سیری در انواع طراحی ناخن

طراحی ناخن این روزها برای خودش به یک فعالیت جدی تبدیل شده است و هر روز و هر روز  طرح ها و شیوه هایی جدید در این زمینه مطرح می شود اگر دوست دارید از طراحی ناخن و  روش های طراحی ناخن بیشتر بدانید در این مطلب با تانما همراه شوید .

طراحی ناخن
 

تکنیک ها و روش های مختلفی برای طراحی ناخن وجود دارد که می توانید طرح های کم نظیری روی ناخن هایتان ایجاد کنید. این تکنیک ها را می توانید به صورت جداگانه یا در ترکیب با هم به کار برید. برخی از این روش ها بسیار ساده اند، آنقدر که می توانید بدون هیچ تمرینی و یا با مدت کمی تمرین طراحی مورد نظر خود را ایجاد کنید. اما بعضی دیگر کمی سخت تر هستند و به تمرین و استمرار بیشتری نیاز دارید تا بتوانید طرح مورد نظر را به درستی طراحی کنید.

روش استمپینگ

روش استمپینگ به شما کمک می کند تصاویر ظریف را روی ناخنتان پیاده سازی کنید، از طرح های برگرفته از حیوانات مثل راه راه های بدن زرافه و نقطه های بدن یوزپلنگ تا طراحی های ظریف و تصاویر میوه ها. هزاران نوع تصویر استامپ وجود دارد که می توانید از میان آن ها انتخاب کنید.
این روش طراحی ناخن به تمرین نیاز دارد. از زاویه ای که با آن کاردک را به کار می برید تا چاپ طراحی روی استامپ و قرار دادن آن روی ناخن، همگی نیاز به تمرین دارند. هر گام ویژگی های خاص خود را دارد که باید یاد بگیرید.

طراحی ناخن
 

 

طراحی ناخن با اسفنج
در این نوع طراحی ناخن از یک اسفنج استفاده می شود. با روش اسفنجی به راحتی و به آرامی می توانید رنگ دلخواهتان را درست کرده یا چند رنگ را با هم ترکیب کنید. این کار برای طرح های کهکشانی یا طیفی بسیار کارآمد است.
می توانید با یک طراحی طیفی شروع کرده و بعد از طراحی استمپینگ روی آن استفاده کنید. همچنین می توانید بخش هایی از ناخنتان را با نوار پوشانده و بعد از جدا کردن نوارها از رنگ متفاوتی در جای آن ها استفاده کنید با این کار طرح طیفی‌تان را برجسته تر می کنید.
تنها با کمی تمرین، این طراحی ساده را می تونید انجام دهید.

طراحی ناخن
 

نقطه گذاری یا داتینگ

 
همچنین بخوانید:

در روش داتینگ(به فارسی: نقطه گذاری) از وسیله ای برای ایجاد نقطه ها استفاده می شود. از این ابزار می توان برای طراحی الگوها، گل ها، خطوط و رج ها استفاده کرد.
همچنین می توانید این روش را با روش های دیگر مثل روش استمپینگ و اسفنج ترکیب کنید.
این روش بسیار عالی ست چون همچنان که آن را به کار می برید یاد می گیرید. می توانید با طراحی های داتینگ ساده شروع کنید و بعد کم کم به سمت طرح های پیچیده تر بروید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن با نوار
در روش طراحی ناخن نواری قسمتی از ناخنتان را با نوار می پوشانید و یک لایه لاک را روی آن می کشید. با این روش می توانید طراحی های خطی، هلالی و فرنچ را انجام دهید.
حتی بدون اینکه تجربه ای در طراحی ناخن داشته باشید می توانید این روش را به راحتی به کار ببرید.

طراحی ناخن
 

طراحی ناخن با عکس برگردان


عکس برگردان آنچنان روش طراحی ناخن محسوب نمی شود. اما معقول ترین بخش وبسایت برای این مطلب، بخش تکنیک هاست.
با روش عکس برگردان مانند استمپینگ، می توانید بدون اینکه با دستتان طرحی بکشید ناخن هایتان را طراحی کنید. برای این کار چندین گزینه وجود دارد.
می توانید با پرینتر و کاغذ تاتو طرح دلخواهتان را بکشید. همچنین می توانید آن ها را آنلاین خریداری کنید.

طراحی ناخن
 

مانیکور و تمیزکردن

یکی دیگر از روش های مهم که باید یاد بگیرید مانیکور ناخن است. با این روش ذرات لاک را از اطراف ناخن و پوستتان تمیز می کنید. و ناخن های شما تمیز و زیبا می شوند.

طراحی ناخن
 

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
گالری تصاویر
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید