مردان چاق چگونه لباس بپوشند که خوش تیپ و کمی لاغر تر دیده شوند این سوال بسیاری از مردان چاق است در ادامه ما نکاتی را درباره تیپ زدن مردان چاق می گوییم و از رازهای خوش تیپی مردان چاق پرده بر می داریم.

یکی از دغدغه های بسیاری از ما برای حضور در مهمانی ها و قرار های دوستانه نوع لباسی باشدکه می خواهیم برتن کنیم. همه ما دوست داریم زیبا تر دیده شویم و مورد توجه اطرافیانمان قرار گیریم.این در حالی است که چنین وسواسی از سوی مردانی که چاق و اضافه وزن دارند بیشتر از دیگران است.

هر آنچه باید برای خوشتیپی مردان چاق بدانید

لباس ‌های تنگ نپوشید، به جای آن تی ‌شرت یا پیراهن‌ هایی که به خوبی اندازه ‌تان هستند را انتخاب کنید.چرا که در لباس ‌های تنگ، تمام اندام چربی دارتان به راحتی مشهود خواهد بود.

تی‌ شرت ‌های یقه ۷، یا پیراهن‌ های یقه دار بپوشید.

این دو نوع لباس، توجه را از زیر چانه ‌تان برداشته و اگر خط گردن باریکی داشته باشید، باعث گمراه کردن مخاطبت نمی شود! از یقه اسکی اجتناب کنید، چرا که کلا گردن شما را پنهان کرده، و باعث جلب توجه به غبغب شما خواهد شد.

لباس های تیره بپوشید مردم در لباس‌ هایی که تیره رنگ هستند لاغر به نظر می‌رسند.پس به سراغ سیاه، سرمه‌ای، یا هر لباس تیره‌ دیگری بروید. لباس ‌های تیره مخاطبتان را گمراه کرده و باعث می‌شود خیال کند چند کیلویی لاغرتر هستید.از لباس ‌های پارچه ‌ای ضخیم دوری کنید از سویشرت های جیب ‌دار، آزاد، و ضخیم دوری کنید.به جای آن به سراغ سویشرت ‌های یقه ۷ و شال های نازک پشمی بروید، لباس ‌هایی که بیش از حد معقول به حجم اندامتان اضافه نکنند.

2. تی شرت های یقه 7، یا پیراهن های یقه دار بپوشید

مردان چاق باید بدانند که این دو نوع لباس، توجه را از زیر چانه تان برداشته، و اگر خط گردن باریکی داشته باشید، باعث گمراه کردن مخاطبتان می شود! از یقه اسکی اجتناب کنید، چرا که کلا گردن شما را پنهان کرده، و باعث جلب توجه به غبغب شما خواهد شد.

لباس هایی با خطوط عمودی انتخاب کنید

پوشاکی که دارای خطوط نازک و عمودی هستند هم همینطور. خطوط عمودی، فرد را قد بلند تر و لاغرتر نشان می دهند. لباس هایی که خط های پهن و افقی دارند را، کلا فراموش کنید! آنها شما را پهن تر نشان خواهند داد. همچنین از لباس هایی که طرح های برجسته و جالب توجه دارند هم دوری کنید.

وضعیت ایستادن صحیح

آخرین موضوع، که کم اهمیت هم نیست، این است که وضعیت ایستادن، می تواند یک فرد چاق را لاغر، و یک فرد لاغر را چاق نشان دهد! بنابراین وضعیت ایستادن صحیح خیلی مهم است. تا جایی که می توانید صاف بایستید، این باعث خواهد شد لاغرتر بنظر بیایید. در این شرایط خودتان خواهید فهمید که چند کیلویی لاغرتر نشان می دهید، از طرفی با این مدل ایستادن، اعتماد بنفس هم خواهید گرفت!

شلوارهای فاق کوتاه بپوشید

منظور این است که شلوارهایی نپوشید که روی کمرتان بسته می شوند، در عوض شلواری را انتخاب کنید که زیر چربی های پهلوتان بسته شود. دور شلوارتان باید آنقدری طول داشته باشد که باعث فشرده شدن زیر شکم تان، و در نتیجه بیرون افتادن شکم از روی شوار نشود.

لباس های تیره بپوشید

مردم در لباس هایی که تیره رنگ هستند لاغر بنظر می رسند. پس به سراغ سیاه، سرمه ای، یا هر لباس تیره ی دیگری بروید. لباس های تیره هم مخاطبتان را گمراه کرده و باعث می شود خیال کند چند کیلویی لاغرتر هستید.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید