چاق شدن سریع صورت

با 25 روش جدید برای چاقی صورت در خدمت شما عزیزان هستیم.

چاق شدن سریع صورت امکان پذیر است افرادی هستند که تمایل زیادی به داشتن صورتی تپل با گونه های پر دارند با رعایت کردن رژیم غذایی مناسب وتوصیه هایی که در ادامه بیان خواهیم کرد می توانید صورتی چاق وزیبا داشته باشید با ما همراه شوید :

چاق شدن صورت با سیب زمینی

چاقی صورت

چاقی صورت

کمتر کسی است که از خواص چاق کنندگی سیب زمینی آگاه نباشد سیب زمینی تاثیر به سزایی در چاق شدن صورت دارد روشی کم هزینه والبته کار آمد است.

برای دستیابی به صورتی چاق وگرد هر روز یک لیوان آب سیب زمینی خام را گرفته ونوش جان کنید واگر تمایلی به این کار ندارید می توانید مقداری از آب سیب زمینی را بگیرید وبه صورت ماسک استفاده کنید.

سیب زمینی به دلیل داشتن ویتامین C پوست را آب رسانی می کند وشما در اندک زمانی شاهد نتیجه دلخواه خود خواهید بود وهمچنین از خواص دیگر سیب زمینی جلوگیری از عفونت سلولهای پوست است چون سیب زمینی سرشار از پلی فنولز طبیعی است واین ماده از آسیب های پوستی در اثر عفونت جلوگیری می کند.

سیب زمینی علاوه بر خاصیت چاق کنندگی صورت موجب از بین رفتن لک وروشن شدن پوست هم می شود . ماسک سیب زمینی وگلاب هم برای چاقتر جلوه دادن سریع پوست صورت موثر است.

مقداری گلاب وکمی آب سیب زمینی را با هم مخلوط کرده واین ترکیب را هفته ای دوبار به مدت بیست دقیقه روی صورت نگه دارید .

چاق شدن صورت با شیر خشک

چاقی صورت

چاقی صورت

ازدیرباز با خواص شیر برای زیبا سازی پوست آشنا بوده اند همانطور که می دانید بسیاری از زنان در طول تاریخ برای زیبا تر شدن ویا حفظ زیبایی خود از شیر استفاده می کردند شیر ماده ای ارزشمند که با خواص بیشماری که دارد.

برای چاق شدن صورت بسیار سود مند است اما شیر خشک به دلیل املاح معدنی که در خود دارد برای چاق شدن صورت سریع تر عمل می کند . روش استفاده از شیر خشک برای چاق شدن صورت به این شکل است.

که اگر شما لاغر هستید ومی خواهید تمام اندام شما چاق شود پس شیر خشک مناسب را تهیه کرده وبا مقداری آب جوش ترکیب وپس از خنک شدن میل کنید

روزی یک تا دوبار این کار را تکرار کرده تا به نتیجه مطلوب برسید ، ولی اگر تمایلی به چاق شدن ندارید وفقط دوست دارید صورتی پر وتپل داشته باشید.

چاقی صورت

چاقی صورت

مقداری شیر خشک را با یک قاشق مربا خوری روغن زیتون ویک قاشق مربا خوری شکر مخلوط کرده چند قطره آب هم اضافه کنید.

سپس به صورت ماسک به صورت بزنید بیست تا بیست وپنج دقیقه فرصت دهید سپس با آب ولرم بشویید این ماسک نه تنها برای چاق شدن صورت مفید است بلکه برای از بین بردن خشکی پوست صورت وچین چروک هم بسیار کار آمد است ماسک شیر خشک را هر سه روز یک بار به صورت بزنید.

پس از چند نوبت استفاده از آن تاثیر این ماسک فوق العاده را در چاق شدن وزیبایی پوست صورت خود ببینید .

چاق شدن صورت با جوانه گندم

چاقی صورت

چاقی صورت

صورت چاق علاوه براین که باعث زیبایی می شود شما را جوان تر نشان خواهد داد برای رسیدن به صورت گرد وپر می توانید از ماده ای گیاهی کم خطر وبدون عوارض مانند جوانه گندم بهره ببرید که هم به صورت خوراکی قابل استفاده است هم به شکل ماسک که هر دو روش با توجه به استمرار مصرف نتیجه بخش است .

جوانه گندم در نزد ما ایرانی ها جایگاه ویژه ای دارد ، همانطور که می دانید به دلیل ارزش بالای مواد غذایی که در جوانه گندم وجود دارد هر سال با پخت سمنو وگذاشتن آن در سفره هفت سین خوردن جوانه گندم امری تقریبا واجب می شود .

فیبر ، پروتئین گیاهی ، چربی مفید ، منیزیم ، پتاسیم ، فسفر، سلنیوم ، روی و فولات و... مواد تشکیل دهنده ی جوانه گندم هستند که هر کدام درزیبا سازی پوست نقش بسزایی دارند.جوانه گندم در جلوگیری از سرطان هم بسیار موثر است.

اگر از لاغری رنج می برید بهتر است برای رسیدن به چاقی ، جوانه گندم را در گروه مواد خوراکی مصرفی خود قرار دهید زیرا خوردن جوانه گندم باعث بالا رفتن سریع وزن شده و نتیجه این افزایش وزن هم به سرعت در صورت نمایان می شود شما می توانید

مقداری پودر جوانه گندم را به هر وعده غذایی که تمایل دارید اضافه کنید .اگر مایل به مصرف خوراکی آن نیستید ومی خواهید برای چاق شدن صورت خود از آن استفاده کنید بهتر است یک قاشق جوانه گندم را با مقداری ماست مخلوط کرده وزمانی که حالت خمیری شل به خود گرفت به صورت خود بمالید وپس از بیست دقیقه با آب ولرم بشویید .

چاق شدن صورت با طب سوزنی

چاقی صورت

چاقی صورت

برای داشتن صورتی چاق وگرد ظاهری جوان وشاداب در هر سنی می توانید از روش طب سوزنی استفاده کنید طب سوزنی در کمتر از یک ماه شما را به هدفتان که رسیدن به صورتی چاق است می رساند .

در این روش هیچ ماده ای به بدن تزریق نخواهد شد وفرد درد بسیار خفیفی که ناشی از فرو رفتن سوزن های خاص در لایه اولیه پوست است را احساس خواهد کرد طب سوزنی بهترین گزینه جهت رسیدن به پوستی زیبا بدون چروک وصاف می باشد شما با چند جلسه می توانید.

به هدف خود برسید وهزینه زیادی هم برای فرد نخواهد داشت و نتیجه حاصل از آن ماندگار است در این روش با فرو کردن سوزن در نقاط خاص پوست باعث گردش زیاد خون شده واین امر موجب افزایش رطوبت وحجم دهی صورت می شود طب سوزنی قادر است فقط برخی عضلات صورت که شخص تمایل دارد را تقویت کند مانند گونه گذاری یا از بین بردن چروک دور چشم ، ضمنا طب سوزنی قادر است برخی بیماری های پوست را نیز مانند آکنه درمان کند

یا باعث کم رنگ شدن واز بین رفتن خال ولک های پوستی شود . نکته قابلذ ذکر این است که طب سوزنی باید نزد فرد ماهر وکاردان ومتخصص در این زمینه انجام گیرد .

چاق شدن صورت با ورزش

چاقی صورت

چاقی صورت

ورزش صورت یکی از بهترین روش ها ست برای تقویت وحجم دادن به عضلات صورت ورسیدن به صورتی چاق وجوان است چون انجام این حرکات ورزشی منجر به افزایش خون رسانی به بافت های صورت شده وشادابی واز بین رفتن چین وچروک را در پی دارد.

مداومت در انجام تمرینات باعث می شود تا صورت شما چاق وتپل به نظر برسد

برای تقویت گونه که مهم ترین عضو صورت در رسیدن به چاقی صورت است باید این تمرین را انجام دهید که ابتدا لب های خود را غنچه کرده وسپس بدون باز کرده لب ها لبخند بزنید و پنج ثانیه نگه دارید این حرکت را پانزده بار تکرار کنید

تمرین بعدی این است که با استفاده از دو انگشت وسط واشاره هر دو طرف صورت روی گونه ها را به شکل دایره وار ماساژ دهید این حرکت سبب تحریک ماهیچه ها می شود و باعث حجم دهی به گونه ها است.

ورزش بعدی که در چاقی صورت موثر است به این شکل انجام می شود که انگشت اشاره خود را در دهان کنید وبا لبها به انگشت اشاره فشار وارد کنید سپس انگشت را مکیده وبه مدت پنج ثانیه نگه دارید این حرکت را چند بار انجام دهید انجام این حرکات باعث در گیر شدن عضلات گونه شده وخون رسانی در این عضو را افزایش می دهد .

چاق شدن صورت با ویتامین ای

چاقی صورت

چاقی صورت

با وجود تبلیغاتی که برای ویتامین ها می شود ولی این دسته از مواد نمی توانند به تنهایی معجزه کنند ولی در کنار رژیم مناسب بسیار موثر هستند .

ویتامین ای یک ویتامین محلول در چربی و دارای خواص آنتی اکسیدانی است وبا ایجاد حالت کشسانی در پوست ورطوبت رسانی قوی آن باعث چاق شدن صورت می شود واز پوست در برابر رادیکال های آزاد دفاع می کند.

از پیری پوست جلوگیری کرده وباعث کاهش احتمال ابتلا به سرطان پوست می شود ونکته مهم در ویتامین ای برای چاق شدن صورت این است که این ویتامین قادر به جوان سازی وترمیم بافت پوست صورت است شما می توانید کمبود ویتامین ای در بدن خود را با مواد طبیعی حاوی این ویتامین مانند : بادام ، غلات ، آجیل ، اسفناج ،انبه بروکلی و... تامین کنید یا زیر نظر پزشک از مکمل های ویتامین ای با دوز مناسب استفاده کنید .

چاق شدن صورت با طب سنتی

چاقی صورت

چاقی صورت

چاق شدن صورت در طب سنتی با ماساژ و برخی روغن ها؛ پیروی ازرژیم غذایی مناسب واستفاده از ماسک های طبیعی را سفارش شده است. در طب سنتی با روش هایی از جمله تزریق ژل برای چاقی صورت کاملا مخالفت شده است واستفاده از این روش ها را به دلیل وجود عوارض منع می کند .

طب سنتی عقیده دارد که برای چاق شدن صورت باید به این نقطه خون رسانی شود که این امر با ماساژدادن امکان پذیر می شود ماساژ دادن صورت باعث خون رسانی ورطوبت رسانی به صورت شده وعضله صورت را تقویت می کند وباعث حجم دهی به عضله ها می شود .

برای چاقی صورت خانم ها از ترکیب کردن روغن هایی چون داروالفلفل ورازیانه وماساژ آن روی صورت بسیار مفید می دانند ، وبرای چاقی صورت آقایان داروالفلفل را با روغن دارچین وروغن کنجد ترکیب کنند وماساژ دهند.

نکته تمام روغن های ذکر شده را به نسبت مساوی مخلوط کنید وروزی یک تا دوبار روی صورت ماساژ داده سپس با آب ولرم بشویید .

چاق شدن صورت با گیاه آلوئه ورا

چاقی صورت

چاقی صورت

یکی دیگر از روش های ساده برای رسیدن به چاقی صورت استفاده از گیاه آلوئه ورا است که ژل وسط این گیاه را به صورت ماسک قبل از حمام به مدت 10 تا 15 دقیقه روی صورت بگذارید وبعد بشویید علاوه برخاصیت چاق کنندگی صورت که به دلیل آب رسانی قوی به پوست وحجم دهی عضله از طریق جذب آب است ، از اثر روشن کنندگی و درمان آکنه این گیاه پر خاصیت هم بهره ببرید .

چاقی صورت با ماسک خیار

چاقی صورت

چاقی صورت

ماسک خیار هم می تواند باعث چاق شدن سریع وشادابی پوست صورت شود به این شکل که مقداری خیار را رنده کرده سپس آب آن را روی صورت خود بمالید وپس از 10 دقیقه صورت را با آب خنک بشویید . شما می توانید خیار را به شکل حلقه ای برش زده وبه عنوان ماسک روی صورت بگذارید و پس 15 دقیقه صورت خود را با آب بشویید .

چاقی صورت با داروی گیاهی

چاقی صورت

چاقی صورت

یکی از داروهای گیاهی برای چاقی صورت ترکیب گلیسیرین وگلاب است که این ترکیب باعث می شود رطوبت لازم برای پوست صورت فراهم شود وگلیسیرین موجود به تنظیم سلول های مرده پوست کمک می کند گلاب باعث آب رسانی به پوست شده وهمین خواص باعث حجم دهی صورت وچاقی سریع صورت می شود

این محلول را به قبل از خواب به صورت بزنید وصبح با آب ولرم بشویید وتاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده کنید.

چاق شدن صورت با ماسک کره وشکر

چاقی صورت

چاقی صورت

ماسک گیاهی دیگری که می تواند در چاقی صورت تاثیر داشته باشد ماسک کره با شکر است که با ایجاد لایه ای روی پوست با عث نرمی پوست صورت می شود وپس از استفاده ازاین ماسک حتما صورت خود را با آب گرم بشویید تا چربی اضافه روی پوست پاک شود.

چاق شدن صورت با عرق انسیون

چاقی صورت

چاقی صورت

افرادی که بدن آنها لاغر است وخواستار رسیدن به اندام وصورتی چاق هستند می توانند از انجیر خیسانده در عرق انسیون به صورت ناشتا استفاده کنند این ترکیب باعث افزایش جذب مواد غذایی به بدن و تقویت آن می شود .

زمانی که شخص لاغر افزایش وزن داشته باشد صورت وی اولین عضو است که این تغییرات در آن مشاهده می شود .

چاقی صورت

چاقی صورت

ماسک خیار وگلاب بسیار تاثیر سریعی در چاق شدن صورت دارد چون خیاروگلاب هر دو باعث آب رسانی عمیق پوست شده وحجم صورت را افزایش می دهند مقداری آب خیار را با کمی گلاب ترکیب کنید وبه صورت خود بمالید بیست دقیقه بعد صورت خود را با آب سرد بشویید .خوردن خیار هم به افزایش آب میان بافتی صورت و پرتر نشان داده آن کمک می کند .

چاق شدن صورت با نوشیدن آب

چاقی صورت

چاقی صورت

ونکته بسیار ساده در افزایش حجم صورت نوشیدن آب است . نوشیدن مقدار کافی آب به شادابی وچاق تر نشان دادن صورت کمک می کند

افرادی که خواهان اندامی ایده آل به همراه صورتی چاق وپر هستند باید ازمواد غذایی فیبر دار غافل نشوند از میوه ها وسبزی ها به مقدار زیاد استفاده کنند این مواد کم کالری هم به کاهش وزن کمک کرده وهم آب میان بافتی بدن را افزایش داده و پوست صورت را بسیار شاداب می کنند .

چاق شدن صورت با مواد غذایی فیبر دار

چاقی صورت

چاقی صورت

افرادی که خواهان اندامی ایده آل به همراه صورتی چاق وپر هستند باید ازمواد غذایی فیبر دار غافل نشوند از میوه ها وسبزی ها به مقدار زیاد استفاده کنند این مواد کم کالری هم به کاهش وزن کمک کرده وهم آب میان بافتی بدن را افزایش داده و پوست صورت را بسیار شاداب می کنند .

چاق شدن صورت با مواد کلسیم دار

چاقی صورت

چاقی صورت

شیر وماست حاوی مقادیر زیادی کلسیم وپروتئین هستند که علاوه برخواص بسیار زیادی که برای استخوان های بدن دارند برای پوست ومو هم بسیار مفید هستند جالب است بدانید نوشیدن روزانه شیر به شما در چاق شدن صورت بسیار کمک خواهد کرد

چاق شدن صورت با مصرف کربوهیدرات ها

چاقی صورت

چاقی صورت

رژیم غذایی با کربوهیدرات های زیاد سبب افزایش چربی شده ودر طول یک هفته نتیجه آن را در صورت خود مشاهده خواهید کرد. نان پاستا، ماکارونی ، برنج ، سیب زمینی آبپز را به رژیم غذایی روزانه خود افزوده تا به نتیجه دلخواه خود برسید .

چاق شدن صورت با روغن نارگیل وروغن زیتون

چاقی صورت

چاقی صورت

بهترین روش برای چاقی موضعی صورت ماساژ صورت با روغن زیتون ونارگیل است هرشب قبل از خواب مقدار مناسبی روغن زیتون یا روغن نارگیل را به روش صحیح روی صورت خود ماساژ دهید وصبح صورت خود را با آب ولرم ویک شوینده مناسب پوست صورت خود بشویید این روش کمی زمان بر است اما با کمی صبر به نتیجه خواهید رسید شما با استفاده از دو ماده ی طبیعی علاوه بر چاقی صورت از مزایای دیگر این دو روغن هم بهره مند می شوید مثلا از بین رفتن چروک های ریز پوست روشن تر شدن پوست صورت رطوبت رسانی عمیق به پوست .

چاق شدن صورت با ماسک عسل

چاقی صورت

چاقی صورت

عسل علاوه بر خواص آنتی اکسیدانی بالایی که دارد اگر به صورت موضعی روی پوست مصرف شود باعث آبرسانی عمیق پوست می شود وبه دلیل رطوبت رسانی به لایه های پوست منجر به افزایش حجم سلول های پوستی شده وصورت را چاق تر جلوه خواهد داد . یک قاشق مربا خوری عسل را با کمی پاپایا مخلوط کرده وبه مدت بیست دقیقه روی صورت خود قرار دهید سپس با آب ولرم بشویید این ماسک را هر روز استفاده کنید .

چاق شدن صورت با مغزها وآجیل

چاقی صورت

چاقی صورت

با مصرف روزانه کمی آجیل از خواص آنتی اکسیدانی این مغز های ارزشمند بهره ببرید با خوردن آجیل پوستی شاداب وصورتی گرد وچاق خواهید داشت که شما را چند سال جوان تر نشان خواهد داد.برای رسیدن به این مهم حتما از مغز پسته ومغز بادام زمینی استفاده کنید .روشی دیگر برای رسیدن به صورتی چاق تهیه حب چهار مغز است که باید مغز بادام و پسته وفندق وگردو را آسیاب کرده وبا مقدار مناسبی خرما ترکیب کنید سپس به صورت گلوله های کوچک گرد کنید ودر یخچال بگذارید وهر روز از آن بخورید در کمتر از یک ماه نتیجه فوق العاده حب چهار مغز را می بینید

چاق شدن صورت با ورزش یوگا

چاقی صورت

چاقی صورت

ورزش یوگا اگر به طور مستمر انجام پذیرد می تواند در چاق شدن صورت تاثیر بسزایی داشته باشد .روی یک صندلی صاف بشینید سپس صورت خود را باد کنید یک دقیقه نگه دارید بعد سمت راست را فقط باد کنید پس از سپری شدن یک دقیقه سمت نوبت به سمت چپ می رسد یک دقیقه نگه دارید تمرین فوق را روی سه بار انجام دهید

حرکت بعدی به این صورت است که روی یک صندلی صاف بشینید صورت خود را باد کنید به وسیله انگشتان خود صورت وگونه را با حرکات دایره وار ماساژ دهید بعد دو انگشت اشاره را دو طرف سوراخ بینی وکناره های بینی را هم ماساژ دهید این حرکت را روزی سه بار انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید .

چاق شدن صورت با ماسک گل رس

چاقی صورت

چاقی صورت

در زمان های گذشته از ماسک گل رس در کشورهایی چون چین ومصر برای جوان سازی وسفت کردن پوست صورت استفاده می کردند در کتاب های طب سنتی ایران هم از خواص گل رس برای زیبا سازی پوست وپر تر نشان دادن صورت نام برده شده است نسخه های بسیاری در رابطه با نتیجه درمانی ماسک گل رس وجود دارد.جالب است بدانید گل رس برای افرادی که پوست نازک دارند هم مفید است چون باعث تقویت عضلات وپوست صورت می شود از افتادگی وشل شدن پوست هم جلوگیری می کند .مقدار مناسبی گل رس را با گلاب ترکیب کرده تا به صورت خمیری نرم شود سپس به پوست صورت بزنید وپس از 15 دقیقه صورت را به آرامی با آب سرد بشویید از آب گرم برای شستن استفاده نکنید زیرا باعث افتادگی وشل شدن پوست می شود . هفته ای یک بار از ماسک گل رس استفاده کنید

چاق شدن صورت با تزریق ژل وچربی

چاقی صورت

چاقی صورت

یکی از روش های بسیار رایج در علم پزشکی برای داشتن پوستی سفت وبدون چروک ودر عین حال صورتی چاق تزریق چربی وژل است یکی از راه های چاق کردن صورت پیوند چربی است به این صورت که مقداری از چربی اضافی بدن فرد را مورد بررسی قرار می دهند اگر مشکلی وجود نداشت به قسمت های لاغر در بدن وی تزریق می شود که به آن انتقال چربی یا اتولوگ هم می گویند انتقال چربی یکی از روش های موثر در درمان لاغری صورت است . به این نوع درمان به دلیل اینکه هیچ نوع حساسیتی به مواد تزریقی وجود ندارد درمان ویا تزریق چربی ایمن هم می گویند.

چاق شدن صورت با سیب درختی

چاقی صورت

چاقی صورت

سیب حاوی الاستین وکلاژن است که برای سلامت پوست بسیار مفید است البته باید گفت که مقادیری ویتامین C A, B, در سیب درختی وجود دارد که به پر تر شدن وتپل شدن صورت بسیار کمک می کند سیب دارای مواد مغذی بیشماری است که به نرمی ولطافت پوست کمک می کند برای چاق شدن صورت سیب را هم به صورت خوراکی وهم به صورت ماسک می توانید استفاده کنید برای تهیه ماسک سیب ابتدا مقداری سیب را رنده کنید وبه مدت بیست دقیقه روی پوست صورت نگه دارید بعد گذشت زمان مورد نظر صورت را با آب ولرم آبکشی کنید این ماسک را هر روز استفاده کرده تا نتیجه شگفت انگیز آن را مشاهده کنید

چاق شدن صورت با شی باتر

چاقی صورت

چاقی صورت

شی باتر به دلیل داشتن مقادیر زیادی اسید های چرب خاصیت کشسانی وارتجاعی پوست را افزایش می دهد و، وجود مقادیری ویتامین ای در شی باتر باعث شده که مصرف آن به صورت ماسک روی پوست صورت باعث افزایش حجم وچاق تر شدن جلوه دادن صورت شود .مقدار مناسبی شی باتر را روی صورت خود بخصوص گونه ها بمالید و10 دقیقه فرصت دهید روی پوست صورت بماند سپس با آب ولرم بشویید

چاق شدن صورت با خورن سالاد کاهو وجوانه گندم

چاقی صورت

چاقی صورت

خوردن سالاد کاهو وجوانه گندم در وعده شام برای چاق و پرتر شدن صورت بسیار موثر است .جوانه گندم به دلیل داشتن ویتامین B,E در رطوبت رسانی پوست بسیار موفق است وزمانی که جوانه گندم را با کاهو مصرف کنید خواص این ماده ارزشمند را برای چاقی صورت افزایش می دهید .

در آخر قصد داریم برخی خوراکی ها که منجر به لاغر شدن صورت می شود را نام ببریم وشما با کمتر مصرف کردنشان زودتر به نتیجه دلخواه برسید

تخم مرغ : تخم مرغ با داشتن پروتئین های چربی سوز ازچاق شدن صورت جلوگیری می کند .

آیا این مطلب مفید بود؟ 12
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید