دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سال ۱۹۴۶ متولد شده است او چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا می باشد او در جریان نشست میزبانی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۶ که با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و برخی خبرنگاران برگزار شد حرکت احمقانه ای با کارت قرمز انجام داد رئیس فدراسیون موارد استفاده کارت زرد و کارت قرمز را برای ترامپ توضیح داد ترامپ کارت قرمز را از رئیس فدراسیون گرفت و به سمت خبرنگاران حاضر در کاخ سفید به نشانه اخراج آن ها گرفت.

ترامپ

حرکت احمقانه ترامپ

 

حرکت احمقانه ترامپ با کارت قرمز

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جریان نشست بررسی نقش آمریکا در میزبانی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۶ که روز گذشته با حضور جانی اینفانتینیو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال [فیفا] و جمعی از خبرنگاران برگزار شده بود، دست به حرکت احمقانه ای زد.

حرکت احمقانه ترامپ با کارت قرمز در کاخ سفید

در این نشست، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال موارد استفاده دو کارت زرد و قرمز را برای ترامپ تشریح کرد. ترامپ کارت قرمز را از اینفانتینیو گرفت و همانند داورهای فوتبال به سمت خبرنگاران و رسانه های حاضر در کاخ سفید به نشانه اخراج آنها گرفت.

ترامپ

حرکت احمقانه ترامپ در کاخ سفید

 

او سپس گفت: این خیلی خوب است. این را دوست دارم .در گذشته ترامپ بارها ضمن انتقاد از رسانه های جمعی برخی از آنها را به انتشار «اخبار جعلی» متهم کرده بود.

در آستانه برگزاری بازی‌های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، آمریکا حق برگزاری این بازی ها در سال ۲۰۲۶ را در قالب همکاری مشترک با مکزیک و کانادا به دست آورد.

ترامپ

پیراهن ترامپ با شماره ۲۶

 

ترامپ در ادامه گفت: ما قرار است شراکت بزرگی داشته باشیم. من در آن زمان [سال ۲۰۲۶] اینجا نخواهم بود.

در این نشست توکن های یادگاری های متعددی رد و بدل شد که یکی از آنها پیراهن ترامپ با شماره ۲۶ بود.

ترامپ

ترامپ و اینفانتینیو

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید