با زندگی شخصی و هنری غزل شجاعی آشنا شوید

غزل شجاعی متولد 23 شهریور سال ۱۳۷۳ در تهران از بازیگران سینما ، تئاتر و تلویزیون است . او این روزها در سریال شبکه خانگی مردم معمولی به کارگردانی رامبد جوان ایفای نقش کرده است و بازیگر نقش ایرینا در این سریال است در تانما با بیوگرافی غزل شجاعی آشنا شوید.

زندگینامه غزل شجاعی

غزل شجاعی زاده بیست و سومین روز از شهریور سال 1373 در تهران است ، مادر او فاطیما بجارکرد است و از پدر او اطلاعات چندانی در دست نیست

شجاعی بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و بازی در نمایش های آوازهای عاشقانه ی یک درنا، آوای بازگشتگان و وقت ناهار را در کارنامه خود دارد .نقش آفرینی در فیلم کوتاه زرد پاییزی و سریال کیمیا سرآغازی برای ورود غزل شجاعی در دنیای تصویر بود و او بعدها توانست با ایفای نقش در سینمایی مجبوریم ، سریال 87 متر کیانوش عیاری و سریال شبکه خانگی مردم معمولی بیش از گذشته در دنیای تصویر شناخته شود.

غزل شجاعی

کودکی غزل شجاعی

او این روزها سریال شبکه خانگی مردم معمولی را در حال پخش دارد؛ مردم معمولی اولین اثر رامبد جوان در شبکه نمایش خانگی؛ سریالی در ژانر کمدی-خانوادگی است . این سریال داستان زندگی شخصی به نام بردیا برازنده را روایت می کند که صاحب مرکز زیبایی تناسب طلایی است و ثروتی دارد که همچون خساستش بی انتهاست. بعد از پلمب آژانس مسافرتی بارباراس که متعلّق به خواهر بردیا، باربارا برازنده است، باربارا برادرش را با زور و تهدید راضی می کند که فعالیت آژانس را تا فکّ پلمب در مرکز تناسب طلایی ادامه دهد و ...

غزل شجاعی در این سریال ایفگر نقش ایرینا برازنده ، دختر بردیا است. شجاعی در این اثر بازیگری را در کنار بازیگرانی چون آتیلا پسیانی ، شبنم مقدمی ، لیلی رشیدی ، کمند امیرسلیمانی ، الناز حبیبی ، خسرو پسیانی، خاطره اسدی و شادی کرم رودی را تجربه کرده است.

ازدواج غزل شجاعی

از وضعیت ازدواج و همسر غزل شجاعی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

آثار غزل شجاعی

از آثار غزل شجاعی می توان به موارد زیر اشاره کرد

نمایش

  • آوازهای عاشقانه ی یک درنا
  • آوای بازگشتگان
  • وقت ناهار

فیلم

  • فیلم کوتاه زرد پاییزی
  • فیلم سینمایی مجبوریم
  • سریال

  • سریال کیمیا
  • سریال 87 متر
  • سریال شبکه خانگی مردم معمولی
غزل شجاعی

غزل شجاعی در مردم معمولی

جوایز و افتخارات غزل شجاعی

شجاعی كاندید بازیگری در بیست و هفتمین دوره ی جشنواره ی تئاتر فجر برای نمایش آوازهای عاشقانه ی یك درنا شد. او همچنین موفق به دریافت تندیس بهترین بازیگری زن برای فیلم كوتاه زرد پاییزی در پانزدهمین جشنواره ی فیلم زوریخ و تندیس بهترین نقش خوان از اولین دوره ی جشنواره ی نمایشنامه خوانی اردیبهشت شد.

اینستاگرام غزل شجاعی

غزل شجاعی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است وghazalshojaee نشانی پیج اینستاگرام غزل شجاعی است

تصاویر غزل شجاعی

غزل شجاعی

تصویر اینستاگرامی غزل شجاعی

غزل شجاعی

تصاویر غزل شجاعی

غزل شجاعی

جدیدترین تصاویر غزل شجاعی

غزل شجاعی

غزل شجاعی

غزل شجاعی

غزل شجاعی در کنار دوستانش

غزل شجاعی

تصاویر غزل شجاعی

غزل شجاعی

تصویر اینستاگرامی غزل شجاعی

غزل شجاعی

تصاویر غزل شجاعی

غزل شجاعی

تصویر اینستاگرامی غزل شجاعی

غزل شجاعی

غزل شجاعی در نمایش وقت ناهار

غزل شجاعی

تصاویر غزل شجاعی

غزل شجاعی

غزل شجاعی در نمایش وقت ناهار

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید