کارگردان سریال ممنوعه درباره زمان پخش قسمت چهارم سریال ممنوعه توضیحاتی ارئه داد. در ادامه  ببینید که دلیل پخش نشدن چهارمین قسمت از این سریال پرطرفدار از زبان کارگردان چیست.

زمان پخش قسمت چهارم سریال ممنوعه

امیر پورکیان کارگردان سریال «ممنوعه»، درباره آخرین وضعیت توزیع این سریال و حواشی ایجاد شده پیرامون آن، گفت: مصاحبه ای از من منتشر و حرف های من به صورت دیگری منعکس شد. من گفته بودم این سریال را برای قشر آسیب پذیری ساخته ام که با حافظ و سعدی نمی تواند ارتباط برقرار کند و با دیدن فرجام شخصیت های سریال ممنوعه، شاید تلنگری بخورد و نوع دیگری از زندگی را انتخاب کند.

سریال ممنوعه

قسمت چهارم سریال ممنوعه چه زمانی می باشد؟

پورکیان همچنین درباره سکانس های غیر اخلاقی این سریال تصریح کرد: من هم به موازین اخلاقی آشنایی دارم و مسلمان هستم و می دانم خطوط قرمز اخلاقی کجا هستند. نیت ما این بود که کارهای غیر اخلاقی عده ای از جوانان جامعه را نشان بدهیم که آلوده به فساد است و سرنوشت تلخی را پیش روی آنها قرار می دهد. البته شاید نتوانستیم به دقت منظورمان را به تصویر بکشیم. کارگردان سریال ممنوعه درباره بازبینی مجدد ارشاد و ممیزی های احتمالی آن بیان کرد:

سریال ممنوعه

زمان پخش قسمت چهارم سریال ممنوعه

آقای پارسایی و دوستان شورای نمایش خانگی مقابل ما قرار نگرفتند و سعی کردند در کنار ما باشند تا بتوانیم به نتیجه مناسب تری برسیم. لازم است که دوباره تاکید کنم سریال ما توقیف نشده و فقط برای بازبینی چند هفته ای در توزیع آن وقفه ایجاد شده است و به زودی قسمت جدید این سریال منتشر خواهد شد.

سریال ممنوعه

بازیگران سریال ممنوعه

وی درباره قسمت هایی که به ارشاد تحویل داده شده است، اضافه کرد : ای کاش ما از همان اول تمام قسمت ها را در اختیار ارشاد می گذاشتیم تا کل سریال مورد ارزیابی قرار می گرفت و هیچ سوء تفاهمی به وجود نمی آمد. پورکیان در پایان در مورد پخش مجدد این سریال از ابتدا گفت: مخاطبان بدانند اینگونه نیست که ارشاد تیغ قیچی را گرفته و به جان فیلم ما افتاده باشد. قطعا پس از بازبینی سریال به بهترین شکل تدوین و وارد بازار خواهد شد؛ اما فعلا و در هفته جاری سریال توزیع نخواهد شد.

مروری بر تاریخ سریال‌های شبکه نمایش خانگی؛ از قهوه تلخ تا ممنوعه

مجموعه نمایش خانگی ممنوعه این هفته در سراسر کشور توزیع شد تا بیستمین سریال شبکه نمایش خانگی لقب بگیرد.

سریال ممنوعه

آناهیتا درگاهی

همین بهانه‌ای شد برای مرور تاریخ ساخت سریال‌های شبکه نمایش خانگی . البته دو سریال «سیگنال موجود است» و «گنج مظفر» هم در شبکه نمایش خانگی پخش شدند. تفاوت اینجاست که این سریال‌ها در ابتدا برای نمایش در صدا و سیما ساخته شدند، اما به خاطر بعضی مسائل از شبکه نمایش خانگی سر در آوردند. در این بین مجموعه‌های دیگری مثل شام ایرانی هم بودند که در سریال داستانی محسوب نمی‌شوند.

سریال ممنوعه

شبکه نمایش خانگی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید