به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی « ده سال تنهایی »، این کنسرت ـ تئاتر که تمدیدش برای مرتبه سوم در اردیبهشت ماه لغو شده بود، در روزهای ۲۹ تیر و یکم مرداد ماه به تالار وحدت باز گردید..

درباره تئاتر ده سال تنهائی

اشکان خطیبی دومین تجربه خود را به عنوان کارگردان در «ده سال تنهایی» برای دوره سوم دوباره روی صحنه می‌برد.

ده سال تنهائی

بازیگران ده سال تنهائی

 

«ده سال تنهایی» یک پروژه مولتی مدیا و تکمیل شده پروژه «راک دِ پن» است که این بار بر اساس یک مفهوم دیگر، با قطعاتی از یک جنس موسیقی دیگر و نیز یک نمایش دیگر  به صحنه می‌رود؛ در واقع این اثر ترکیبی از مدیوم نمایش، موسیقی، نقاشی دیجیتال و همین‌طور سینما که با اجرای آثاری از استینگ، ریدیوهد، پینک فلوید، بیجیز و...بر روی صحنه می‌رود.

«ده سال تنهایی» که بر اساس طرحی از سهیل دانش اشراقى، اشکان خطیبی و کارگردانی اشکان خطیبی تهیه و تولید شده است، از حضور آناهیتا درگاهی، پوریا رحیمی‌سام و اشکان خطیبی به عنوان بازیگر بهره می‌برد. نوازنده‌هایی همچون: بردیا امیری، نیما رمضان ، آرش سعیدی، سروش عدل و هومن نامداری نیز در این اجرا در کنار اشکان خطیبی ساز می‌زنند. همچنین تارا صلاحی، پریماه خصوصی و مونا شمس نیز به عنوان همخوان در این اثر حضور خواهند داشت.

ده سال تنهائی

اشکان خطیبی کارگردان ده سال تنهائی

 

تهیه‌کنندگی این اثر بر عهده موسسه آوای دوران با مدیریت سهیل ترابی است.

ده سال تنهائی

آناهیتا درگاهی همسر اشکان خطیبی

 

کنسرت_تئاتر «ده سال تنهایی» که پیش از این در بازتمدید سه‌باره‌اش در اردیبهشت ماه به دلایل نامعلومی از اجرای مجدد بازماند، درتاریخ بیست و نهم و یکم مرداد ماه به تالار وحدت برگشت.

به گزارش عصرایران به نقل از روابط عمومی این پروژه، اشکان خطیبی دومین تجربه خود را به عنوان کارگردان در «ده سال تنهایی» برای دوره سوم دوباره روی صحنه می‌برد، اجرایی که با استقبال مخاطبان تالار وحدت تمدید شد.

ده سال تنهائی

اشکان خطیبی

ده سال تنهائی

آناهیتا درگاهی بازیگر ده سال تنهائی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید