بعد از جنجال حاشیه های اشکان دژاگه ملی پوش تیم ملی فوتبال کشورمان که اکنون در تراکتورسازی تبریز حضور دارد اکنون خالکوبی عجیب لی اروین مهاجم جوان این تیم نیز به آن اضافه شده است. این فوتبالیست اسکاتلندی خالکوبی و تتوهای عجیب و غریبی دارد و حالا بادید دید او چکونه این تتوهایش را در حین بازی می پوشاند. اشکان دژاگه با پوشیدن ساق بلند خالکوبی هایش را پنهان کرده است و باید دید این مهاجم جوان نیز به کمیته اخلاق فرستاده می شود یا نه.

خالکوبی عجیب لی اروین

دردسر خالکوبی های دژاگه کم بود، حالا تتوهای عجیب لی اروین اسکاتلندی هم به آن اضافه شد. باشگاه تراکتورسازی تبریز به تازگی با مهاجمی اسکاتلندی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی رده های پایه کشورش را هم در کارنامه دارد به مدت چهار سال قرارداد بسته است.

خالکوبی مهاجم اسکاتلندی

خالکوبی لی اروین

 

نکته قابل توجه در خصوص این بازیکن ۲۴ ساله آنجاست که می تواند با اختلاف پر تتو ‌ترین بازیکن لیگ لقب بگیرد؛ از مجسمه آزادی نیویورک و شمع و گل و پروانه بگیر تا بانوانی با حجابی نچندان مناسب!پس از ماجرای احضار اشکان دژاگه به کمیته اخلاق که با پیراهن آستین بلند ختم به خیر شد حال باید دید مسئولان باشگاه تراکتور اینبار با خالکوبی های لی اروین که حتی عظلات ران پای او را هم پوشانده است چه می کنند.

مهاجم اسکاتلندی تراکتور

لی اروین بازیکن تیم کیلمارنوک اسکاتلند با عقد قراردادی ۴ ساله به تراکتورسازی تبریز پیوست و بدین ترتیب فهرست چهار نفره بازیکنان خارجی تراکتوری ها که سه اروپایی و یک آسیایی هستند تکمیل شد.

خالکوبی مهاجم اسکاتلندی

خالکوبی عجیب لی اروین مهاجم جدید تراکتورسازی

 

اروین ۲۴ ساله با ۱۸۸ سانتی متر قد در پست مهاجم بازی می کند اما آمار نشان می دهد گلزن چندان قابلی نبوده است .او در تیم اولش مادروال طی ۳۴ بازی ۵ گل زد و جالب اینکه دقیقا همین آمار را در تیم آخرش کیلمارنوک داشته است.بهترین عملکرد این بازیکن مربوط به دوران حضور قرضی اش در تیم آربروث اسکاتلند است که طی ۱۱ بازی ۸ گل زد.اروین فوتبالش را از آکادمی مادروال آغاز کرد و در سال ۲۰۱۲ با قراردادی سه ساله به تیم اصلی این باشگاه راه یافت.

این بازیکن سابقه بازی در تیم زیر ۱۹ و زیر ۱۷ سال اسکاتلند را در کارنامه دارد اما برای تیم ملی بزرگسالان این کشور بازی نکرده است.او طی ۱۰ بازی برای تیم های رده سنی اسکاتلند فقط یک گل به ثمر رسانده است.

بهترین تیم این جوان بلند قامت اسکاتیش،لیدز یونایتد در لیگ چمپیون شیپ انگلستان بوده است که یازده بازی برای این تیم انجام داد اما گلی نزد .

در لیدزیونایتد اووه راسلر سرمربی آلمانی این تیم اعتقادی به او نداشت و مجبور شد به صورت قرضی به اف ث باری برود که در این تیم فقط سه بازی انجام داد اما در برگشت به لیدز و در شرایطی که استیو ایوانز سرمربی این تیم شده بود شرایط بهتری پیدا کرد.

خالکوبی مهاجم اسکاتلندی

خالکوبی عجیب لی اروین مهاجم اسکاتلندی

 

این بازیکن بعد از لیدز و طی دو سال گذشته به صورت قرضی در تیم های اف ث باری و اولدهام انگلیس که در دسته دوم و دسته اول فوتبال انگلیس حضور داشتند بازی کرده است.تنها نکته مثبت این است که او در دو تیم آخرش اولدهام و کیلمارنوک تعداد بازی های مناسبی داشته و برای هر تیم ۳۴ بازی انجام داده است.

جالب اینکه پدر این بازیکن جوان هری اروین نیز بازیکن فوتبال بوده و طی سال های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۱ در تیم های اسکاتلندی ۳۵۱ بازی انجام داده است.او که در سال ۱۹۹۴ یعنی سالی که لی پسرش به دنیا آمد فوتبال را کنار گذاشت الان در سن ۵۶ سالگی نایب رئیس باشگاه بلشیک اتلتیک از دسته دوم اسکاتلند است. مهاجم جدید تیم تراکتورسازی به زودی در تمرینات تیم حاضر می شود.

منبع: خبر ورزشی

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید