بیوگرافی بهروز ساسانی هنرمند عکاس ایرانی

بهروز ساسانی متولد 16 بهمن 1370 در شهر ری از هنرمندان عکاس ایرانی است او عکاسی را از سن 16 سالگی آغاز کرده و از عکاسان صاحب سبک و پرکاری است که علاوه بر عکاسی با برگزاری دوره های آموزشی به آموزش این هنر می پردازد.ساسانی از جمله عکاسان جوانی است که سابقه همکاری با بسیاری از هنرمندان،بازیگران و سینماگران را در کارنامه خود دارد در تانما با بیوگرافی بهروز ساسانی و آثار فعالیت های او بیشتر آشنا شوید .

بهروز ساسانی

زندگینامه بهروز ساسانی

زندگینامه بهروز ساسانی

بهروز ساسانی در 16بهمن 1370در شهر ری به دنیا آمد. او دارای مدرک کارشناسی مدیریت امور فرهنگی است و فعالیت حرفه ای خود در عرصه هنر عکاسی را در سن 16 سالگی و از سال 1386 آغاز نموده است و امروز با گذشت 12 سال از فعالیت حرفه ای اش از عکاسان جوان و به نام ایرانی است. ساسانی علاوه بر عکاسی با برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ های عکاسی شاگردان بسیاری را تربیت کرده او تاکنون تعداد 14 ورکشاپ عکاسی را در تهران و شهرستان ها برگزار نموده و همواره تلاش کرده است که عکاسی را به سایر علاقه مندان این هنر آموزش دهد. علاوه بر این بهروز ساسانی با تهیه و تنظیم بسته های آموزش عکاسی با تلفن همراه تلاش کرده است که دامنه های آموزش های خود در زمینه هنر عکاسی را گسترش داده و این هنر و اصول آن را به علاقه مندان بیشتری آموزش دهد . بهروز ساسانی از کارآفرینان عرصه هنر عکاسی است و از جمله عکاسانی است که با او در پیج بی تیتر ، رسانه کسب و کار و صادرات b_titr_media به دلیل شهرت و موفقیتش در زمینه عکاسی مصاحبه شده است.

بهروز ساسانی در زمینه عکاسی صنعتی ، عکاسی عروس و داماد ، عکاسی پرتره ، عکاسی حیوانات و طبیعت ، عکاسی مدلینگ ، عکاسی کودک ، عکاسی خواننده ها و عکاسی کنسرت ها و... فعالیت می کند او از جمله عکاسان جوانی است که سابقه کار با بسیاری از هنرمندان، خوانندگان ،بازیگران و سینماگران را در کارنامه خود دارد و با هنرمندانی چون سیروان خسروی ، زانیار خسروی ، امیرعباس گلاب ، ماهان بهرام خان ، یاسین ترکی ، شهاب رمضان ، مازیار لشنی ، عماد طالب زاده ، میلاد بابایی و ماهور الوند همکاری کرده و تاکنون در 140 کنسرت از خوانندگان ایرانی به عنوان عکاس حضور داشته است .

بهروز ساسانی

بیوگرافی بهروز ساسانی

بهروز ساسانی در فضای مجازی

بهروز ساسانی از بازیگران فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و behrouz_sasani نشانی اینستاگرام بهروز ساسانی است.هم چنین سایت اینترنتی بهروز ساسانی به نشانی behrouzsasani.com در دسترس است که در این سایت علاوه بر آشنایی بیشتر با فعالیتهای بهروز ساسانی می توان پکیج آموزش عکاسی با موبایل بهروز ساسانی را خریداری کرده و از اخبار ورکشاپ های بهروز ساسانی مطلع شد.

تصاویر بهروز ساسانی

بهروز ساسانی

بهروز ساسانی در کنار سیروان خسروی

بهروز ساسانی

بهروز ساسانی در کتار دوستانش

بهروز ساسانی

تصاویر بهروز ساسانی

بهروز ساسانی

تصاویر اینستاگرامی بهروز ساسانی

بهروز ساسانی

عکس های بهروز ساسانی

بهروز ساسانی

تصاویر بهروز ساسانی

بهروز ساسانی

تصاویر اینستاگرامی بهروز ساسانی

بهروز ساسانی

جدیدترین تصاویر بهروز ساسانی

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید