عکس عاشقانه از زانیار خسروی و همشرش

زانیار خسروی ،با منتشر کردن و به اشتراک گذاشتن عکس سلفی جدید خود به همراه همسرش صفحه شخصی خود را بروز کرد. آهنگساز، ترانه سرا و خواننده ی جوان و پرطرفدار کشورمان است. زانیار یکی از دو خواننده ی گروه "ایهام" است که به تازگی کارهایشان بسیار مورد استقبال واقع شده است.

اسم همسر زانیار خسروی

زانیار خسروی

عکس جدید زانیار خسروی

پدر زانیار خسروی زاده کرمانشاه و وکیل و مادرش متولد سنندج است. او فقط یک برادر دارد. سیروان خسروی برادر بزرگتر زانیار است و او نیز در زمینه آهنگسازی و خوانندگی فعالیت دارد.

همچنین بخوانید:
زانیار خسروی

همسر زانیار خسروی

زن زانیار خسروی

آرنیکا صادقی متولد سال ۱۳۶۵ در تهران، فارغ التحصیل رشته گرافیک است، وی دو خواهر یکی بزرگتر و یکی کوچکتر از خود به نام شکوفه و شکیبا دارد. پدر وی یکی از کشتی گیران بود و بعد از بازنشستی مربی کشتی شدند و در سال ۱۳۹۲ فوت کردند.

زانیار خسروی به همراه برادرش سیروان، از کودکی در آموزشگاه موسیقی شروع به یادگیری این حرفه کردند.شروع فعالیت زانیار در زمینه ی موسیقی بعد از اتمام دانشگاه بود. او اولین ترانه اش را برای آلبوم برادرش نوشت و سپس از سال ۸۷ با آهنگ همینه که هست بصورت مستقل خوانندگی کرد و با موزیک ویدیو آن به نام "مگس" معروف شد. او سپس در همان سال با آهنگ "ریسک" به محبوبیت رسید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید