بیوگرافی کامل شهاب حسینی:

شهاب حسینی (زاده ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ تهران) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون، مجری، کارگردان و گوینده ایرانی است. او در ساعت ۳:۳۰ متولد شد. وی در بدو تولد ۳ کیلو و ۷۰۰ گرم وزن داشت. در دوران کودکی از دسته کودکان شر و بازیگوش به شمار می رفت. 

 زمانی که به خاطر سربازی سرش را از ته اصلاح کرد متوجه شکستگی سرش از ۹ ناحیه شدند و حتی زمان وقوع شکستگی ها را به یاد نمی آورد. 

شهاب حسینی اول دبستان در مدرسه بامداد نو درس خواند سپس به دلیل شغل مادرش به خرم آباد مهاجرت کردند و سال های دوم،سوم و چهارم دبستان در خرم آباد سپری شد در ادامه از زندگی نامه شهاب حسینی بیشتر بخوانید.

بیوگرافی شهاب حسینی

بیوگرافی شهاب حسینی

خانواده شهاب حسینی:

 فرزند اول خانواده است برادری به نام مهدی و دو خواهر دیگر دارد.  مادرش امدادگر سیار بود و سیدفخرالدین حسینی که چندین کار را از جمله از آثار ژول ورن را به فارسی ترجمه کرده است .

پدر شهاب سال ۱۳۹۱ کتاب داستان «فقط آنجا بود که خود را شناختم» را منتشر کرد. پشت جلد آن شهاب، با دست خط خودش یک یادداشت برای پدرش نوشت: «پدر، برایت رویشی به وسعت بهار، وسعت اندیشه ای به پهنای آسمان، طراوتی به زیبایی باران، هنری به وسعت همه درختان سرسبز و روشنایی قلب و دل به درخشندگی خورشید آرزو می کنم و یاری الهی را در ادامه این مسیر شکوفایی برایت از درگاه یگانه اش خواستارم». پدر شهاب حسینی در سال ۱۳۹۳ در گذشت.

خانواده شهاب حسینی

خانواده شهاب حسینی

تحصیلات شهاب حسینی و خدمت سربازی:

 شهاب حسینی دو سال در رشته روانشناسی تحصیل کرد و پس از آن انصراف داد. دلیلش این است که عمویش مقیم کانادا بود و شهاب قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کانادا را داشت . برای مهاجرت به کانادا یک سال تلاش کرد و زمانی که کامل ناامید شد تصمیم رفتن به سربازی گرفت به این امید که بعد از پایان خدمت به کانادا برود.

وی در دوره سربازی در ارتش تیپ ۶۵ نیروهای ویژه به عنوان راننده خدمت کرد. بعد از ۱۸ ماه خدمت دچار خون‌ ریزی معده شد و وی رابه بیمارستان ۵۰۲ منتقل کردند.به همین خاطر سربازی شهاب حسینی ۱۸ ماهه به اتمام رسید.

شهاب حسینی

شهاب حسینی

زندگی شخصی و ازدواج شهاب حسینی :

شهاب حسینی در سن ۲۲ سالگی در دانشگاه تئاتر کار می کرد و در همان زمان همسرش را می بیند که سرگرم مطالعه کتابهایش است. تا قبل از اینکه همسرش را ببینید قصد ازدواج نداشت و با دیدن همسرش عاشق می شود. خودش درباره این عشق اینگونه می‌گوید: «راستش در دوران سربازی بود که عاشق شدم. عاشق همسرم. همین موضوع تحمل سربازی را برایم سخت می کرد. افسری که نمی خواهم اسمش را ببرم متوجه این ماجرا شد و تا می توانست به پر و پایم پیچید تا آزارم دهد. راننده ها در زمان استراحت شان نباید نگهبانی بدهند، با این حال او مرا می فرستاد سر پست تا نتوانم مرخصی بگیرم و از پادگان خارج شوم. همسرم (پریچهر) را در دانشگاه دیدم. یک روز از سربازی مرخصی گرفتم تا سری به رفقای دانشجو بزنم. دیدم دختر خانم زیبا، ساده و محجوبی سرگرم مطالعه کتاب هایش است. هرچه خواستم با او ارتباط برقرار کنم، نشد که نشد. با این حال در نگاهش چیزی دیدم که تشویقم کرد به ادامه راهی که منجر به ازدواج شد. »

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی

برای شروع به همسرش پیشنهاد آشنایی بیشتر می دهد که همسرش قبول نمی کند و می گوید اعتقادی به دوستی ها و روابط خارج از خانواده ندارد. شهاب حسینی بعد از این ماجرا موضوع را به خانواده اش می گوید و عزمش برای ازدواج با پریچهر قنبری جدی تر می شود. بعد از خواستگاری رفتن و صحبت های اولیه بعد از چند ماه نامزد بودن عقد می کنند ولی چون شهاب می خواسته به صورت مستقل و با استقلال کامل ازدواج کند ۳ سال برای جشن عروسی صبر می کنند.

شهاب حسینی در سال ۱۳۷۴ زمانی که 25 سال سن داشت با پریچهر قنبری ازدواج کرد و حاصل ازدواجشان دو فرزند پسر به نام های محمدامین و امیر علی می باشد. محمد امین فرزند اولشان در زمستان ۱۳۸۲ و امیرعلی فرزند دومشان در تابستان ۱۳۹۰ متولد شدند. پریچهر قنبری در رابطه با زندگی خصوصی و کاریشان تصریح کرد: «من خودم را از شهاب جدا نمی دانم. در این 18 سال زندگی مشترک ما با هم بزرگ شدیم. هر اتفاقی که برای او می افتاد من در کنارش بودم و از همراهی با او لذت می بردم.»

شهاب حسینی در یک مصاحبه از سختی‌های بازیگری و محرومیت از دیدن خانواده گفت: «زندگی می‌فروشیم تا کار کنیم» 

 در حال حاضر خانواده شهاب حسینی در آمریکا زندگی می‌کنند.

شهاب حسینی و فرزندانش

فرزندان شهاب حسینی : محمد امین حسینی و امیر علی

شهاب حسینی همچنین فعال سیاسی و اجتماعی نیز هست. فعالیت سیاسی شهاب حسینی بیشتر در به صورت ایراد بیانیه‌ای در فضای مجازی است.

شهاب حسینی در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران با انتشار فایل صوتی از میرحسین موسوی حمایت کرد و همچنین از امضا کنندگان بیانیه فهرست ۸۰۰ نفره حمایت از نامزدی میرحسین موسوی در انتخابات ریاست‌جمهوری بود.

زندگی هنری شهاب حسینی

شهاب حسینی در سال ۱۳۸۰ با بازی در فیلم رخساره ساخته امیر قویدل وارد سینما شد. حسینی در سال‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۳ در فیلم‌های واکنش پنجم به کارگردانی تهمینه میلانی و این زن حرف نمی‌زند به کارگردانی علیرضا امینی و زهر عسل به کارگردانی ابراهیم شیبانی و رستگاری در هشت و بیست دقیقه به کارگردانی سیروس الوند ایفای نقش کرد و به عنوان یک بازیگر بیش از پیش مطرح شد و توانست برای بازی در شمعی در باد با کاراکتر بابک و رستگاری در هشت و بیست دقیقه با کاراکتر فؤاد دو سال پیاپی کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شود. وی در سال ۱۳۸۳ در قتل آنلاین و سپس در سال ۱۳۸۴ در فیلم پیشنهاد ۵۰ میلیونی به ایفای نقش پرداخت.

شهاب حسینی

شهاب حسینی در کنار اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی

او سال‌های بعد برای بازی در فیلم‌های بچه‌های ابدی، شمعی در باد، محیا و دل شکسته در سال ۱۳۸۶ مورد توجه قرار گرفت. حسینی در سال ۱۳۸۶ برای فیلم محیا موفق به کسب دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر شد. سال ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ دو سال درخشان برای وی بود. او در دل شکسته ساخته علی روئین‌تن، درباره الی ساخته اصغر فرهادی، سوپراستار ساخته تهمینه میلانی، حوالی اتوبان ساخته شهرام اسدی و پرسه در مه ساخته بهرام توکلی بازی‌های متفاوت و قابل توجهی را به نمایش گذاشت و با کاراکتر کوروش زند در فیلم سوپر استار به اوج محبوبیت و شهرت رسید.

حسینی برای فیلم سوپر استار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد و همچنین به خاطر فیلم‌های پرسه در مه و درباره الی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن خانه سینما شد. وی در درباره الی یکی از مهم‌ترین بازی‌های خود را با کاراکتر احمد ایفا نمود و در پرسه در مه با کاراکتر امین بازی متفاوتی را از خود به نمایش گذاشت.

نیلوفر ساخته سابین ژمایل در سال ۲۰۰۸ اولین کار او با کارگردان غیر ایرانی بود.

شهاب حسنی

سینمایی فروشنده

حسینی در سال ۱۳۸۹ بار دیگر با اصغر فرهادی همکاری کرد و در فیلم جدایی نادر از سیمین به ایفای نقش در کاراکتر حجت پرداخت. این فیلم برای او اولین دست‌آورد بین‌المللی اش را به ارمغان آورد و توانست خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم برلین ۲۰۱۱ را به همراه دیگر بازیگران مرد این فیلم به دست آورد و تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن خانه سینما و دیپلم افتخار جشنواره فیلم فجر را دریافت نمود و بازی او مورد توجه انجمن بین‌المللی سینه فیلی قرار گرفت و نامزد دریافت جایزه آی سی اس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. حسینی در این فیلم بازی سرشار از ظرایف تکنیکی را از خود به نمایش گذاشت. شهاب حسینی در نظرسنجی برنامه هفت سال ۱۳۹۲ به عنوان بهترین بازیگر دهه هشتاد ایران انتخاب شد.

جدایی نادر از سیمین

جدایی نادر از سیمین

یکی  می‌خواد باهات حرف بزنه در سال ۱۳۹۰، هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند، حوض نقاشی و تعبیر خواب در سال ۱۳۹۱ از دیگر آثار قابل توجه او در چند سال اخیر به‌شمار می‌رود. بازی وی در حوض نقاشی با سبک متد اکتینگ در کاراکتر رضا یکی از بازی‌های قابل توجه او محسوب می‌شود و وی به خاطر ایفای نقش در این فیلم جایزه ویژه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم لیسبون را دریافت نمود. حسینی در سال ۱۳۹۳ به پروژه فیلم دوران عاشقی پیوست و با بازی خود برای دومین بار کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر شد. وی در همین سال اولین فعالیت کارگردانی خود را با فیلم ساکن طبقه وسط آغاز نمود و خود در ۳۸ نقش متفاوت در این فیلم بازی کرد.

حسینی در سال ۱۳۹۴ به پروژه فروشنده، هفتمین فیلم بلند اصغر فرهادی پیوست و کاراکتر عماد را بازی کرد. حسینی در سال ۲۰۱۶ به موفقیت بزرگی دست یافت و توانست با ایفای نقش در فیلم فروشنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به دست آورد.

این سومین همکاری وی با اصغر فرهادی به‌شمار می‌آید. دریافت این جایزه که برای اولین بار در تاریخ بازیگری سینما و هنر ایران اتفاق افتاد با واکنش‌های مثبت ایرانیان روبرو شد. حسینی در همین سال جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم اکشن ان فیلم آمریکا را برای بازی درفیلم هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند به دست آورد.

حسینی در سال ۱۳۷۹ با سریال پس از باران پا به عرصه بازیگری گذاشت.

وی در سال ۱۳۸۰ در سریال پلیس جوان و در سال ۱۳۸۲ در سریال تب سرد به ایفای نقش پرداخت. وی در سال ۱۳۸۵ در سریال مدار صفر درجه در نقش حبیب پارسا به ایفای نقش پرداخت و این سریال دوره اوج وی در تلویزیون بود. مدار صفر درجه ساخته حسن فتحی محصول مشترک کشورهای ایران، مجارستان، فرانسه و لبنان است. حسینی در سال ۱۳۸۸ در نقش عباس بابایی در سریال شوق پرواز ظاهر شد و این سریال نیز به موفقیت در نزد مخاطبین دست یافت. شهرزاد در سال ۱۳۹۳ اولین کار رسانه خانگی و دومین همکاری او با حسن فتحی است. شهاب حسینی در شهرزاد در کاراکتر قباد بازی می‌کند.

شهاب حسینی

شهاب حسینی

شهاب حسینی در سال ۱۳۹۲ کارگردانی را با فیلم ساکن طبقه وسط آغاز کرد، فیلم داستان مردی را روایت می‌کند که با ورودش به یک ساختمان جدید، اتفاقات تازه‌ای در زندگی او رخ می‌دهد. وی در سال ۱۳۹۴ فیلم کوتاه بیا با من را به همراه علیرضا نسایی و سینا آذین کارگردانی نمود. آخرین ساخته او به عنوان کارگردان فیلم مقیمان ناکجا است.

خورشید نیمه شب نخستین فعالیت شهاب حسینی در زمینه تهیه‌کنندگی به کارگردانی شبیر شیرازی است که در مهرماه سال ۱۳۹۴ اتفاق افتاد.

حواشی شهاب حسینی

خبرهایی درباره جدایی شهاب حسینی و همسرش و همینطور ابتلای فرزند شهاب حسینی به سرطان در فضای مجازی پخش شد که هردوی این خبرها تکذیب شدند.

جنجال نشریه‌ی لثارات الحسین نیز یکی از این حواشی است که شهاب حسینی با ایراد بیانیه‌ای در فضای مجازی نقدی بر این قشر نوشت:

نشریه یا لثارات الحسین بعد از برگزاری جشن حافظ ۱۳۹۵ مطلبی را با عنوان همه سرمایه‌های یک جشن و دیوث کیست منتشر نمود که حاوی توهین تند و بی‌سابقه‌ای علیه هنرمندان بود. شهاب حسینی با انتشار متنی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نسبت به متن توهین‌آمیز نشریه یالثارات دربارهٔ هنرمندان سینما واکنش نشان داد و نوشت: آقایان نه چندان محترم و مجهول‌الحال که با وقاحت تمام اقدام به چاپ مطلبی در شرمنامه خود کردید، پاسخ سوالتان ساده است. دستان شما شایسته حرمت قلم نیست. آن را زمین بگذارید و به هم کیشان داعشی خود بپیوندید. برای آوردن نام هنر و هنرمندان این مرز و بوم دهان خود را آب بکشید که به هیچ عنوان صلاحیت اظهار نظر در مورد محبوبین دل این مردم را ندارید.

شهاب حسینی

حواشی شهاب حسینی

آثار شهاب حسینی

از آثار شهاب حسینی می توان به موارد زیر اشاره کرد

سینمایی

 • مست عشق
 • شب
 • نرگس
 • لابیرنت
 • نبات
 • مقیمان ناکجا
 • لابی
 • برادرم خسرو
 • غلام
 • خورشید نیمه شب
 • فروشنده
 • چهارشنبه
 • امتحان نهایی
 • سایه‌های موازی
 • دوران عاشقی
 • طعم شیرین خیال
 • ساکن طبقه وسط
 • پنج ستاره
 • تعبیر خواب
 • آشغالهای دوست داشتنی
 • حوض نقاشی
 • یکی می‌خواد باهات حرف بزنه
 • هیس دخترها فریاد نمی‌زنند
 • من و زیبا
 • به امید دیدار
 • آفریقا
 • جدایی نادر از سیمین
 • خانه پدری
 • برف روی شیروانی داغ
 • سوت پایان
 • پرسه در مه
 • حوالی اتوبان
 • آناهیتا
 • درباره الی
 • سوپر استار
 • تنهایی
 • پرچم‌های قلعه کاوه
 • دل شکسته
 • محیا
 • نیلوفر
 • ایستگاه بهشت
 • بچه های ابدی
 • غیر منتظره
 • قصه عشق
 • پیشنهاد 50 میلیونی
 • قتل آنلاین
 • رستگاری در هشت و بیست دقیقه
 • گرداب
 • الهه زیگورات
 • شمعی درباد
 • زهر عسل
 • این زن حرف نمی‌زند
 • واکنش پنجم
 • آدمک ها
 • رخساره

تلویزیون

 • شکرستان
 • شهرزاد 1-2-3
 • سرزمین کهن
 • شوق پرواز
 • مدار صفر درجه
 • رقص پرواز
 • تب سرد
 • پلیس جوان
 • وکیل
 • همسفر
 • پس از باران
 • تله فیم
 • اوهام
 • ناشناس
 • تنگنا
 • باغ آلوچه

برنامه تلویزیونی

 • برنامه اکسیژن (مجری)
 • برنامه برپا برپا (مجری و بازیگر)
 • برنامه رنگ صبح (مجری و بازیگر)
 • برنامه زنده سایه روشن (مجری و بازیگر)
 • کلاه قرمزی ۹۳ (مهمان)
 • هفت (بهروز افخمی) (مهمان، شبکه ۳)

مستند

 • کربلا جغرافیای یک تاریخ
 • من ناصر حجازی هستم
 • ساکن صحرای سکوت
 • تآتر
 • اعتراف/ بازیگر و کارگردان
 • ملاقات/ بازیگر و کارگردان
 • کرگدن
 • افسانه
 • برکرانه باد
 • فیلم کوتاه
 • بیا با من
 • همین یک ساعت پیش
 • رادیو
 • برنامه سحرگاهی/ گوینده
 • گلبانگ شادی / مجری
 • صدای ما / مجری
 • دو نیمه سیب/ مجری

موسیقی

 • بدرود / خواننده
 • آشنای غریب/ خواننده و آهنگ ساز
 • پریچهر/ خواننده و آهنگ ساز
 • خداحافظ / خواننده و آهنگ ساز
 • خدا / خواننده و آهنگ ساز
 • پرواز/ خواننده و آهنگ ساز
 • وقت رفتن/ خواننده
 • هفت سین / دکلمه سرا
 • غریبه / دکلمه سرا
 • بی گناه/ دکلمه سرا
 • پسرک روزنامه فروش / دکلمه سرا
 • عزیز تنها/ دکلمه سرا
 •  تهیه کنندگی
 • خورشید شب
شهاب حسنی

جوایز و افتخارات شهاب حسینی

جوایز و افتخارات شهاب حسینی

از جوایز شهاب حسینی و افتخارات او می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • برنده مدال طلائی بهترین دستاورد هنری از دانشگاه ALU کالیفرنیا برای نمایش اعتراف ۲۰۱۷
 • برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن خانه سینما برای بازی در فیلم فروشنده ۱۳۹۶
 • برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن حافظ برای بازی در فیلم فروشنده ۱۳۹۶
 • برنده جایزه ویژه و تندیس دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد از جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برای بازی در سریال شوق پرواز ۱۳۹۵
 • برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره مردمی فیلم و عکس چهل چراغ برای بازی در فیلم دلشکسته ۱۳۹۵
 • نامزد تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد درام تلویزیونی جشن دنیای تصویر برای بازی در سریال شهرزاد ۱۳۹۵
 • برنده جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم اکشن ان فیلم آمریکا برای کارگردانی ساکن طبقه وسط ۲۰۱۶
 • برنده جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم اکشن ان فیلم آمریکا برای بازی درفیلم هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند ۲۰۱۶
 • برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن برای بازی در فیلم فروشنده ۲۰۱۶
 • برنده تندیس زرین و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین‌المللی فیلم شهر برای بازی در فیلم تعبیرخواب ۱۳۹۴
 • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم دوران عاشقی ۱۳۹۳
 • برنده جایزه ویژه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم لیسبون برای بازی در فیلم حوض نقاشی ۲۰۱۴
 • نامزد تندیس شایستگی بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن خانه سینما برای بازی در فیلم حوض نقاشی ۱۳۹۳
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای بازی در فیلم حوض نقاشی ۱۳۹۲
 • برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین‌المللی فیلم و تلویزیون دتکتیو فست برای بازی در فیلم تعبیرخواب ۲۰۱۳
 • نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین‌المللی فیلم یاس برای بازی در فیلم تعبیرخواب ۱۳۹۲
 • نامزد سرو زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره جام جم برای بازی در فیلم تعبیرخواب ۱۳۹۲
 • نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره میلاد سرخ برای بازی در فیلم تعبیرخواب ۱۳۹۲
 • برنده دیپلم افتخار جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای بازی در فیلم حوض نقاشی ۱۳۹۲
 • برنده تندیس یاس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین‌المللی فیلم یاس برای بازی در فیلم تنهایی ۱۳۹۱
 • نامزد جایز آی سی‌اس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد انجمن بین‌المللی سینه فیلی برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین ۲۰۱۲
 • نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد انجمن فیلم مستقل کلوترودیس برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین ۲۰۱۲
 • برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن خانه سینما برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین ۱۳۹۰
 • برنده خرس نقره‌ای جشنواره بین‌المللی فیلم برلین بهترین گروه بازیگران مرد برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین ۲۰۱۱
 • برنده لوح سپاس و تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین ۱۳۹۰
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین ۱۳۸۹
 • برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد جشن دنیای تصویر برای بازی در فیلم‌های سوپراستار و دربارهٔ الی ۱۳۸۹
 • برنده لوح سپاس و تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای بازی فیلم پرسه در مه ۱۳۸۹
 • برنده تندیس شایستگی بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن خانه سینما برای فیلم‌های پرسه در مه و درباره الی ۱۳۸۹
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین ۱۳۸۹
 • نامزد لوح سپاس و تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای بازی در فیلم دربارهٔ الی و سوپراستار ۱۳۸۸
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم درباره الی ۱۳۸۷
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد در بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم محیا ۱۳۸۷
 • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم سوپر استار ۱۳۸۷
 • نامرد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن خانه سینما برای بازی در فیلم شمعی در باد ۱۳۸۳
 • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم رستگاری در هشت و بیست دقیقه ۱۳۸۳
 • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم شمعی در باد ۱۳۸۲
 • نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن خانه سینما برای بازی در فیلم واکنش پنجم ۱۳۸۲
شهاب حسنی

شهرزاد

  آدرس اینستاگرام شهاب حسینی

صفحه‌ی اصلی شهاب حسنی با نام کاربری  shahaab_hosseini توسط ادمین اداره می‌شود.

آدرس کافه شهاب حسینی

شهاب حسینی برای اوقات فراغت خانواده در لواسان کافه ای با نام کافه هنر دایر کرد. این کافه‌ی زیبا واقع در لواسان، طبقه‌ی دوم پاساژ هدیش واقع شده.

 

کافه شهاب حسینی

کافه شهاب حسینی

تصاویر شهاب حسینی

شهاب حسنی

تصاویر شهاب حسنی

شهاب حسنی

پوستر فروشنده

شهاب حسنی

شهاب حسینی

آثار شهاب حسینی

شهاب حسینی در پشت صحنه فیلم

شهاب حسنی

نمایی از فیلم

شهاب حسنی

شهاب حسینی در فستیوال

شهاب حسنی

شهاب حسنی در اسکار

شهاب حسنی

تصویر شهاب حسنی

شهاب حسنی

جدیدترین تصاویر شهاب حسنی

شهاب حسنی

تصاویر اینستاگرام شهاب حسنی

شهاب حسنی

اینستاگرام شهاب حسنی

شهاب حسنی

شهاب حسنی و تصاویر آثارش

آثار شهاب حسینی

شهاب حسینی و آثارش

شهاب حسینی

شهاب حسینی

کافه شهاب حسینی

شهاب حسینی و امیرعلی حسینی

شهاب حسینی

خانواده شهاب حسینی

آیا این مطلب مفید بود؟ 56
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید