بیوگرافی صبا راد

صبا راد با نام کامل فاطمه راد متولد 30 آبان 1359 در تهران، مجری است صبا راد در به خانه بر می گردیم که برنامه ای تلویزیونی است مجری بود. سال 1377 ساله زمانی که دانش آموز مقطع پیش دانشگاهی بود در یک فیزیوتراپی کار می کرد. او دوبار ازدواج کرده. همسران صبا راد مرتضی علی آبادی ( همسر سابق ) و مانی رهنما ( همسر فعلی ) نام دارند. ازدواج صبا راد با مرتضی علی آبادی در سال 92 انجام شد. مرتضی علی آبادی علاوه بر مجری گری، مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال نیز هست او مدتی است وارد عرصه بازیگری شده است. خبر این ازدواج مدت ها بعد رسانه ای شد. جدایی صبا راد از مرتضی علی آبادی در سال 95 مدتها تیتر رسانه ها بود .علت طلاق صبا راد و جدایی صبا راد از همسرش تا کنون مشخص نیست.

خبرها و حاشیه ها ساکت شدند تا خبر ازدواج صبا راد با مانی رهنما علنی شد.این زوج هنرمند یک آموزشگاه موسیقی نیز دارند. مانی رهنما متولد 1350 در تهران، خواننده پاپ است. او از سال 76 با آهنگ فیلم مرسدس رسما فعالیت خود را شروع کرد.

صبا راد

کودکی صبا راد

حواشی

از حواشی صبا راد باید به ماجرای روزه خواری او اشاره کرد. تیر ماه 94 در ماه رمضان در برنامه به خانه بر می گردیم در بخش آشپزی بعد از آماده شدن غذا از آشپز خواست مزه غذا را امتحان کندکارگردان که متوجه اشتباه مجری شده بود سریعا دوربین را به سمت دیگری سوئیچ کرد اما تصاویر و فیلم این ماجرا در فضای مجازی پخش شد.

ممنوع التصویری صبا راد ماجرای دیگری است که این روزها به گوش می رسد وی در مصاحبه ای به ذکر این جمله که:ممنوع التصویر نیستم بسنده کرد و از صحبت مفصل امتناع و آن را به سال آینده موکول کرد.

صبا راد

زندگی نامه صبا راد

زندگی هنری

او از سال 75 گویندگی را از برنامه « ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است .

صبا راد در رادیو گویندگی را از سال 75 از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود100 برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است. چهره اش با برنامه سیب سال 90 تلویزیون و اجرای مشترک اش با آرزو جعفرپور شناخته شد و در سال 93 با اجرای برنامه به خانه بر می گردیم در تلویزیون به شهرت رسید. از آثار صبا راد می توان به برنامه نشاط و تندرسی سال 77 اشاره کرد. مجری به خانه بر می گردیم پس از مشکلات اخیر ایران از رسانه ملی خداحافظی کرد.

صبا راد

تصاویر صبا راد

خداحافظی صبا راد

خداحافظی صبا راد از رسانه ملی این روزها از خبرهای داغ محسوب می شود. پس از سقوط هواپیمای اوکراینی صبا راد و یک تن دیگر از مجریان تلویزیون از رسانه ملی خداحافظی کردند.

صبا راد

صبا راد

اینستاگرام صبا راد

اینستاگرام صبا راد با نام کاربری sabarad.official فعال است.

تصاویر صبا راد

صبا راد

تصاویر صبا راد و همسرش مانی رهنما

صبا راد

تصاویر اینستاگرام صبا راد

صبا راد

تصاویر اینستاگرام صبا راد

صبا راد

همسر صبا راد

صبا راد

صبا راد و همسرش

صبا راد

تصاویر صبا راد

صبا راد

تصاویر صبا راد

صبا راد

صبا راد و همسرش در کنسرت

صبا راد

صبا راد

صبا راد

تصاویر اینستاگرام صبا راد

صبا راد

تصاویر صبا راد و همسرش

صبا راد

صبا راد

صبا راد

تصاویر جدیدصبا راد

صبا راد

صبا راد

صبا راد

صبا راددر کنار دریا

صبا راد

صبا راد

صبا راد

تصاویر صبا راد

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید