زیباترین مردان جهان

 آیا شما زیباترین مردان جهان را می شناسید ؟بسیاری از مردم در مورد زنان زیبا صحبت می کنند، اما فراموش می کنند که ما مردان خوش تیپ نیز هستیم. بخش خنده دار این است که حتی مردان فراموش می کنند که خودشان را تحسین کنند و توجه زیادی به خانم هایی که دوست دارند می کنند. من می خواهم همه مردان را از این جهت حساس کنم که ابتدا باید از خودشان قدردانی کنند تا حتی به زنان فکر کنند. بنابراین ابتدا باید خودتان را دوست داشته باشید و سپس دیگران را همانند خودتان دوست بدارید. در این مقاله، من 10 نفر از خوش تیپ ترین مردان دنیا را در سال 2017 به شما معرفی میکنم با تانما باشید و از تصاویر زیباترین مردان جهان دیدن کنید .

در این مقاله نام افراد خارجی درج شده ولی می توان به عنوان زیباترین پسر ایران نام محمد رضا گلزار را در این لیست قرار داد.

10. Prince William

زیباترین مردان جهان

Prince William

چیزی درباره پرنس ویلیام وجود دارد که هنوز هم نمی دانم، یا شاید یکی از اثرات افسانه ای است که او را جذاب می کند. این ممکن است به این دلیل باشد که یکی از آن داستانهایی که به ما گفته می شد در زمانی که ما جوان بودیم، یک شخصیت شاهزاده بود که در همه توصیف ها بسیار خوش تیپ بود.

9. Brad Pitt

زیباترین مردان جهان

Brad Pitt

ما نمی توانیم در مورد لیستی از افراد مشهور مشهور صحبت کنیم و نام برد پیت را ذکر نکنیم. این مرد توانست جایگاه نه در لیست را بدست بیاورد. این بازیگر اولین بار در دالاس ظاهر شد، اما این بدان معنا نیست که او برای این سیاره جدید بود. او در سال 1963 متولد شد. شما می توانید بگویید که او در حفظ خود کار خوبی انجام داد. چشم های عمیق او و لبخند شگفت انگیز به اندازه برای به دست آوردن موقعیت او در این لیست کافی بود. او یک شهروند U.S. است که از زمان تولدش شناخته شده و به عنوان یک بازیگر هالیوود شناخته می شود و فیلم هایش همواره توجه بسیاری از بینندگان را به خود جلب کرده است.او یکی از زیباترین مردان جهان است.

8. Noah Mills

زیباترین مردان جهان

Noah Mills

آسان نیست که یک مرد مشهور را از یک مدل مردانه بسازید، اما او این کار را انجام داد. این مدل در سال 1983 متولد شد، و به نظر می رسد که او به عنوان یک شخص مشهور کار خوبی انجام داد. او همچنین در میان مردان خوش تیپ جهان بود.

7. Salman Khan

زیباترین مردان جهان

Salman Khan

چه کسی گفته که مردان هند خوش تیپ نیستند؟ شما باید سلمان خان، بازیگر هندی و تولید کننده را ملاقات کنید. او محبوب ترین مرد خوش تیپ در صنعت فیلم هند است، بنابراین نباید کسی را شگفت زده کند که او موقعیت شش را در این فهرست مدیریت می کند. این هندی زیبا در سال 1965 متولد شد و جوایز متعددی را برای کار عالی خود در صنعت فیلم برنده شده است. یکی از مزایایی که او به دست آورده این است که او احساس درستی از مد دارد و او آن را با یک بدن سازگار ترکیب کرده است.  بسیاری از زیباترین زنان جهان   دیوانه او هستند، اما من نمی توانم آنها را سرزنش کنم.

6. Hrithik Roshan

زیبا ترین مردان جهان

Hrithik Roshan

من شک دارم که آیا یک دختر هندی وجود دارد که درباره این بازیگر مردمی بالیوود صحبت نکند. او در سال 1974 متولد شد و موفق به غلبه بر صنعت رسانه به عنوان بازیگر و همچنین رقصنده شد. او با قد بلند پرطرفدار بود. با این ویژگی ها، عادلانه است اگر او را به ده فهرست برتر مردان خوش تیپ تبدیل کند. اگر اغراق نکرده باشم بسیاری از زیباترین زنان 2018 هم در مورد او دیوانه می شوند، اما شما نمی توانید آنها را سرزنش کنید.

5. Godfrey Gao

زیباترین مردان جهان

Godfrey Gao

 لازم به ذکر است که تایوان نیز مردان خوش تیپ دارد. در بالای لیستی از مردان خوش تیپ از تایوان، Godfrey Gao را پیدا خواهید کرد. گفته شده است که شخص شگفت انگیزی است که می توانید تصور کنید. علاوه بر این، او نیز شیک ترین مردی است که تا به حال دیده اید. او در مورد لباس پوشیدن خوب کار می کند، و این ممکن است به همین دلیل است که چرا خانم ها او را تحسین می کنند. به نظر می رسد او جذاب است و او را مجبور به فرار از رسانه های اجتماعی و زندگی واقعی می کند. او ممکن است فریبنده باشد اما هنوز هم قادر به کنترل جمعیت است. بی شک او یکی از زیباترین مردان جهان است.

4. Chris Evans

زیبا ترین مردان جهان

Chris Evans

این لیست اگر نتواند کاپیتان امریکا را در لیست قرار دهد، ناقص خواهد بود. کریس ایوانز بازیگر آمریکایی است که عمدتا برای فیلم کاپیتان امریکا شناخته شده است. اگر شما او را در فیلم دوست داشتید، به من اعتماد کنید که او را در زندگی واقعی دوست خواهید داشت. چهار سری فیلم او را یکی از معروف ترین مردان در زمین ساخته است. من اعتراف هایی از خانم ها می کنم که ادعا می کنند که او را دوست دارند حتی زمانی که "شعله" را نمی گذارد. او عادت دارد که از مردم و خانمها بیشتر چشم بپوشد، اما من او را نمی توانم سرزنش کنم.

3. Omar Borkan Al Gala

زیباترین مردان جهان

. Omar Borkan Al Gala

داستان عمر جالب است. آیا می توانید باور داشته باشید که این مرد باید از پادشاهی عربستان سعودی خارج شود زیرا او خوش تیپ و خوب است؟ کسی باید دیوانه شود، اما ما باید رهبری عربستان سعودی را برای انجام چنین کاری ببینیم. شما باید بدانید که عمر بیشترین جستجو در اینترنت در سال 2013 را داشته است.

2. Justin Trudeau

زیباترین مردان جهان

Justin Trudeau

از آنچه من از خانمها شنیدم، فقط باید جاستین ترودوو را در این لیست قرار دهم. من از دختران شهادت می دهم که اشاره می کنند که نه تنها او را دوست دارند بلکه به خاطر عشق او به بشریت نیز دوستش دارند. اما دلیل اصلی که او را در این فهرست قرار می دهد، ظاهر اوست. پس او هم یکی از زیباترین مردان جهان است.

1. Tom Cruise

 

زیباترین مردان جهان

Tom Cruise

معروف ترین بازیگر و تولید کننده آمریکایی نیز زیباترین مرد جهان است. او در سال 1962 متولد شد، اما همانطور که قبلا گفتم سن فقط یک عدد است. او هنوز خوب است، و بسیاری از خانمها هنوز هم او را بسیار جذاب می بینند. زنان نمیتوانند در مقابل جذابیت و زیبایی شخصیت او مقاومت کنند. او یکی از معدود مردانی است که جوایز خوبی را به دست آورده است.

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 995
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید