با توجه به این که ماه مبارک رمضان آغاز شده است، لذا سریال های این ماه نیز به زودی پخش خواهند شد. هر کدام از این سریال های رمضانی که بر روی آنتن های شبکه سیما می رود، تیتراژهای منحصر به فرد خود را دارا هستند که معمولا، مخاطبین این سریال ها، به شنیدن این نوع تیتراژ ها علاقه دارند. به طور کلی در ماه رمضان ، سریال های دیدنی و خاصی از شبکه های سیما پخش می شود که با توجه به موضوع هرکدام از آن ها می توانیم تیتراژ سریال های رمضان را بشنویم. تیتراژ سریال های رمضان   امسال را می توان از جذاب ترین ها دانست چرا که در هر کدام از آن ها شاهد هنرآفرینی خوانندگان با استعدادی هستیم و خوانندگان تیتراژ سریال های رمضان امسال، از خوانندگان معروفی هستند.

نگاهی به تیتراژ ها

برنامه ماه ماه

برنامه ماه ماه

شبکه اول سیما درشب های ماه مبارک رمضان، سریال از یادها رفته را پخش می کند که خواننده تیتراژ سریال از یادها رفته، از حجت اشرف زاده است که در پایان سریال پخش می گردد و جالب است بدانید که رضا یزدانی نیز به عنوان یکی از بازیگران این سریال نقش‌آفرینی می‌کند و در بخش‌هایی از آن می‌خواند. خواننده تیتراژ سریال دلدار ، محسن چاوشی است که این سریال برای شبکه دوم سیما آماده شده است و جالب است بدانید که خواننده تیتراژ سریال برادر جان   سالار عقیلی است.

از یادها رفته

از یادها رفته

برنامه هزار داستان که برای روز های ماه رمضان تدارک دیده شده است و پیش از افطار در شبکه نسیم پخش می گردد نیز تیتراژی با صدای امید نعمتی پخش می کند. سریال امام علی نیز که در شبکه چهارم سیما پخش می گردد موسیقی ای با آهنگسازی فرهاد فخرالدینی خواهد داشت که در آن صدیق تعریف خوانندگی می کند. پیش از افطار نیز در شبکه سه سیما به جای برنامه ماه عسل ، برنامه ماه ماه با مجری گری بنیامین بهادری پخش می شود که تا این لحظه خبری از تیتراژ این برنامه پخش نشده است و معلوم نیست که در این برنامه، بنیامین بهادری می خواهد و یا به شخص دیگری سپرده شده است.

سریال دلدار

سریال دلدار

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید