایی خود را نه تنها برای خبرنگاران و در مصاحبه های مختلف بلکه برای هواداران خود نیز توضیح دهند. شایعات پخش شده نیز بر سختی این کار دامن می زندو همین مسئله کار را برای ستارگان هالیوود و همسران بازیگران هالیوودی سخت می کند.

جنیفر لوپز

  جنیفر لوپز   یکی از ستاره های دنیای هالیوود در سال 2014 اعتراف کرد که جدایی او از بن افلک، اولین شکست عشقی زندگی اش بوده است.

او طوری در مورد بن افلک صحبت می کند که گویا هنوز هم که هنوز است از او دل نکنده. در سال 2016، جنیفر در مصاحبه مجله «People» گفت: «طرز فکر من از آن زمان که با بن افلک بوده ام تا به حال تغییرات زیادی کرده است اما من هنوز هم باور دارم که عشق میان ما، یک عشق واقعی بود.

ما سعی می کردیم که رابطه عاشقانه مان را در ملا عام بروز ندیم و همین فشاری را بر هر دوی ما وارد کرد.»
در سال 2017 نیز در مصاحبه دیگری گفت: «من در طول سالهای 2002 تا 2004 که با بن افلک نامزد بودم، تاثیر زیادی روی تیپ و ظاهر او داشتم. من مدام به او می گفتم که تو یک سوپر استاری، باید کت و شلوار بپوشی، باید به موهایت رسیدگی کنی..

من فکر می کنم که او در سالهایی که در کنار من زندگی می کرد، خوش تیپ تر از همیشه بود.» او حتی یک سال پیش هم اعتراف کرد: «من هنوز هم دوست دارم که بار دیگر در فیلم « Gigli» و در کنار بن افلک ایفای نقش کنم.

من حتی دوست دارم که بار دیگر به آن رابطه عاشقانه ای که در طول آن فیلم با بن داشتم، باز گردم.»

جاستین تیمبرلیک

 از زمان جدایی جاستین تیمبرلیک با بریتنی اسپیرز سال های زیادی می گذرد اما گویا جاستین نتوانسته آن را هضم کند. او در سال 2002 ویدیوی «Cry Me A River» را به هدف انتقام از خیانت های بریتنی، منتشر کرد.

در همان سال او در مصاحبه ای گفت که این جدایی قلب او را به درد آورد. او در سال 2006، با این که با کامرون دیاز در رابطه بود، همچنان در صحبت هایش از بریتنی و رابطه رمانتیک شان حرف می زد: «ما یک روح در دو بدن بودیم.

من در مورد احساس بریتنی حرف نمی زنم، در مورد خودم می گویم که چقدر با او انسان متفاوتی بودم.»

جاستین در سال 2016 باز هم نام بریتنی را در مصاحبه اش آورد: «در واقع غم و رنج دوری از بریتنی بود که به من کمک کرد تا آهنگ «Cry Me A River» را بسازم و از این که مردم این واقعیت را بدانند، هراسی ندارم.»

گوئینت پالترو

 گوئینت پالترو از این که با برد پیت  ستاره هالیوود رابطه ای عاشقانه داشته، به خود افتخار می کند.

در سال 2017 او در مصاحبه ای گفت: «خیلی ها دوست دارند که ما بهم بازگردیم اما به نظر من این کشتی شکسته است.» دو سال پیش نیز اعتراف کرد: «من در آن دوران تنها 22 سال داشتم. یک دختر 22 ساله نمی تواند به درستی برای ازدواج تصمیم بگیرد.

من در آن زمان آمادگی ازدواج را نداشتم. نمی دانستم چه چیزی برای من خوب و چه چیزی بد است، فقط بدون فکر عمل می کردم.» با این حال او از این که در روزمه روابط عاطفی خود نام برد پیت را ثبت کرده، خوشحال است.

در سال 2017 گوئینت اعتراف کرد: «من می خواهم به جدایی ام از برد پیت نگاه مثبتی داشته باشم. در واقع من نمی توانم او را متهم کنم. اصلا چه ایرادی دارد که من نکته های مثبت رفتار او را به یاد آورم؟»

 راسل برند

 راسل برند و کیتی پری از زیبارویان هالیوود از سال 2009 با یکدیگر قرار می گذاشتند، او 4 ماه بعد از کیتی خواستگاری کرد و آنها در اکتبر 2010 در یک جشن مجلل و بزرگ با هم ازدواج کردند اما گویا رابطه آنها به خوبی پیش نرفت به طوری که پس از ۱۴ ماه زندگی مشترک تصمیم گرفتند از هم جدا شوند.

اما زمانی که راسل برند از کیتی پری حرف می زند، باورتان نمی شود که آنها تنها 14 ماه با هم زندگی کردند.

راسل در این مورد می گوید: «من هنوز هم به او احساس دارم. زمانی که او را می بینم یا در موردش می شنوم، خوشحال می شوم. هر چه باشد او زمانی بخشی از زندگی من بوده است.»
او بار دیگر در مصاحبه ای در سال 2017 گفت: «زندگی با کیتی یک دوره مهم و دوست داشتنی در زندگی من بود.

من از این که با او ازدواج کردم، پشیمان نیستم. هنوز هم احساس مثبتی نسبت به او دارم زیرا او زن فوق العاده ای است.»

 کیتی پری

 اگرچه راسل برند مدام از کیتی پری حرف می زند اما کیتی پری جز در مصاحبه بعد از طلاق شان از او چیزی نگفت: «او مرد باهوشی است. من زمانی که با او ازدواج کردم، عاشقش بودم.»

او در عوض از نامزد قبلی اش، جان مایر، به مراتب صحبت می کند.

او در مصاحبه ای با مجله « The Therapist» گفت: «او مرد فوق العاده ای بود، یک جنتلمن واقعی! من دوست داشتم زمان را هنگامی که با او بودم، متوقف کنم زیرا او بود که باعث رشد و پیشرف من شد.

من واقعا از او به خاطر فضایی که برای رشد به من داد، متشکرم. او هیچوقت مرا قضاوت نمی کرد.» کیتی بار دیگر هم در مصاحبه ای از مایر تعریف کرد: «او بهترین عشق زندگی من بود.»

 گوین رزدیل

 اگر چه گوئن استفانی هنوز هم دلش پیش همسر قبلی اش، بلیک شلتون، گیر است اما گوین رزدیل هنوز هم عاشق گوئن استفانی است.

او در این باره می گوید: «جدایی ما برخلاف خواسته من بود. اما اتفاقی بود که افتاد. پس از مرگ، به نظر من جدایی تلخ ترین و سخت ترین تجربه ای ست که یک فرد می تواند در زندگی اش داشته باشد.

ما 20 سال در کنار هم بوده ایم و حال 3 فرزند داریم. من نمی توانم به این موضوع نگاهی منفی داشته باشم.

او یک ماه پس از آخرین مصاحبه اش، بار دیگر از گوئن حرف زد: «بدترین دوره زندگی من جدایی ام از گوئن بود. او نه تنها مادر فرزندانم بلکه زن فوق العاده ای بود که به سختی می شود ازش دل کند.»

 کیم کارداشیان

کیم کارداشیان تنها به مدت 72 روز با کریس هامفریز زندگی کرد اما به نظر او این زندگی مشترک خیلی عمیق تر از آن دوره کوتاه بود.

او در سال 2017 در مصاحبه ای گفت: «در روز عروسی ام فشارهای زیادی روی من بود. از خانواده گرفته تا دوستانم همه تلاش می کردند که مرا از این ازدواج منع کنند.

در واقع آنها فکر می کردند که این ازدواج تنها به خاطر یک شوی تلویزیونی است اما من این حرف را انکار می کنم.

من بخاطر عشق ازدواج کرده ام و وقتم را به خاطر یک شوی تلویزیونی تلف نمی کنم.

به نظر من پخش مراسم عروسی ام از تلویزیون یک اشتباه بود. که در نهایت منجر به جدایی ما از یکدیگر شد.»
او چند ماه بعد بار دیگر حرف ازدواج اش را به میان آورد: «در آن زمان من فکر می کردم که از سن ازدواجم گذشته است و من هنوز مجرد مانده ام. می دیدم که دوستانم بچه دار شده اند و من همچنان در همان وضعیت سابق ام. به همین دلیل تصمیم به ازدواج با کریس را گرفتم که البته تماما از روی عشق بود.»

 تیلور سوئیفت

این طور به نظر می رسد که تیلور سوئیفت از هیچ کدام از نامزدهای قبلی اش نمی تواند دل بکند. اگر به آهنگ هایی که او منتشر کرده است نگاهی بیاندازید، می بینید که هر کدام را در وصف یکی از مردهای زندگی اش سروده است.

تیلور برای اولین بار گفت که جو جوناس تنها مردی است که قلب او را به تسخیر در آورده است. اما پس از این که جو تنها با یک مکالمه تلفنی 25 ثانیه ای به رابطه آنها خاتمه داد، تیلور هم او را کنار گذاشت و به سراغ عشق دیگر زندگی اش رفت.

البته گویا تظاهر به فراموش کردن می کند زیرا آهنگ هایش چیز دیگری را ثابت می کند.  از ترانه هایی که او برای عشق های زندگی اش سروده می توان به «Dear John» برای جان مایر، « We Are Never Ever Getting Back Together» برای جیک جیلنهال، «Style» و « Out Of The Woods» برای هری استایل و « Forever And Always» برای جونز اشاره کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید