همه چیز درباره کتک کاری جانی دپ و همسرش

انتشار فایل صوتی منتسب به اعتراف امبر هرد مبنی بر آزار جانی دپ ، هواداران جانی دپ را در شبکه های اجتماعی به خشم آورده است. آن ها خواستار برقراری عدالت هستند و بازیگر محبوبشان را قربانی می دانند.
در جریان طلاق پرسر و صدای جانی دپ و امبر هرد ، این امبر هرد بود که در دادگاه با ارائه شواهدی مدعی شد مورد آزار فیزیکی قرار گرفته است. او مدعی بود که قربانی خشونت خانگی شده است، ادعایی که جانی دپ رد می کرد و مدعی بود کسی مورد آزار جسمی قرار گرفته، اوست نه همسرش. البته که در جو حاکم بر هالیوود کمتر کسی پیدا می شد که حق را به بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» دهد و او را قربانی بداند.

این دو بازیگر سرشناس سال ۲۰۱۷ پس از جنجال های فراوان طلاق گرفتند. حالا که مدت زمان زیادی از آن روز ها می گذرد، انتشار یک فایل صوتی منتسب به اعتراف امبر هرد ابعاد جدیدی به ماجرا بخشیده است.این فایل صوتی که نشریه انگلیسی «دیلی میل» منتشر کرده است، کفه ترازو را به نفع جانی دپ سنگین می کند. در این فایل صدای این دو بازیگر مشهور به گوش می رسد که در حال جدال هستند و امبر هرد تایید می کند که جانی دپ را کتک می زند و در مداجلات اشیاء گوناگون را به سوی او پرتاب می کند.

جدایی جانی دپ از امبر هرد یکی از جنجالی ترین موارد طلاق در هالیوود در سال های اخیر بوده که علاوه بر هزینه های مالی برای دپ، نقش زیادی در بیکار شدن و عدم تمایل کارگردانان برای کار با او داشته است.

آمبر هرد

آمبر هرد


دپ،۵۵ ساله، ادعا می کند که امبر هرد در دوران ازدواج به او خیانت کرده و با ایلان ماسک رابطه مخفیانه داشته است. وی همچنین می افزاید که هرد، ۳۲ ساله، با وی با خشونت رفتار کرده و پس از این که یک بطری مشروبات الکلی را به سمت دپ پرتاب کرده، وی مجبور شده به خاطر صدمه ای که به انگشتش وارد شده جراحی پیوند انجام دهد.

در یکی از این فایل های صوتی که در بالا هم این فایل را قرار دادیم، هرد خطاب به دپ چنین می گوید: «متاسفم که مانند یک سیلی معمولی به صورتت ضربه نزدم اما در واقع تو را می زدم. مشت نمی زدم. عزیزم، تو مشت نمی خوردی. نمی دانم که در آن لحظه حرکت دستم چه بود اما تو حالت خوبه. به تو آسیب نرساندم، به تو مشت نزدم. داشتم به تو سیلی می زدم».

امبر هرد که سفیر حقوق زنان و طرفدار افشاگری در مورد خشونت های خانگی است در ادامه صحبت های خود جانی دپ را به خاطر فرار از جروبحث آخر شب با خود سرزنش می کند و می گوید: «تو یک بچه هستی. بزرگ شو جانی».

آمبر هرد و جانی دپ

جانی دپ و آمبر هرد

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید