سه ستاره مطرح به عنوان مدلینگ با برند لویی ویتون فعالیت می کنند سوفی ترنر , لورا هری و گریس مورتس سه بازیگری هستند که برای کلکسیون ۲۰۱۸ این برند معروف و جهانی فعالیت می کنند. نیکولاس قسکویر یکی از کارگردان های این برند معروف فرانسوی است که به خودش جسارت چنین کاری را داده و با این ستاره های سرشناس همکاری کرده و تحسین همگان را به دنبال داشته است.

سه ستاره مشهور در مدلینگ برند لویی ویتون

افتتاح لاین «Charlie’s Angels» در صنعت مد و فشن غوغا کرد. در کمپینی که برای کلکسیون ۲۰۱۸ لویی ویتون ترتیب داده شده، سه ستاره با نام های کلویی گریس مورتس، سوفی ترنر و لورا هری یر در کنار هم حضور دارند.

لویی ویتون

مدلینگ ستاره ها برای برند لویی ویتون

این ۳ ستاره به کمک نیکولاس قسکویر، کارگردان خلاق برند لویی ویتون، توانستند در کنار هم ترکیبی جذاب و به یاد ماندگی را در صنعت مد و فشن ثبت کنند. در واقع آنها آنقدر رابطه نزدیکی با هم دارند که در زمینه کاری نیز همکار شدند.

لویی ویتون

سوفی ترنر

اگر چه نیکولاس تخصص و تجربه زیادی برای طراحی لباس های فرش قرمز ندارد، اما او از جهان و آنچه در صنعت مد و فشن می گذرد، به خوبی آگاه است. او لورا هری یر را قبل از آنکه در فیلم « مرد عنکبوتی » حضور یابد، ملاقات کرد. ترنر را نیز زمانی که در سریال «بازی تاج و تخت» بازی کرد، شناخت. سابقه آشنایی او با مورتس نیز به سالها قبل باز می گردد.

سه ستاره مدلینگ برند لویی ویتون

نیکولاس در مورد این ۳ ستاره می گوید: «من بسیار خوشبختم که با این ۳ هنرمند کار می کنم. من ۲ شخصیت از آنها می بینم، از یک طرف نقشی که در مقابل دوربین بازی می کنند و از طرف دیگر بازی آنها را در زندگی واقعی. من از این که آنها محدودیت ها را می شکنند و خودشان را به شیوه های مختلف ابراز می کنند، لذت می برم.»

لویی ویتون

کلویی گریس مورتس

سوفی ترنر می گوید: «ارتباط بین ما سه نفر بسیار قوی ست. من هری را در فشن شو لویی ویتون و مرتس را در میهمانی مت گالا دیدم.»کلکسیون ۲۰۱۸ لویی ویتون فرصت خوبی برای نیکولاس بود تا با حضور ۳ ستاره که هر کدام استایل شخصی و منحصر بفرد خود را دارند، بتواند خودی نشان دهد و در میان برندهای دیگر بدرخشد. او در این مورد می گوید: «آنها زنانی با زاویه دید منحصر بفرد هستند و باعث شدند که نگاه من به جهان نیز گسترش یابد.»

لویی ویتون

نورا هری یر

هری یر در مورد نیکولاس و این کلکسیون می گوید: «او با لباس هایی که طراحی می کند، به من حس قدرت و نبوغ را منتقل می کند. او از این که ظاهر زنان را کمی شبیه به مردان کند، هراسی ندارد و به نظر من این جسارت قابل تحسین است.»

کلکسیونی که توسط مورتس، ترنز و هری یر معرفی شد، نقطه عطفی در کارنامه نیکولاس بود به طوری که او را تیتر بسیاری از روزنامه ها و مجلات کرد.

لویی ویتون

مدلینگ سه ستاره برای برند لویی ویتون

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید