تارزان یک شخصیت خیالی است که در از کودکی در جنگل گم می شود و با حیوانات جنگل زندگی می کند و مانند آنها حرف می زند ، غذا می خورد و کارهایش مانند آنهاست. تارزان مانند میمون از درخت بالا می رود و از روی شاخه ها می پرد. حال یک شخصیت تارزان واقعی در یک جزیره دور افتاده پیدا شده است که مانند تارزان خیالی زندگی می کند. او مدت ۲۹ سال است که در این جزیره زندگی می کند و با مشکلات آن می جنگد.

زندگی تارزان واقعی در یک جزیره

 

پیدا شدن شخصیت تارزان واقعی

“ماسافومی ناگاساکی” پیرمردی است که به مدت ۲۹ سال است در یک جزیره دورافتاده زندگی می‌کند. این مرد ۸۲ ساله ژاپنی پس از یک طوفان سهمگین بطورمعجزه آسایی زنده ماند و خود را در این جزیره یافت. او در سال ۱۹۸۹ به این جزیره در منطقه “سوتوباناری” رسید. تمام لباس ‌های ماسوفی پس از طوفان پاره شد و این در این جزیره به مانند انسان‌های نخستین روزگار می‌گذراند. داستان زندگی او با نام ” زندگی تارزان واقعی” توسط شخصی با نام الوارو کروزو به ثبت رسیده است.

پیدا شدن شخصیت تارزان واقعی در جزیره

 

مشکلات تارزان در این جزیره دور افتاده

او در این جزیره نه تلفن همراهی دارد، نه چراغی و نه دسترسی به آب سالم. او برای زندگی در این جزیره مجبور است با طوفان‌های شدید و پشه‌های گزنده دست و پنجه نرم کند. تنها آرزوی این مرد سالخورده ژاپنی این است که در این جزیره که او خانه اش می‌داند از دنیا برود.

شخصیت تارزان واقعی

 

او در مصاحبه با الوارو که پنج روز را در این جزیره گذراند گفت:: ” نمی‌خواهم اینجا را ترک کنم. من از این جزیره محافظت می‌کنم. من زندگی را برای حفاظت از اینجا در معرض خطر قرار داده ام. من بهشتی مانند اینجا را هیچ وقت نمی‌توانم پیدا کنم. شاید مردمان متمدن مرا یک احمق بدانند، اما من در این جزیره از قوانین طبیعت پیروی می‌کنم و بسیار خوشحال و سرزنده هستم. ”

آیا این مطلب مفید بود؟ 3
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید