محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری بازیگر و دو زوج هنری پیشکسوت آثار زیادی از خود در عرصه سینما و تلویزیون به جای گذاشتن این روزها حال مساعدی ندارند و این روزها تصویری تلخ از آنان منتشر شده است. محسن قاضی مرادی بازیگر 78 ساله سینما، چند مدتی است که به بیماری پارکینسون مبتلا شده است و با آن دست و پنجه نرم می‌کند.

دلیل بچه دار نشدن مهوش وقاری و همسرش محسن قاضی مرادی

مهوش وقاری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که سابقه فعالیت در شغل معلمی را هم دارد، گفت: درحدود سال ۶۱به دانش آموزان راهنمایی و دبیرستانی درس می‌دادم.کار معلمیبه احساس مسئولیت یک فرد بر می گردد، زیرا معلم ها آینده سازان هر نسلی هستند.آنها تنها درس کلاسیک و مدرسه ای به دانش آموزان نمی دهند، بلکه الگوی آن ها هم هستند.بسیاری ازدانش آموزان بر اساس کارهایی که یک معلم می کند او را الگوی خود قرار می دهند.

به دلایلی هیچگاه نتوانستم مادر شوم!

مهوش وقاری گفت بسیاری از کودکان هنگامی که از آنها سوال می شود در آیندهمی‌خواهند چکاره شوند؟ پاسخ می دهند دوست دارند معلم شوند.معلم ها نقش اساسی در زندگی یک فرد دارند و کسی که معلم می‌شودباید بسیار مراقب رفتار خود باشد.آن زمان که تدریس می کردم تعداد دانش آموزانیک کلاس گاهی به حدود ۶۰ نفر می رسید و باید به فکر برقراری عدالت بین آنها می بودیم؛ زیرا در سنین حساسی بودند و فکر می کردند که استثناء قائلیم.این جدال درونی کار را برای ما سخت می کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید