داستان سریال بانوی عمارت

یکی از جدید ترین سریال هایی که از شبکه 3 پخش می گردد، سریال تاریخی بانوی عمارت است که این سریال داستانی عاشقانه را در زمان قاجار روایت می کند و در سریال بانوی عمارت بازیگرانی نام آشنا نظیر رامتین خداپناهی، غزل شاکری ، مینا وحید و شبنم فرشادجو ایفای نقش کرده اند. این سریال در واقع جایگزینی برای سریال دختر گم شده می باشد و مجید مولایی این سریال 36 قسمتی که هر قسمت آن در 45 دقیقه  جای می گیرد، تهیه کرده است و نویسنده ی این سریال، احسان جوانمرد است. همانطور که در بالا نیز ذکر شد، این سریال در واقع رواتی عاشقانه است اما در بخش بخش این سریال، شرایط اجتماعی و سیاسی زمان قاجار نیز بررسی می گردد و شهرهای تهران ، کاشان و قزوین از جمله شهر هایی هستند که این سریال در آن تصویر برداری شده است.

در این جا قصد داریم تا به معرفی بیوگرافی یکی از بازیگران نقش اصلی این سریال یعنی غزل شاکری بپردازیم.

غزل شاکری

غزل شاکری در سریال بانوی عمارت

غزل شاکری در واقع متولد 22 اسفند سال 1357 است و مادر او خانم فرشته طائرپور می باشد که تهیه کننده، مدیر تولید و فیلم نامه نویس می باشد که یکی از دلایل حضور غزل شاکری در سینما و تلویزیون بوده است. غزل شاکری به عنوان بازیگری قدیمی شناخته می شود که از کودکی و سن کم، تجربه ی موفقی از بازیگری را داشته است و علاوه بر بازیگری، وی در طراحی صحنه و طراحی لباس ایرانی نیز مشغول بوده و در این زمینه ها نیز موفقیت های قابل توجهی را کسب کرده است. خانم شاکری مدرک کارشناسی خود را در رشته طراحی صنعتی گرفته است که علاوه بر رشته بازیگری، طراحی صحنه و لباس نیز انجام می دهد.

فیلم هایی با بازی غزل شاکری

وی بازیگری را از سال 1366 آغاز کرده و اولین فیلمی که خانم شاکری در آن نقش داشته است، فیلم ماهی به کارگردانی کامبوزیا پرتوی بوده است و پس از این فیلم بود که وی توانست نقش اول فیلم سینمایی گلنار را بازی کند. او پس از فیلم گلنار تا سال 1384، هر گونه پیشنهاد از بازیگری را رد کردند و به ادامه تحصیل پرداختند و در سال 1384 فیلم سینمایی وقتی همه خواب بودند را می توان آغازی دوباره برای بازیگری او دانست. در سال 1388 نیز فیلم آینه های رو به رو از دیگر آثاری است که خانم شاکری در آن حضور داشته است. غزل شاکری در سریال شهرزاد نیز نقش بازی کرده است که یکی از دلایل معروفیت این شخص را می توان، حضور او را در این سریال دانست.

غزل شاکری

غزل شاکری در سریال شهرزاد

از دیگر موفقیت های او در زمینه ی بازیگری این بود که به عنوان یکی از نامزد های بهترین بازیگر زن در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی گشت. سریال شهرزاد در سال 1394 تهیه گشت و به عنوان سریالی خانگی و پر مخاطب شناخته می شود. در سریال شهرزاد، غزل شاکری به عنوان آذر گلدره ای نقش ایفا کرد که این شخص شاعر جوانی بوده است که درگیر مسائل عاطفی و مشکلات پس از آن گشت. هم اکنون نیز وی در سریال بانوی عمارت به خوبی درخشیده است.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید