تیپ زمستانی زنانه

عناصر اصلی یک استایل زمستانی زنان می تواند چطور می توانید یک تیپ زمستانی زنانه زیبا داشته باشیم : یک کلاه شیک با پالتو ویا بارانی زیبا به همراه یک شلوار جین شاید هم یک پالتو خز با یک شلوار متناسب با آن وانواع بوت ونیم بوت های بسیار زیبا وشیک باشد . اگر شما طرفدار یک تیپ اسپرت هستید.

از یک هودی با رنگهای پاستیلی زیبا ویا کاپشن وسوئیشرت های زنانه در کنار پلیور های خوش رنگ زیبا زیبا غافل نشوید . فصل زیبای پاییز وزمستان که از راه می رسد تمام مراکز فروش ومغازه های البسه فروشی رنگ خاصی به خود گرفته وهمه یاد آور این هستند که باید با تن پوشهای زمستانی خود را گرم کنیم

در ضمن فصل پاییز وزمستان فرصتی است تا با وجود انتخاب های فراوانی مانند کلاه ، شال گردن ، دستکش

نیم بوت وبوت وپالتو، بارانی که در فصل های دیگر نمی شود از آنها استفاده کرد و خوشتیپ باشیم .

شناخت انواع تیپ زمستانه

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه می تواند بسیار جذاب باشد اما زمانی که شما از یک پالتو متناسب با فرم اندامتان استفاده کنید وبوت یا نیم بوتی که با آن ست است بپوشید. البته استایل زمستانی زنانه فقط منحصر به پالتو و بوت نیست شما می توانید از یک کاپشن زیبا با رنگ پاستیلی ویک جفت کفش اسپرت که با رنگ کاپشن شما هم خوانی داشته باشد به همراه یک شلوار جین ، بپوشید وبرای اینکه این تیپ دخترانه زمستانی بسیار شیک را کامل کرده باشید یک کلاه بسیار زیبا با رنگی هماهنگ رنگ کاپشن خود کامل کنید .

بافت یک پیشنهاد عالی برای تیپ زمستانه

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

لباس بافت زمستانی می تواند گزینه دیگری باشد برای یک استایل زمستانی خاص البته بافتها همیشه در همه جا کاربرد داشته اند بافت های نقش دار به همراه شلواری که با رنگ بافت شما بخوبی ست شود می تواند یک تیپ فوق العاده جوان که نه خیلی ساده ونه خیلی پیچیده است را برای شما به ارمغان بیاورد .

برای یک تیپ زنانه پاییزی می توانید از یک بافت راه راه به همراه یک شلوار هم رنگ با بافت یک استایل امروزی برای خود به وجود بیاورید .

استایل چرم را فراموش نکنید

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

اگر شما به تازگی یک پالتوچرم خریده اید بدانید که بهترین گزینه برای یک استایل فوق العاده زمستانی را انتخاب کرده اید با کیف وکفش چرم هم رنگ پالتو استایل بی نظیری برای خود بسازید استفاده از چرم باعث به وجود آمدن تیپ زمستانی خاص خواهد شد اما وقتی که شما در استایلتان فقط از سه رنگ استفاده کرده باشید البته این قانون که در استایلتان فقط سه رنگ استفاده کنید برای بقیه موارد و لباس پوشیدن در تمام فصل ها صدق میکند.دستکش یکی از لوازم ضروری در فصل سرما می باشد ولی فقط خانم های

شیک پوش هستند که از دستکش چرم استفاده می کنند یکی دیگر ازگزینه های انتخابی برای دستکش ، دستکش های بدون انگشت هستند که شما می توانید به راحتی در زمان پوشیدن آنها از موبایل خود استفاده کنید.

استایل زمستانی شیک

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

ژاکت هایی که طرح وحالت توری دارند در استایل زمستانی شیک ، از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند یک ژاکت زیبا با رنگ روشن به همراه یک شلوار جین با رنگ روشن شما را بسیار خاص وفوق العاده خواهد کرد ، البته متذکر شویم که این استایل مناسب روزهای خیلی سرد نیست .

متفاوت باشید

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

شاید فکر کنید در فصل های سرد سال پوشیدن دامن جایز نباشد ولی باید گفت که اینطور نیست دامن های پشمی با اندازه میدی وماکسی با پالتو وکاپشن به راحتی ست شده ویک ظاهر فوق العاده خاص را برای شما محیا می کند دامن ها با نیم بوت هم به راحتی می توانید هماهنگ شوند .یک استایل زمستانی دیگرکه مورد توجه افراد با سلیقه خاص قرار می گیرد

پوشیدن دامن با یقه اسکی ویک سوئیشرت با رنگ هماهنگ با دامن است .البته سوئیشرت با یک شلوار جذب با رنگ مناسب باعث میشود ظاهری اسپرت دخترانه برای شما داشته باشد .باید گفت که سوئیشرت وهودی بیشتر مناسب اوایل فصل پاییز و فصل بهار است .

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

در سال 1970 بیشتر خوانندگان وبازیگران از هودی استفاده می کردند که بسیار مورد توجه نسل جوان قرار گرفت البته هودی در سالهای اخیر دوباره موردتوجه زیادی قرار گرفته است با جنس وطرح های متنوع در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

هودی شباهت زیادی به سوئیشرت وژاکت دارد با این تفاوت که هودی کلاه دارد بیشتر افرادی که به لباس های اسپرت و ورزشی علاقه دارند خواهان آن هستند هودی را با شلوار جین وشلوارهای جذب ست کنید تا ظاهری جوان وبی نظیر داشته باشید .

یک چتر زیبا بخرید

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

یکی از اکسسوری مناسب در استایل زمستانه که کاربردی هم است چتر می باشد شما با به همراه داشتن یک چتر مناسب که رنگ آن با استایل زمستانی شما هماهنگ باشد خود را از خیس شدن وبیماری در فصل سرما نجات داده اید که البته مانع از کثیف شدن پالتو ویا بارانی شما هم می شود .

اگر خیلی سرمایی هستید در تیپ زمستانی خود می توانید از شال گردن ،کلاه ودستکش هماهنگ با بقیه لباسهایتان استفاده کنید دستکش وکلاه وشال گردن در رنگ ها وطرح های فانتزی ورسمی زیبایی در بازار موجود است که با هر استایلی به راحتی هماهنگ می شوند .

امروزه خیلی از خانم های باسیلقه در مهمانی های خودمانی پاپوش هایی برای استفاده روی فرش با خود به همراه می برند که رنگ وطرح های زیبایی دارند ولی باید سعی کنید این پاپوش ها با استایل شما هماهنگ باشد .

نکات مهم برای داشتن یک تیپ زمستانه فوق العاده

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

پاپوش های بچگانه ای هم هستند که پاهای کودک را از گزند سرما حفظ کرده وبسیار زیبا ومتنوع هستند واستایل زمستانی کودک شما را تکمیل می کند.

برای خرید لباس زمستانی نباید فقط گرم بودن آن واینکه شما را در برابر سرما حفظ کند توجه کنید. در زمستان هم می توانید به راحتی شیک پوش بوده وعلاوه برگرمی پالتو یا کت زمستانی خود از زیبایی آن هم لذت ببرید .

دقت داشته باشید که اول کت یا پالتو یا بارانی را که خریداری کرده اید را با بوت یا نیم بوتی که هماهنگ با آن است خریده وسپس کلاه ودستکش وشال مورد نظر را براساس این دو تهیه کنید.

تیپ زمستانی زنانه

تیپ زمستانی زنانه

مثلا برای یک پالتو خز دار وسنگین بهتر از بوت چرمی استفاده شود یا اگر کت زمستانی شما خیلی ساده است نیم بوتی طرحدار را انتخاب کنید ضمنا باید ذکر کرد که اگر تمام لباس های شما به یک رنگ باشد چندان جذاب نخواهد بود سعی کنید از رنگ هایی که در یک طیف هستند بهره بگیرید که همانطور که قبلا گفتیم این رنگ ها بیشتر از سه تا نشود

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید