مراسم تجلیل از عوامل برنامه ماه عسل عصر جمعه ۲۲ تیر ماه با حضور اهالی رسانه برگزار شد و در این مراسم مادر احسان علیخانی  و برادرش نیز حضور داشتند و احسان علیخانی از مادرش برای همه تلاش هایی که برای او کرده است تشکر کرد. بهنام بانی نیز تیتراژ این برنامه را اجرا کرد. رئیس سازمان زندان ها نیز در این مراسم حضور داشت . برنامه ماه عسل یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیونی صدا و سیماست که بسیار محبوب نیز می باشد.

احسان علیخانی

 

بدون همکارانم سفر نمیروم

احسان علیخانی در ادامه با یاد کردن از مادرش گفت: من اگر اندک آبرویی در حوزه برنامه سازی دارم آن را مدیون مادرم هستم و از دعای او می دانم. با این حال او کمی با من قهر کرده است که نتوانستم در مدت برنامه خدمتش برسم و حالا از شما می خواهم یک نفر را هم به خاطر من تشویق کنید.

مادر احسان علیخانی در مراسم تجلیل از عوامل ماه عسل

 

احسان علیخانی همچنین خطاب به فتاح که یک سفر عتبات عالیات به کربلای معلی برای او هدیه داد، گفت: آقا فتاح در این باره لطف کرد اما من بدون همکارانم کربلا نمی روم و اگر شما تایید می کنید قول این سفر را با همکارانم بگیرم.

بعد از نمایش صحنه هایی از فیلم مراسم ازدواج حامد از مهمانان برنامه «ماه عسل» امسال که روی آنتن شبکه سه برای او خواستگاری صورت گرفت، یادآور شد: هیچ کس تصور نمی کرد این دو در برنامه حضور پیدا کنند و بعد هم مراسم ازدواج آنها در مشهد برگزار شود.

مراسم تجلیل از عوامل «ماه عسل» با اجرای قطعاتی از خوانندگان دوره های قبل و امسال این برنامه از جمله مهدی یراحی ، مهدی یغمایی، فرزاد فرزین ، امیرعلی بهادری همراه بود و این خواننده ها با دریافت لوح هایی تجلیل شدند.

در پایان مراسم صحنه هایی از فیلم ازدواج حامد و همسرش در مشهد نمایش داده شد و مسئولان حاضر در مراسم روی تابلویی برای احسان علیخانی و برنامه ماه عسل یادگاری هایی نوشتند.

 

مادر احسان علیخانی مجری ماه عسل

عکس احسان علیخانی در مراسم تحلیل از عوامل ماه عسل

مراسم تجلیل از عوامل برنامه ماه عسل

خانواده احسان علیخانی در مراسم تجلیل از عوامل ماه عسل

احسان علیخانی مجری ماه عسل

منبع: مهر نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟ 13
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید