محسن چاووشی خواننده معروف ایرانی در سال ۵۸ متولد شده است او اهل خرمشهر می باشد این خواننده  ایرانی در سال ۸۲ اولین آلبوم خود را که نفرین نام داشت منتشر کرد او خواننده و ترانه ساز فیلم سینمایی سنتوری بود او به تازگی در صفحه شخصی خود از صدور مجوز آلبوم ابراهیم خبر داد محسن چاووشی این خواننده معروف ایرانی در صفحه خود از همه دوستان و کسانی که حمایتشان را دریغ نکردند تشکر فراوانی کرد.

محسن چاووشی

مجوز آلبوم ابراهیم چاووشی

 

مجوز آلبوم ابراهیم محسن چاووشی

محسن چاوشی در صفحه شخصی خود از صدور مجوز آلبوم «ابراهیم» از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد که این آلبوم بالاخره پس از یک سال مجوز انتشار گرفت.

به همین منظور محسن چاوشی با انتشار این خبر در صفحه خود نوشت:

محسن چاووشی

مجوز آلبوم ابراهیم

 

سپاس فراوان از همه ی دوستانی که حمایتشان را دریغ نکردند و صد البته دوستانی که….بگذریم بزودی تاریخ انتشار آلبومابراهیم” را اعلام میکنم .

اخذ مجوز آلبوم ابراهیم محسن چاووشی

این آلبوم که هفت قطعه دارد، یک سال است که برای اخذ مجوز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده است، اما اصلاحیه‌هایی به اشعار ۵ قطعه از این آلبوم وارد شده بود که اخذ مجوز را به تاخیر انداخت.

محسن چاووشی

محسن چاووشی خواننده

 

یک منبع آگاه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ۵ قطعه از آلبوم «ابراهیم» با صدای محسن چاوشی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز گرفته است و تهیه کننده و خواننده این آلبوم از انتشار دو قطعه دیگری که پیش از این اصلاحیه خورده بود، صرفنظر کردند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید