مژده خنجری متولد 23 مرداد سال 1372 در تهران است. وی فارغ التحصیل فوق لیسانس روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. در تانما با بیوگرافی مژده خنجری این مجری با استعداد بیشتر آشنا شوید.

مژده خنجری

مژده خنجری مجری برنامه تلویزیون

زندگینامه مژده خنجری

مژده خنجری از دوران کودکی به همراه خانواده عازم فرانسه شده و مقاطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان را در این کشور بود و در کنار آن دروس ایرانی نیز یاد می گرفت ! او می گوید از 13 سالگی شبکه برون مرزی صدا و سیمای ایران جام جم را پیگیر بوده و می گفته روزی باید هم مجری و هم روانشناس بشود.

در سال 1391 وقتی 19 ساله بود به واسطه اینکه زبان فرانسه می دانست برای شبکه برون مرزی سازمان, تست مترجمی داد و بعد از قبولی به عنوان گزارشگر شبکه سحر شروع به فعالیت کرد.

بعد از دو سال تجربه در بخش بروز مرزی فرانسه به دعوت تهیه کننده برنامه به روز در سال 93 برای اجرای آن تست داد و بعد قبولی مجری این برنامه شد. می گوید بواسط پدر و هم همسرش که مهندس IT می باشد با این فضای تکنولوژی و ای تی برنامه به روز آشنا است و سعی می کند همیشه به روز باشد.

تهیه کننده برنامه به روز اورا برای مجری انتخاب می کند و این آغاز تجربه مجری گری خانم مژده خنجری می شود. بیشتر شهرت این خانم هنرمند برای اجرای ویتامین ۳ می باشد او همچنین کار اجرای برنامه حذف و اضافه و بر خط را بر عهده داشته است.

تحصیلات مژده خنجری

خانم خنجری رتبه 14 کنکور سراسری است که در رشته مورد علاقه خود روانشناسی وارد دانشگاه شهید بهشتی تهران شد و در همین دانشگاه نیز فوق لیسانس گرفت.

مژده خنجری

مژده خنجری و همسرش

ازدواج مژده خنجری

مژده خنجری قبل از ورود به سازمان یعنی در حدود 18 – 19 سالگی با محمد منفردی ازدواج کرده است و می گوید همه تصمیمات کاری اش را با همسراش می گیرید.

آثار مژده خنجری

مجری

  • 1390 به روز
  • 1394 ویتامین 3
  • 1398 یه روز تازه
  • 1399 همکار من
  • 1399 عطسه

اینستاگرام مژده خنجری

مژده خنجری از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و mozhdeh_khanjari_tv@ نشانی اینستاگرام مژده خنجری است.

تصاویر مژده خنجری

مژده خنجری

مژده خنجری و همسرش در کوهنوردی

مژده خنجری

مژده خنجری در برنامه یه روز تازه

مژده خنجری

همسر مژده خنجری

مژده خنجری

سوپرایز تولد مژده خنجری

مژده خنجری

مژده خنجری در اجرا

مژده خنجری

مژده خنجری و همسرش در مشهد

مژده خنجری

مژده خنجری و همکارانش

مژده خنجری

مژده خنجری و همسرش در امامزاده ابالحسن شهر ری

مژده خنجری

مژده خنجری مجری برنامه ویتامین 3

مژده خنجری

مژده خنجری و همسرش در پیکنیک

مژده خنجری

مژده خنجری در کنار همس و برادرش

مژده خنجری

مژده خنجری در کنار همسرش

مژده خنجری

مژده خنجری در کنار حمید استیلی در برنامه ویتامین ث

آیا این مطلب مفید بود؟ 3
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید