چندی پیش موسسه تحقیقاتی و آماری IDC  در گزارشی اعلام کرد با اینکه بازار فروش گجت ‌های پوشیدنی و هوشمند چندان چنگی به دل نمی زند و پیشرفت خوبی نداشته است، اما ساعت های هوشمند اپل واچ همچنان در حال یکه تازی و پیشروی هستند به گونه ای که توانسته اند لقب پرفروش ترین و پرطرفدارترین محصول هوشمند و پوشیدنی را از آن خود کنند.

رقابت فروش اپل واچ

طبق آمار منتشر شده در این گزارش، رشد بازار گجت‌های پوشیدنی و هوشمند تنها حدود ۱.۲ درصد ذکر شده است و در جهان فروشی معادل ۲۵.۱ میلیون دستگاه را برای خود به ثبت رسانیده است. برندها و شرکت‌های متعددی هستند که در این حوزه فعالیت‌های گسترده‌ای داشته و محصولات جدید و شگفت انگیزی را با قیمت های مختلف به بازار عرضه کرده و سپس به فروش می رسانند که در این میان، شرکت آمریکایی اپل از همه رقیبان جلوتر زده و به نظر می رسد که در سال آینده میلادی نیز این روند ادامه پیدا خواهد کرد و ساعت های هوشمند اپل واچ در مقایسه با سایر برندها از محبوبیت و استقبال بیشتری برخوردار خواهد شد.

اپل واچ

ساعتهای هوشمند اپل واچ

اپل توانست در همین مدت زمان و بازار نه چندان داغ گجت‌های پوشیدنی، رشد فروش ساعت‌های هوشمند اپل واچ ۱۳.۵ درصد در سال بوده است که به وضوح نشان دهنده عملکرد و فروش موفقیت آمیز این گجت پوشیدنی است و کاربران نیز در سراسر جهان همچنان مشتاق خریداری و استفاده از این محصول اپل هستند.

حالا به تازگی تحلیلگران و کارشناسان فعال در حوزه بازار فروش محصولات اپل پیش بینی کرده اند که اپل در سال ۲۰۱۹ میلادی قادر خواهد بود میزان فروش اپل واچ را به ۳۳ میلیون دستگاه برساند که این خود موفقیت چشمگیری برای آن به شمار خواهد رفت.

اپل واچ

رکورد فروش اپل واچ

آنها علت این رشد و افزایش محبوبیت احتمالی را بهبود و ارتقای نسل چهارم ساعت های هوشمند اپل واچ اعلام کرده اند که انتظار می رود رکورد جدیدی را برای این شرکت در سال آینده به ثبت برساند.

آمار منتشره همچنین نشان می‌دهد که کاربران در کشورهای ایالات متحده آمریکا، استرالیا و ژاپن بیشترین استقبال را از ساعت‌های هوشمند اپل (اپل واچ) کرده‌اند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید