مدل هاشور ابرو  در انواع مدل های پهن و باریک با اندازه های کوتاه و بلند موجود است و شما می توانید با توجه به فرم ابرو های خود از بین این مدل های متنوعی هاشوری مناسب را برای فرم دادن به ابرو های خود انتخاب کنید و در چهره تان تغییرات مثبتی را ایجاد کنید.

امروزه اغلب خانم ها برای داشتن ابرو هایی خوش حالت و جذاب از هاشور ابرو، سایه ابرو و تاتو ابرو استفاده می کنند که هر کدام از این روش ها به ابرو ها فرم و حالت متفاوتی را می دهند و باعث می شوند چهره شما زیباتر و جذاب تر از همیشه به نظر برسد.

مدل هاشور ابرو  با جدیدترین متدهای آرایش ابرو روز دنیا

هاشور ابرو بهتر است توسط آرایشگری ماهر و با تجربه کافی انجام شود تا زیبایی ابرو های شما تضمین شده باشد. از مدل ابرو هاشور اغلب خانم ها و دختران جوان برای زیبایی بیشتر چهره شان استفاده می کنند؛ در ادامه مدل هایی متنوع از ابرو هاشور را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

انواع مدل های هاشور ابرو

ابرو هاشور در سه مدل مختلف هاشور خطی و هاشور هایلایت و هاشور سه بعدی موجود است و بهتر است هر خانمی از این مدل ها برای هاشور زدن به ابروی خود استفاده کند.

هاشور خطی

در هاشور خطی بین خط هایی از ابرو که هاشور انجام شده است مجددا خط هایی دیگر ایجاد می شود که به این روش اصطلاحا هاشور خطی گفته می شود.

هاشور هایلایت

یکی دیگر از انواع مدل های هاشور است که در این روش از رنگ های روشن و تیره برای هاشور زدن به ابرو ها استفاده می شود.

هاشور سه بعدی

هاشور سه بعدی یکی دیگر از روش های هاشور ابرو است که در این روش ابرو به صورت برجسته هاشور زده می شود و ابرو ها به صورت طبیعی دیده می شوند.

مدل جدید هاشور ابرو خطی

مدل جدید هاشور ابرو زیبای 2018

مدل جدید هاشور ابرو برای صورت پهن و صورت کشیده

مدل جدید هاشور ابروی هایلاتی

مدل جدید هاشور ابرو خطی

مدل جدید هاشور ابرو خطی

مدل جدید هاشور ابرو سه بعدی

مدل هاشور ابرو رنگ روشن

 

عکس هاشور ابرو

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید