آرش مجیدی بازیگر فصل دوم دلدادگان که مسعود رایگان ایفاگر نقش او در فصل یک و سه می باشد درباره سوالات پرتکراری که از او درباره بازیگران دلدادگان پرسیده شده پاسخ داد.

بازیگران دلدادگان در فصل های اول و دوم و سوم

آرش مجیدی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

سلام، ممنون از همه شما عزیزان که همراه و همدل هستین با مجموعه “دلدادگان“، لازم دانستم پاسخگوی چند سئوالی باشم که شما عزیزان طرح نمودید. یکی از مهم‌ترین چرائی ها این بود که به چه دلیل من و دیگر بازیگران فصل دوم عهده دار اجرای همان کاراکترها در فصل اول و سوم نبودیم. فصل اول و سوم مجموعه، چهل‌و‌پنج قسمت از شصت قسمت کل را در بر می‌گیرد و فصل دوم تنها پانزده قسمت بود.

دلدادگان

توضیحات آرش مجیدی درباره بازیگران دلدادگان

به شخصه معتقدم هیچ بازیگری توانائی این را ندارد که در طولانی مدت ( ۴۵ قسمت)، عهده دار اجرای نقشی اصلی در سی تا چهل سال بعد باشد. و بازهم تکرار میکنم برای ۴۵ قسمت و نه ۴۵ صحنه این نظر و اعتقاد شخص من می‌باشد.

دیگر سئوال این بود که شخصیت ‌های قصه بخصوص مالک داستان در فصل اول و سوم ( زمان حال ) از نظر خلق و خو تفاوت هائی با مالک فصل دوم (سال‌های ۵۶تا ۶۳) دارد.

سعی من در اجرای نقش مالک این بود که سیر تحول این کاراکتر را از آنچه در اولین قسمت فصل دوم شاهد بودید تا رسیدن به حال و هوای این شخصیت ( مالک ) در آخرین قسمت فصل دوم به نمایش بگذارم.

دلدادگان

مهین ترابی و سونیا سالاری بازیگران دلدادگان

تغییر از مالکی پُر شر و شور به مالکی که در مسیر تحول قرار گرفته و رفته رفته روزگار، آرامش و متانت نصیبش کرده . جناب مسعود رایگان بدرستی این شخصیت را جان بخشی نموده‌اند و اگر شما در این تغییر و تحول نقصانی دیده اید ، قطعا از کم تجربگی من بوده که به سلامت این کاراکتر را به مقصد نرسانده ام.

دلدادگان

بازیگران دلدادگان

و چرائی های دیگر ، مثلا چرا مالک و مرضیه ، فرزانه را نمی‌شناسند؟ و یا توجه اتان درگیر داستان جوانان قصه و سرنوشت آنهاست و … عزیزان دل، صبور باشید و از قصه ای که با قلم توانای نویسندگان و اجرای خلاقانه کارگردان تجسم یافته حظ ببرید. مطمئن هستم تا انتهای این مجموعه به تمامی سئوال ها و کنجکاوی های شما پاسخ داده خواهد شد.

غافلگیری در فصل سوم دلدادگان

قسمتی از مصاحبه با نویسنده سریال دلدادگان درباره این سریال

** نکته‌ مهمی که درباره دلدادگان وجود دارد عدم مطابقت بازیگرانی است که در فصل گذشته و در فصل حال یک نقش را ایفا می‌کنند.

-ما سعی کردیم ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی بازیگرهایمان را حفظ کنیم. در بخش انتخاب بازیگران دچار محدودیت بودیم و نمی‌توانستیم دقیقا بازیگری انتخاب کنیم که در هر دو برهه از زمان دقیقا فیزیک یکسانی داشته باشد و با شرایط فیزیکی آرش مجیدی و با قد ۱۹۰ آرش هیچ انتخابی نداشتیم و شاید بهترین انتخابمان آقای رایگان بود و جالب است بدانید آقای رایگان قرار بود از همان ابتدا جزو بازیگران اصلی این سریال باشد و اول او انتخاب شد و بعد آرش مجیدی.

** این موضوع درباره همه بازیگران زمان حال و گذشته صادق است؟ یعنی در ابتدا بازیگران زمان حال را انتخاب کردید و بعد گذشته؟

– برای انتخاب سه بازیگر نقش اصلی‌مان، روی فیزیک چهره، رفتار و صدایشان تمرکز داشتیم و بعد آنها را انتخاب کردیم. اما به نظرم خصوصیات رفتاری آرش مجیدی و مسعود رایگان کاملا قابل باور است، اما این احتمال هم وجود دارد درباره برخی از بازیگران این موضوع مصداق نداشته باشد. از طرفی اگر می‌خواستیم بازیگرها را برای رسیدن به سن میانسالی گریم کنیم باز هم مخاطب نمی‌توانست ارتباطی که باید را با نقش‌ها بگیرد و خیلی دلچسب نمی‌شد و بر همین اساس بازیگرها را تفکیک کردیم.

دلدادگان

نحوه انتخاب بازیگران دلدادگان

** از اینجا به بعد مخاطب با غافلگیری‌هایی روبرو خواهد بود؟

– بله، ما همچنان مخاطبانمان را غافلگیر می‌کنیم و با دلیل‌های منطقی غافلگیری‌هایی را پاسخ می‌دهیم. مخاطب ما با آگاهی از رازها به تماشای فصل سه سریال می‌نشیند که فکر می‌کنم آگاهی از بسیاری از اتفاق‌ها باعث می‌شود تا فصل سه برای مردم جذابتر شود، فارغ از اینکه ممکن است تعدادی با بازیگران سریال در زمان حال ارتباط برقرار نکرده باشند.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید