ریحانه پارسا بازیگر جنجالی سریال پدر که این روزها پله های ترقی را به سرعت طی کرده و به قولی یک شبه ره صد ساله را پیموده اکنون در کانون توجه رسانه ها قرار گرفته است. شهرت ریحانه پارسا زن ایرانی به خاطر بازی در سریال پدر بوده است. ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر درباره انتشار عکس های مدلینگش در صحفه شخصی اش جواب منتقدانش را داده است و اعلام کرده شباهتی بین او لیلای سریال پدر وجود ندارد.

سریال پدر

تشکر ریحانه پارسا از عوامل سریال پدر

 

ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

ریحانه پارسا، بازیگر نقش “لیلا” در سریال “پدر” که به تازگی عکس‌های مدلینگش را منتشر کرد، به انتقادات واکنش نشان داد و گفت ریحانه پارسا هیچ شباهتی به لیلای سریال پدر ندارد.

فعالیت ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر در عرصه مدلینگ

این بازیگر با انتشار عکسی از بهرنگ توفیقی و حامد عنقا (کارگردان و تهیه کننده سریال پدر) نوشت: من دست شما رو می‌بوسم…

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر

ریحانه پارسا

مدلینگ ریحانه پارسا

من تا ابد مدیون اعتماد این دو عزیزم… من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطه‌ی سریال پدر هست (این رو هیچ وقت یادش نمیره) از همین پست میگم، اگر این روزها عکسی دیده شده که فرق زیادی با تصویر این ماه‌های اخیر داره، بی‌هیچ جبهه‌گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست…ریحانه پارسا، بازیگر نقش لیلا در سریال “پدر” فعالیت خودش را به عنوان مدل تبلیغاتی آغاز کرد. این بازیگر متولد سال ۱۳۷۷ است.

ریحانه پارسا

عکس های مدلینگ ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر جوان

 

پارسا فعالیت حرفه‌ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی هنرستان سوره شروع کرد. او می‌گوید آنقدر بلندپرواز بودم که می‌دانستم یک روزی موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

ریحانه پارسا

عکس های جدید ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

ریحانه پارسا

عکس های تبلیغاتی ریحانه پارسا

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید