جدیدترین روش کاشت مو  را بشناسید 

شاید شناختن جدیدترین روش کاشت مو خواسته شما که این روزها به دنبال درمان ریزش مو یا کاشت مو هستید هم باشد در این مطلب با تانما همراه شوید تا از جدیدترین روش کاشت مو  و باید ها و نبادهای جدیدترین روش کاشت مو  که همان روش sut است بدانید .

 روش SUT چیست

کاشت مو به روش sut از روش های نوین  کاشت مو در جهان است ، این روش نوین کاشت مو  توسط دستگاه های تمام اتوماتیک زیر نظر متخصص پوست و مو با سرعت بالا و  بدون درد و خونریزی و جراحی انجام می شود.

کاشت مو به روش sut یکی از جدیدترین روش ­های پیوند مو در دنیا است و در این تکنیک کاشت مو، دیگر مانند روش ­های رایج و سنتی نیازی به جراحی و به­ جا ماندن اسکار و یا درد و غیره... وجود ندارد.

جدیدترین روش کاشت مو

کاشت مو به روش sut یکی از جدیدترین روش ­های پیوند مو در دنیا است

 

علت برتری کاشت مو به روش sut  نسبت به سایر روش­ های رایج، برداشت سریع و دقیق گرافت­ ها است که باید زیر نظر متخصصین کاشت مو انجام گیرد و پس از آن،گرافت­ های برداشته شده به خوبی نگهداری شوند و سلامت آن ­ها تا مرحله کاشت حفظ شود.

در کاشت مو به این روش هر چه تراکم میزان موهای پشت سر شخص بیشتر باشد، تعداد واحدهای فولیکول مو نیز بیشتر می‌شود. ممکن است مویی که از پشت سر برداشته می‌شود تک دانه و یا چند دانه‌ای باشد، بنابراین تعداد کاشت مو در یک جلسه هم انجام می ­گیرد. 

در روش کاشت SUT پیاز مو به صورت دستی برداشت و کاشت نمی­ شود بلکه به وسیله پانچ لیزری از محل اهدا کننده که معمولاً پشت سر می­ باشد جدا می­ شود.
در کاشت مو به این روش، تفاوت بین موهای زنده و موهای پیوند شده بسیار سخت است.

جدیدترین روش کاشت مو
در روش کاشت SUT پیاز مو به صورت دستی برداشت و کاشت نمی­ شود

 

در تکنیک کاشت موبه روشSUTهیچ مویی هدر نخواهد رفت و از بین رفتن فولیکول­ های برداشت شده به صفر خواهد رسید.
در این روش، با فریز کردن فولیکول­ های مو ، همه­ی گرافت­ های برداشت شده سالم خواهد ماند و هیچ مویی از بین نمی­ رود.

در واقع به دلیل فریز شدن فولیکول‌های مو تا زمان کاشت، از تخریب آن‌ها جلوگیری می‌شود. طبق برخی از آمار میزان هدر رفتن فولیکول­ های مو به کمتر از 1% در این روش‌ می‌رسد.
در روشSUT  متقاضی بیهوش نمی‌شود بلکه صرفاً از بی‌حسی موضعی استفاده می‌گردد. جراحی و برداشت لایه‌های پوستی نیز در این روش صورت نمی‌گیرد.
عمل پیوند در این روش باید توسط متخصصین پوست و مو انجام گیرد.

از مزیت های مهم این روش، استفاده از دستگاه­ های تمام اتوماتیک که منجر به ایجاد كیفیت بالا در خط رویش و تراكم بالای 14000تار مو در یك جلسه است.
در دستگاه­ های روش SUT محفظه­ ای داخل دستگاه است که تمام گرافت­ ها که توسط دستگاه برداشته شده در آن محفظه بدون دست زدن به آن نگهداری می­ شود.

جدیدترین روش کاشت مو
در روشSUT  متقاضی بیهوش نمی‌شود بلکه صرفاً از بی‌حسی موضعی استفاده می‌گردد


در روش SUTهمه­  وسایل و ابزار استاندارد می­ باشد و به صورت یکبار مصرف است و این روش به صورت فوق استریل انجام می­ شود.
در کاشت مو به روشSUT  تراکم مو بسیار بالاست.

در کاشت مو به این روش، دوران نقاهت برای بیمار وجود ندارد و فرد بعد از کاشت مو می ­تواند به زندگی عادی خود ادامه دهد (دوران نقاهت به دورانی گفته می­ شود که سلامتی و نیروی فرد پس از بیماری به تدریج، باز می­ گردد).
در روش SUT پیوند مو تا 14 هزار تار موی واقعی است که 3 برابر بیشتر از روش ­های معمول است.

جدیدترین روش کاشت مو
در روش SUT پیوند مو تا 14 هزار تار موی واقعی است

 

آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید