لک صورت ، لکه های تیره رنگی هستند که بر اثر آفتاب و جای جوش ها و... به وجود آمده اند و گاهی به سختی رفع می شوند اما با درمان های خانگی و تهیه کرم ضد لک به راحتی می توانید آن ها را از بین ببرید.نکته مهم این است که مصرف کننده علاوه بر بودجه مدنظرش برای خرید این نوع کرم ها، به نکات خرید محصولات آرایشی و بهداشتی دقت کند زیرا کرم ها تأثیر سریع و مستقیمی روی پوست و بدن دارند و گاهی آسیب آن ها درمان نمی شوند یا خیلی پرهزینه و زمان بر می شوند.در تانما با انواع روش های رفع لک صورت آشنا شوید.

کرم ضد لک

کرم های ضد لک با یک تیر دو نشان را برای شما به هدف می زنند. شما علاوه بر اینکه شاهد محو شدن لکه های پوستی صورت خود هستید پوستتان یک درجه روشن تر نیز می شود.

خاصیت این کرم ها به گونه ای است که علاوه بر محو کردن لکه ها سبب می شود پوست شما شاداب تر و روشن تر جلوه کند.

کرم های استاندارد سبب می شوند هر گونه لک های هورمونی، لکه های بارداری ، لکه های ناشی از آفتاب سوختگی و لکه های جا مانده از جوش صورت از روی صورت شما در کوتاه ترین زمان ممکن محو شود.

این مهم را به یاد داشته باشید که شما یک شبه نباید منتظر معجزه باشید، زیرا فرآیندی که برای ترمیم و بازسازی پوست شما با استفاده از کرم های ضد لک نیاز است خود به مدت زمان مشخص و معینی نیاز دارد. پس از آن به مرور زمان هر بار شاهد کم رنگ تر شدن لکه های پوستی خواهید بود.

لک صورت

کرم ضد لک

سرم ضد لک انواع کرم های ضد لک

کرم ها و سرم های ضد لک با دارا بودن عوامل موثر و تخصصی، جهت درمان لک ها بکار گرفته می شوند.

سرم ضد لک انواع کرم های ضد لک تولید رنگدانه های پوست را کاهش و موثر در روشن کردن و یکنواختی پوست می باشند. استفاده از این دسته علاوه بر خاصیت درمانی، از پدید آمدن لک های جدید نیز جلوگیری می نمایند.

انتخاب ضد لک مناسب

حالت سطحی

در این نوع از لک، رنگدانه های لک فقط در نواحی نزدیک به سطح پوست افزایش می یابند. این نوع از لک بسیار شایع تر است.

اما به روش های درمانی پاسخ بهتری نشان می دهد و بهتر درمان می شود.

نوع عمیق

رنگ این نوع لک ها به رنگ آبی مایل به خاکستری دیده می شود. همچنین رنگدانه ها در لایه های عمقی تر پوست وجود دارند.

این نوع از لکه ها به درمان، کمتر پاسخ می دهند یعنی مقاوت بیشتری به درمان دارند.

بعضی کرم ها دارای هیدروکینون هستند اما توجه داشته باشید که برای درمان این لکه ها حتما از کرم هایی استفاده کنید که در آنها هیدروکینون وجود ندارد. این به دلیل آن است که وقتی از هیدروکینون استفاده می کنید در ابتدا پوستتان شفاف و زیبا می شود. اما مشکل اینجاست که پس از قطع مصرف هدیروکینون لکه ها با شدت بیشتری ظاهر می شوند.

بنابراین به شما توصیه میکنیم که در مراحل اولیه ی درمان از کرم های حاوی هیدروکینون استفاده نکنید. به جای آن در مراحل اولیه ی ایجاد لکه ها به طور مرتب کرم های ضد آفتاب را مصرف کنید. امروزه در بازار بسیار از کرم ها و سرم های ضد لک فاقد هیدروکینون یافت می شوند.

لک صورت

ضد لک مناسب

مزایای استفاده از کرم ضد لک

کرم های ضد لک برای هر نوع بیماری و هر نوع جنس پوستی در اختیار مصرف کننده قرار داده می شود؛ اما این مهم را به یاد داشته باشید که از کرمی استفاده کنید که استاندارد باشد و پس از قطع کردن آن لکه ها با شدت بیشتری برنگردند.

مورد دیگر این که پس از اتمام مصرف کرم ضد لک پوست شما تنها نیاز به یک ضد آفتاب داشته باشد.

 • بر طرف کننده قوی لک های ناشی از ملاسما
 • رفع لک های ناشی از آفتاب سوختگی
 • حذف لکه های که به دلیل افزایش سن بیشتر می شود
 • محو شدن لک های ناشی از جوش صورت و کک و مک
 • روشن کننده پوست های تیره، گندمی و سبزه
 • بدون عوارض و برگشت اگر کرم استاندارد تهیه شود
 • بدون قرمز کردن پوست فرایند بهبودی را طی می کند
 • پوست صورت شاداب و سرحال می شود بدون نازک شدن
 • پوست شما تغییر اساسی پیدا می کند به شکلی که شفاف تر می شود
 • جوان کننده و شاداب کننده پوست
 • درخشندگی بیشتر پوست صورت
 • افزایش اکسیژن رسانی به پوست
 • درمان لکه های قدیمی و مانع از بروز لکه های جدید
 • افزایش انرژی پوست
 • کرم های ضد لک بدون عوارض هستند
 • نتیجه گیری کمتر از دو ماه
لک صورت

مزایای استفاده از کرم ضد لک

کرم ضد لک قوی

کرم ضد لک قوی را باید با توجه به نوع لک به وجود آمده تهیه و مورد استفاده قرار دهید. در ابتدا نیاز است جنس پوستتان را مشخص کنید. پوست شما خشک، معمولی و یا ترکیبی از هر دو است.

دوم اینکه شما باید مشخص کنید که دلیل به وجود آمدن این لکه ها تابش مستقیم نور آفتاب به دلیل فعالیت شما بوده است. یا اینکه در طی بارداری دچار این مشکل شده اید و یا به دلیل مصرف داروها یا مواد غذایی که با بدن شما سازگاری نداشته است این عارضه به وجود آمده است.

برای تشخیص نوع سطحی و عمقی لکه های پوستی نیاز است به این مهم توجه داشته باشید. لکه های سطحی در سطح زیرین پوست رنگ دانه های بسیار کم رنگ ایجاد می شود و در نوع عمقی آن شما شاهد لکه های با رنگ آبی مایل به خاکستری هستید.

لک صورت

کرم ضد لک قوی

کرم ضد لک و روشن کننده پوست

کرم های ضد لک و روشن کننده پوست این امکان را در اختیار شما قرار می دهند که با یک تیر دونشان را هدف بگیرید.

علاوه بر محو شدن لک های پوستی شما به مرور زمان شاهد روشن شدن پوست صورت خود چیزی در حدود یک درجه و شاید هم بیشتر خواهید بود.

این را به یاد داشته باشید که حتی به دلیل آفتاب سوختگی ممکن است پوست شما دچار تیرگی شده باشد. شما با استفاده از کرم های روشن کننده پوست می توانید به راحتی در کمترین زمان ممکن به زیبایی اولیه خود بازگردید.

به شما توصیه می کنیم حتماً قبل از خروج از منزل کرم را استفاده کنید تا از پوست شما به خوبی محافظت شود. کرم های ضد لک قوی یا کرم های ضد لک و روشن کننده را شما می توانید بر اساس شرایط سنتی خود نیز تهیه کنید.

بر فرض برای افراد بالای چهل سال بهتر است حتی در صورت عدم وجود لک این سری از کرم ها استفاده شود تا به دلیل افزایش سن پوست دچار کک و مک نشود و کرم های ضد لک از زیبایی شما محافظت کند.

مزایای ضد لک و روشن کننده پوست

 • کاهش لکه های ناشی از آفتاب سوختگی در کمترین زمان ممکن
 • کم رنگ شدن لک های ناشی از افزایش سن
 • روشن کننده پوست
 • ضد التهاب و قرمزی
 • مناسب برای لک های صورت، گردن، دست و سینه

کرم روشن کننده

کرم روشن کننده پوست مانع از آسیب رسیدن به پوست شما در طی گذر زمان می شود؛ اما توصیه می شود حتماً به صورت هم زمان از یک کرم ضد آفتاب نیز استفاده شود که کارایی و اثر گذاری آن ها بیشتر شود.

خاصیت کرم های روشن کننده به شکلی است که شما در کوتاه ترین زمان نیز شاهد روشن تر شدن و شفاف تر شدن پوست صورت خود هستید. دلیل این امر چیزی نیست مگر نفوذ و جذب بسیار بالای این کرم ها در پوست که خود سبب می شود در طی گذر زمان شما علاوه بر کاهش لکه های پوستی از زیبایی و روشن تر شدن پوست صورت خود نیز لذت ببرید.

تفاوتی نمی کند که رنگ پوست شما تیره یا روشن است؛ زیرا کرم های روشن کننده پوست سبب شادابی، طراوت و زیبایی پوست شما می شود. به دلیل کمبود برخی از مواد مغذی در پوست حتی پوست های که روشن هستند جذابیتی چندانی ندارند.دلیل این مهم کمبود ویتامین های لازم در بدن است.

به همین خاطر با کرم های روشن کننده و تقویت پوست صورت شاهد روشن تر شدن پوست و شفاف تر شدن آن به صورت هم زمان خواهید بود.

لک صورت

کرم روشن کننده

درمان لک پوست با ضد لک

به طور کلی درمان همه انواع لک مستقل از عامل به وجود آورنده لک، در دو مرحله انجام می شود.

مرحله اول :درمان لک در ابتدا با استفاده از کرم های ضد لک حاوی هیدروکینون و ترتینوئین انجام می شود.

با توجه به اندازه و عمق لک درمان کامل ممکن است به مدت 2 الی 3 ماه به طول بیانجامد اما معمولاً بعد از 2 الی 3 هفته نتایج استفاده از کرم های ضد لک مشخص شده و لک ها شروع به کم رنگ شدن و از بین رفتن می کنند.

مرحله دوم :پس از استفاده از کرم های ضدلک گفته شده به مدت 3 ماه، در مرحله بعد از روشن کننده های قوی پوستی که حاوی اسیدهای میوه (AHA) با

درصد 10 الی 15 درصد می باشند، استفاده می شود. این کرم ها مانع برگشتن لک ها می شوند و به طور کامل لک های روی پوست را درمان می کنند.

این کرم ها باید به مدت 6 ماه مورد استفاده قرار بگیرند.

توجه داشته باشید که این کرم ها، تنها شب ها و بعد از پاک کردن پوست و قبل از خواب باید استفاده شوند. در ضمن قبل از بیرون رفتن از خانه حتماً کرم ضد آفتاب زده و هر 3 ساعت یکبار کرم ضدآفتاب را مجدداً استفاده نمائید.

پیشگیری از لک صورت

گاهی اگر جلوی آینه بایستید و به پوستتان نگاه کنید، متوجه وجود لک هایی می شوید که شاید حتی نفهمیده باشید کی و چرا روی پوستتان ظاهر شده اند؛ لک هایی که در خیلی از مواقع پیشگیری از ایجاد آنها چندان هم سخت نیست.

آیا می توان از بروز لک ها پیشگیری کرد؟

در مورد برخی لک ها بله اما برخی دیگر مثل کک و مک ژنتیکی هستند و راه پیشگیری ندارند. از بروز لک ناشی از داروها یا بیماری ها هم نمی توان پیشگیری کرد، مگر اینکه دلیل بروز بیماری را رفع کرد.

بیشتر داروها را هم باید شب ها استفاده کرد تا حساسیت به نور بیشتر نشود. یکی از مهم ترین راه های پیشگیری از بروز بسیاری از لک ها استفاده مکرر و مرتب از ضدآفتاب هاست که باید باتوجه به SPF تعیین شده و نوع پوست فرد استفاده شود.
قرار نگرفتن در نور شدیدآفتاب مخصوصا بین ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر و استفاده از پوشش مناسب یعنی کلاه و عینک آفتابی می تواند کمک کننده باشد. ترکیب های شیمیایی نباید با پوست در تماس مستقیم باشند و اگر با توجه به شغلتان با این مواد در تماس هستید، باید از محافظ هایی مثل دستکش و ماسک استفاده کنید. عطر را هم باید به لباس اسپری کرد.

لک صورت

پیشگیری از لک صورت

سرم ضد لک لورآل

برای مبارزه با چین و چروک، سرم روز «Revitalift Laser Renew Spf25» از برند محبوب «لورآل» (Loreal)، انتخاب مناسبی است. این سرم علاوه بر حذف چین و چروک ها، لک های پوست را نیز از بین می برد. ماده ی موثر در ترکیب این محصول، «L-Niacide» است که قدرت شگفت انگیزی در محو لک و چروک پوست دارد.

طی تست انجام شده با این سرم، مشخص شده که طی 4 هفته اثر محصول خود را نشان می دهد. یکی از اثرات استفاده از این سرم، تحریک سلول های پوستی، جهت بازسازی پوست است.

یکی از عوامل موثر در بروز چین و چروک و لک بر پوست، آفتاب است؛ این سرم دارای SPF25 برای مراقبت از پوست در برابر تابش خورشید بر پوست است.

یکی از ویژگی های جالب این محصول، اثر بخشی آن است که نتیجه ای مانند سه روز استفاده از دستگاه IPL (دستگاهی مناسب برای جوان سازی پوست ) دارد.

این سرمرا بهتر است هر روز صبح بر پوست تمیز صورت مالیده و به صورت دورانی و آرام ماساژ داد.

برند لورآل پاریس در طی سال ها فعالیت خود یک هدف بزرگ داشته و آن، کمک به حفظ و ارتقای سلامت و زیبایی پوست خانم هاست.

می توان گفت دلیل این موفقیت بزرگ و شهرت این برند، همین هدف و نیز موفق بودن در رسیدن به آن است. لورآل با تولید محصولاتی با ترکیبات فعال و پایدار، توانسته که برای خانم ها پوستی زیبا و چهره ای جذاب را به رامغان آورد.

سرم روز آنتی تش (Anti Tache-Day Cream) لورآل درمانی آسان و موثر برای حذف لک و چروک است که می تواند پوستی زیبا، شاداب و درخشان را برایتان به ارمغان آورد.

ویژگی ها:

ضد لک و ضد چروک

بازسازی کننده

دارای spf25

حاوی L-Niacide موثر در از بین بردن چروک ها

دارای اثر بخشی مشابه سه جلسه IPL

مناسب سن بالای 40 سال

نحوه مصرف:

هر روز صبح بر روی پوست تمیز با حرکات چرخشی ماساژ داده شود.

معرفی برند:

در سال 1907 میلادی شیمیدان 26 ساله ای به نام Eugene Schueller در لابراتوار خود در پاریس شروع به ترکیب مواد مختلف نمود و به اولین ترکیب اولین رنگ موی شیمیایی دست پیدا نمود. او اختراع خود را در Parisian Hairdresser به ثبت رساند و به این ترتیب کمپانی لورآل متولد گردید. لورآل با سابقه ای یکصد ساله در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی در جهان اولین است. خرید اینترنتی محصولات لورال را می توانید با خیالی راحت از فروشگاه اینترنتی زنونه تجربه کنید.

لک صورت

سرم ضد لک لورآل

سرم ضد لک کیلز

سرم ضدلک بسیار قوی از برندکیلز حاوی ترکیبات روشن کننده از جمله ویتامین C ،عصاره ی چوب درخت فان وگل صدتومنی لکه های تیره، جای جوش و زخم و لكه هاى قهوه اى پوست را به طرز باورنكردنى كاهش میدهد. جلوه ای زیبا،صاف و یکدست به پوست میبخشد.

تایید شده توسط متخصصین پوست و زیبایی

ضد حساسیت

ترمیم کننده ی قوی

ضدلک قوی و فوق العاده

فاقد عطر، پارابن و سیلیکون

دارای خاصیت آبرسانی فراوان ومحافظت کننده ی پوست از عوامل آسیب رسان

حجم: ٣٠ میل

لک صورت

سرم ضد لک کیلز

سرم ضد لک استی لاودر

سرم روشن کننده ضد لک پوست شب استی لودر یک سرم فشرده با تکنولوژی فوق العاده به اصلاح و ترمیم پوست می پردازد و ظاهر ناخوشایند پوست را کاهش می دهد. این محصول تمام لکه های تیره و کدر، لکه های قرمزی، جای جوش و آکنه را کاهش داده و طی استفاده مداوم از بین می برد.

همچنین موجب درخشندگی و شفافیت طبیعی پوست می گردد. به همین جهت احساس جوانی و لطافت و شادابی را به پوست می بخشد. این سرم مورد تایید متخصصین پوست قرار گرفته و مناسب تمام انواع پوست در همه ی سنین می باشد.

روشن کننده و ترمیم کننده قوی پوست

 • ضد لک قوی
 • آبرسان
 • ترمیم کننده بافت پوست
 • دارای بافتی سبک و جذب سریع
 • از بین برنده معایب پوست
 • درمان کامل لکه های تیره، قهوه ای، قرمزی، جای جوش و آکنه
 • حاوی آنزیم بیومیمتیک و عصاره شکوفه آلو
 • حاوی سدیم هیالورونات، عصاره خیار، جو و آفتابگردان
 • ایجاد پوستی تازه ، جوان و لطیف
 • ضد جوش و آکنه
 • عدم انسداد منافذ پوست
 • تصحیح پوست و درخشندگی طبیعی آن
 • بهبود دهنده بافت و رنگ پوست
 • مناسب تمام انواع پوست ( نرمال ، خشک ، مختلط ، چرب )
 • ایجاد احساس کاملا تازه و هیدراته شده به پوست
 • قابل استفاده برای تمام سنین
 • تایید شده توسط متخصصین پوست
 • تست شده و اثبات شده : در کمتر از 2 هفته، 80٪ تغییرات را دیده اند.
 • فقط در 4 هفته، 77 درصد از زنان شاهد کاهش قابل توجهی در ظاهر لکه های تیره، قهوه ای، قرمزی بوده اند.
 • 86٪ از زنان نیز احساس کرده اند که بافت پوستشان ترمیم شده است.

حجم : 30 میل
نحوه استفاده : روزانه صبح و شب بر روی پوست تمیز مورد استفاده قرار گیرد.
نکته : پیشنهاد می شود در هنگام مصرف صبح برای نتیجه مطلوب و جلوگیری از آسیب های اشعه های مضر آفتاب پس از استفاده از سرم روشن کننده، از Enlighten EE Creme استفاده گردد.

لک صورت

سرم ضد لک استی لاودر

ماسک ضد لک گلام گلو

یک ماسک ضد لک خوب با قدرت شفاف کنندگی بالا. قدرت درخشان سازی و و براق کنندگی سه گانه سالیسیلیک اسید ، اسید لاکتیک و ویتامین C به منظور از بین بردن سلول های مرده ی پوست و کاهش رنگدانه های تیره را دست کم نگیرید. لازم به ذکر است از آنجا که بعد از استفاده سلول های پوست مرده فوراً از بین می رود ، نتایج فوری را مشاهده خواهید کرد.

لک صورت

ماسک ضد لک گلام گلو

ژل ضد لک پاور برایت

اگر تمام محصولات مراقبت از پوست مثل این یکی بودند متخصصان پوست خانه نشین می شدند!. پاور برایت یک محصول ضد لک و روشن کننده قابل استفاده در منزل است که از 25 درصد

ویتامین C برای ایجاد پوستی روشن تر و جوان تر استفاده می کند. این محصول یک فرآیند سه مرحله ای دارد: یک ماسک شکر ملایم ، یک کنسانتره ویتامین C قوی و یک پاک کننده جوش شیرین ، که همه دست به دست هم می دهند تا شما یک چهره شاداب داشته باشید.

لک صورت

ژل ضد لک پاور برایت

سرم ضد لک موراد

هنگام هدف ازبین بردن لک های صورت است همه چیز به ماده موثر موجود در سرم بر می گردد. این سرم هرچند ساده و بی آلایش است اما دارای یک عملکرد سریع و برق آساست دلیل این سرعت هم وجوده 2% ماده موثر هیدروکینون ، اثبات شده ترین ماده روشن کننده پوست در این محصول است.

لک صورت

سرم ضد لک موراد

کرم ضد لک پالوچویس

یک محصول بسیار ساده ولی بسیار کارا و موثر دیگر کرم ضد لک پالوچویس است . این کرم با دارا بودن دوز 2% هیدروکینون روشن کننده پوست لکه های تیره را به راحتی روشن و شفاف می کند. این در حالی است که وجود ماده بسیار ارزشمندی چون اسید گلیکولیک پوستی شاداب و با طراوت را برای شما به ارمغان می آورد.

لک صورت

کرم ضد لک پالوچویس

سرم ضد لک گودنس

با وجود اسید لاکتیک در این سرم ضد لک می توانید دیگر با سلول های مرده و فرسوده پوست خود خداحافظی کنید. این محصول سلول های مرده را برای ایجاد لایه جدید پوست و برای نشان دادن پوستی نرم و شاداب تر از بین می برد. همچنین گفتنی است فرمول این محصول دارای عصاره شیرین بیان نیز می باشد تا با استفاده از خواص آن به ازبین بردن لکه های سنی کمک کند.

لک صورت

سرم ضد لک گودنس

کرم ضد لک اسکین سوتیکال

با لکه های تیره جدید و قدیمی خداحافظی کنید. زیرا این محصول دارای اسید سالیسیلیک می باشد که با آب رسانی موجب محو شدن لکه های قدیمی می شود . همچنین وجود پروپیونیک اسید در این محصول موجب جلوگیری از تولید ملانین و ایجاده تیرگی در سلول های جدید پوستی می شود. بنابراین یکی لکه های قدیمی را از بین می برد و دیگری مانع از تشکیل لکه های جدید بر روی پوست می شود.

لک صورت

کرم ضد لک اسکین سوتیکال

کرم روشن کننده و ضد لک تیدال

بافت مخملی منحصر به فرد این کرم مانند ابریشم لطیف و سبک است. همچنین به لطف اسید هیالورونیک ، آنزیم پاپایا پوست را درخشان و نرم می کند.

همچنین آنزیم پاپایا لایه بالایی پوست را لایه برداری و صاف می کند.

لک صورت

کرم روشن کننده و ضد لک تیدال

سرم ضد لک شیسیدو

آن شکوفه های گیلاس دوست داشتنی که بر روی درختان گیلاس می بینیم کاری بیشتر از زیبا کردن صفحه اینستاگرامتان می توانند انجام دهند. عصاره این شکوفه ها که ئر سرم ضد لک شیسیدو موجود است به درمان و جلوگیری از لک های تیره پوستی کمک زیادی می کنند.

لک صورت

سرم ضد لک شیسیدو

سرم ضد لکه ی اوریگینز

شکوفه های گل رز راکسبرگ که در این محصول از عصاره آن استفاده شده است دارای پیشینه ی زیادی در زمینه ی شفاف سازی پوست هستند. این گل دوست داشتنی به همراه عصاره ی گل صد تومانی سفید و عصاره ی شیرین بیان با هم در این سرم قدرتمند دست به دست هم داده اند که بر ضد لک های صورت شما عمل کنند. گفتنی است این سرم هرچند کمی کندتر از سرم های دیگر در زمینه ی از بین بردن لکه ها عمل می کند اما کاملا ارگنانیک و طبیعی است.

لک صورت

سرم ضد لکه ی اوریگینز

سرم ضد لک سولارساینس

این روزها دیگر همه از خواص جادوییه رتینول با خبریم. این ماده هرچند به عنوان یک ماده ضد پیری بیشتر مطرح شده اما نباید خاصیت روشن کنندگی آن را فراموش کنیم. در این سرم ضد لک

رتینول با عصاره بابونه و آلوئه ورا دست به دست هم داده اند تا یکی کلاژن سازی را زیاد کند دیگری خون رسانی را افزایش دهد و آن یکی هم اعصاب پوستتان را آرام و ریلکس نماید.

چه می تواند از این بهتر باشد ؟

لک صورت

سرم ضد لک سولارساینس

کرم ضد لک لاپریر

با خرید این محصول ما با یک تیر دونشان زده ایم. یک ضد آفتاب خریده ایم و یک کرم ضد لک. وجوده عصاره شیرین بیان در این محصول باعث کاهش ملانین در سلول ها شده که این خود به

راحتی پوست را روشن خواهد کرد. از طرف دیگر وجود قدرت محافظت SPF50 به ما این اطمینان را می دهد که از این پس پوست ما در برابر آفتاب کاملا محافظت خواهد شد.

لک صورت

کرم ضد لک لاپریر

سرم ضد لک مای کو

این یک ضد لک و روشن کننده ی مملو از ویتامین ها ، برنج ، چای سبز ، سویا و شربت درخت افرا برای تغذیه و روشن تر شدن پوست شما است.این سرم باعث ایجاد یک پوست صاف و شیشه ای می شود همزمان اعصاب پوست را تسکین می دهد.

لک صورت

سرم ضد لک مای کوپ

سرم ضد لک شنل

این محصول دارای دو قلم جیبی کوچک است. یک ضد لک متفاوت با دو کار متفاوت. یکی از این قلم ها برای استفاده در صبح و دیگری برای استفاده عصر ها مناسب می باشد. هر کدام فرمول و ترکیبات منحصر به فردی را ارائه می دهند که به زمان خاص روز اختصاص داده شده اند. برای روز ، عصاره گرانیوم اشعه ی ماوراء بنفش و آلودگیها را دفع می کند و در عین حال لکه ها را کم رنگ تر می نماید. برای شب ، عصاره ی آلپینا روند تولید طبیعی سلول های پوستی را برای ایجاد یک رنگ روشن تر و یکنواخت تر تجدید می کند.

لک صورت

سرم ضد لک شنل

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید