بیوگرافی اونور تونا

اونور تونا یا Onur Tuna متولد ۲ ماه جولای سال ۱۹۸۵میلادی در شهر چاناککاله در کشور ترکیه است. خانواده مادری اش، اصلیتی ترک دارند و از شهر تسالونیکی کشور یونان به کشور ترکیه مهاجرت کرده اند. مادرش بازنشسته ی اداره ی ثبت املاک و پدرش معلم ریاضی است. وی از دوران ابتدایی به رشته های ورزشی والیبال و بسکتبال می پرداخته است و در همین ســال هــا نیز فعالیت در عرصه ی تئاتر را نیز آغاز کرده اســت!

اونور تونا

زندگی نامه اونور تونا

اونور فارغ التحصیل رشته ی اقتصاد از دانشگاه ۹ eylul کشور ترکیه می باشد. علاوه بر فعالیت در حوزه ی بازیگری، در صنعت مد و استایل نیز فعال است، به موسیقی نیز علاقه ی وافری دارد و به ساز گیتار مسلط است! وی در کنسرواتور دانشگاه اژه به یادگیری موسیقی سنتی ترک پرداخته است. او تاکنون دو آهنگ به نام های به نام های Acin verdi و tipki sen منتشر کرده است.

او در حال حاضر هنرجوی رشته موسیقی دانشـگـاه Ege می باشد. از آثار اونور تونا می توان به سیب ممنوعه اشاره کرد.

اونور تونا

تصاویر مدلینگ اونور تونا

زندگی خصوصی

وی در حال حاضر مجرد اســت؛ روابط عاطفی اونور تونا تاحدودی زیاد و ناموفق بودند. در سال ٢۰۱٢ میلادی تا ٢۰۱٣ میلادی با “ یــاسمین کای آلن” در ارتباط بود و در ســال ٢۰۱٣ میلادی نیز بــا “ نیل آتش ”، دیگر بازیگر ترک، وارد رابطه شد.

در سال ٢۰۱۵ میلادی تا ٢۰۱٧ میلادی بــا “ سدا گوون ”، دیگر بــازیگر ترک ملاقات های پی در پی خود را آغاز کرد؛ اما پس از مدت کوتاهی، رابطه ی آن ها به جدایی ختم شد! علاوه بر این، او مدت کوتاهی نیز بــا دیگر بــازیگر ترک، “ ملیس کاراکوش ” رابطه ی نزدکی داشت. در سال ٢۰۱٨ میلادی شایعاتی مبنی بر رابطه “ ادا اجه ” بــا اونور تونا پخش شد که این شایعات به سرانجام مشخصی نرسید و رها شد!

اونور تونا

اونور تونا و سدا گوون

ثروت

براساس گفته های رسانه های ترک، اونور تونا اکنون بــا فردی در رابطه نیست. همچنین بد نیست بدانید میزان دارای اونور تونا چیزی در حدود یک میلیون دلار برآورد شده است.

اونور تونا

اونور تونا

زندگی هنری

او فعالیت خود در عرصه ی بازیگری را از سال ۲۰۱۱ میلادی آغاز کرد. در سال ۲۰۱۱ میلادی در یکی از سناریوهای نوشته شده توسط هنرمند صاحب نام، “ماهسون کیرمیزی گول” بـه اسم “زندگی ادامه دارد” یا (Hayat Devam Ediyor) به ایفای نقش پرداخت و نخسـتین بـازی خود را در کنار هنرمندان و بـازیگرانی چون “فیکرت کوشکان”، “شنای گورلر”، “روزت هوبش” و همچنین “عارف ارکین” تجربه کرد.

تصاویر اونور تونا

تصاویر اونور تونا

در سال ۲۰۱۴ میلادی در فیلم سینمایی “مسئله کوچک ایلول” در کنار بازیگران اصلی فیلم همچون “زینب عبدالله” و همچنین “انگین آکیورک” بـه ایفای نقش پرداخت. او در همان سال در یک سریال تاریخی بـه نام “فیلینتا” در نقش اصلی ظاهر شد. او در این سریال تاریخی در کنار هنرمندانی همچون “مهمت اوزگور”، “داملا آسلانالپ”، “سرهات توتوملوئر” و همچنین “ناز الماس” بـه بـازی پرداخت.

اونور تونا در جدیدترین پروژه ی تلویزیونی خود در سریال “سیب ممنوعه” و در کنار بـازیگرانی همچون “تالات بولوت”، “ادا اجه”، “سووال سام”، “بـاریش آیتاچ” و همچنین “سودا ارگینجی” به ایای نقش پرداخته است. اونور تونا در سیب ممنوعه بازیگر نقش علیهان است.

اونور تونا

اونور تونا

آثار اونور تونا

  • سریال

  • ٢۰۱۱ -سریال Hayat devam ediyor (زندگی ادامه داره) در نقش سیراچ بـاکیرجی
  • ٢۰۱۴ -سریال Filinta(فیلینتا) در نقش فیلینتا مصطفی
  • ٢۰۱۶ -سریال Cesur yurek (دل جسور) در نقش عمر کورکماز
  • ٢۰۱٨ -سریال Yasak elma (میوه ممنوعه) در نقش علیهان تاش دمیر
  • سریال Mucize Doktor

سینمایی

  • ٢۰۱۴ فیلم سینمایی Bi kucuk eylul meselesi(مسئله کوچ ایلول) در نقش آتیل

اینستاگرام اونور تونا

اینستاگرام اونور تونا با نام کاربری onurtuna فعال است.

تصاویر اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا در سریال Mucize Doktor

اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

جدیدترین تصاویر اونور تونا

اونور تونا

تصاویر اونور تونا

اونور تونا

تصاویر اینستاگرام اونور تونا

اونور تونا

تصاویر جدید اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

تصاویر اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

تصاویر اینستاگرام اونور تونا

اونور تونا

اونور تونا

آیا این مطلب مفید بود؟ 285
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید