با بازیگر گلسا در درساژ بیشتر آشنا شوید 

نگار مقدم ، بازیگر جوان، مستعد و توانمندی است که با نخستین نقش‌آفرینی‌اش در سینمایی درساژ ساخته پویا بادکوبه‌ای نامش بر سر زبان‌ها افتاد. این فیلم که یک درام اجتماعی است در سال 1396 به تهیه‌کنندگی روح‌الله برادری ساخته‌شده است. در درساژ که جایزه بخش نسل جشنواره برلین 2018 و بهترین فیلم اول سی و سومین جشنواره بین‌المللی فجر را کسب کرده است بازیگرانی چون علی مصفا ، شبنم مقدمی و یسنا میر طهماسب نیز نقش‌آفرینی کرده‌اند. در ادامه این مطلب از بیوگرافی نگار مقدم  و زندگی ‌اش بیشتر می‌خوانیم.

نگار مقدم

نگار مقدم و یسنا میر طهماسب

نگار مقدم چهره درخشنده سینمایی درساژ در 9 خرداد 1378 متولدشده است، مقدم که بازیگری را از سال 1396 آغاز کرده است با اولین نقش‌آفرینی‌اش در نقش گلسا توانسته است چشم‌ها را به خود خیره کند.

این هنرمند 19 ساله ایرانی به‌واسطه نقش‌آفرینی موفقش در درساژ توانسته است در جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای جایزه بهترین بازیگر زن در بخش «استعداد جدید آسیا» را دریافت کند هم‌چنین او در جشنواره بین‌المللی فیلم برلین به خاطر بازی در فیلم درساژ، مورد استقبال و تحسین مخاطبان قرار گرفت.

نگار مقدم

نگار مقدم در درساژ

نگار مقدم؛ شهاب حسینی و ترانه علی دوستی را الگوی خود در بازیگری می‌داند و هم‌اکنون در حال نقش‌آفرینی در سینمایی تا به اینجا ساخته آیدا تبیانیان است.

در ادامه تصاویری از این بازیگر جوان و خوش‌نام را می‌بینیم.

نگار مقدم

گلسا در درساژ

نگار مقدم

نگار مقدم و یسنا میر طهماسب

نگار مقدم

نگار مقدم

نگار مقدم

نگار مقدم و سایر بازیگران درساژ

نگار مقدم

نگار مقدم در درساژ

نگار مقدم

نگار مقدم

 

نگار مقدم

نگار مقدم

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 11
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید