مهران مدیری مدت ها بود که در سریال سازی خود، وقفه ایجاد کرده بود و هم اکنون شاهد پروژه جدید وی می باشیم که با نام هیولا شناخته می شود. در واقع سریال هیولا ،با همکاری مدیری و پیمان قاسم خانی به وجود آمده است که محراب قاسم خانی در خصوص این همکاری گفته است که ترکیب پیمان و مهران نیاز به آرزوی موفقیت نداره! مهران مدیری برای فیلم جدید خود در صفحه رسمی سریال اعلام کرده بود که سلام، یک هیولا در راه است...

سریال هیولا

سریال هیولا
مدیری سریال شبکه خانگی هیولا را یک سریال پانزده قسمتی در ژانر کمدی اجتماعی است که برای شبکه نمایش خانگی ساخته شده، معرفی کرده است. استارت این سریال در آذرماه خورده بود و با این که سازندگان آن بسیار تلاش کردند تا برای شب عید 98 آماده شوند اما در اردیبهشت ماه 98 شاهد عرضه این سریال بودیم. پیش از عرضه سریال هیولا، عوامل این کار سعی کرده اند فیلمنامه را تا حد ممکن مخفی نگهدارند و ببینده را هنگام تماشای اولین قسمت سریال سوپرایز کنند. در خصوص اسپانسر و سرمایه گذار اصلی سریال هیولا باید گفت که این سریال با کمک اول مارکت که از شرکت های وابسته همراه اول است، در حال ساخت می باشد.

بازیگران سریال هیولا

از بازیگران سریال هیولا می توان به حضور فرهاد اصلانی به عنوان نقش اصلی این سریال اشاره کرد که تمامی عوامل ساخت و دست اندرکاران سریال هیولا از چهره مطرح سینما و تلویزیون هستند. فرهاد اصلانی از بازیگران با سابقه سینما و تلویزیون است که در فیلم های کمدی حضور پر رنگی را تجربه کرده است. از دیگر بازیگران این سریال می توان به شیلا خداد اشاره کرد که از بازیگران محبوب کشور ما به شمار می رود که در سریال های متفاوتی نقش آفرینی کرده است و این اولین کار وی در کنار مهران مدیری است. جالب است بدانید که صداپیشه جناب خان خندوانه ، محمد بحرانی در هیولا به عنوان بازیگر حضور دارد. گوهر خیراندیش به عنوان بازیگر قدیمی و پرکار سینما نیز در کنار شبنم مقدمی ، سیما تیرانداز و خود مهران مدیری نقش آفرینی می کنند.

سریال هیولا

سریال هیولا

از عوامل سریال هیولا می توان به مصطفی احمدی، تهیه کننده هیولا که تهیه کننده مجموعه دورهمی هم بود، اشاره کرد. پیمان قاسمخانی، سرپرست نویسندگان این مجموعه است که در آن نیز تمامی بازیرگان خوش نام و مطرح جمع شده اند تا سریالی خوب را عرضه دهند.

هیولای مهران مدیری

هیولای مهران مدیری

جالب است بدانید که تنها وجه مشترک سریال هیولای مهران مدیری با ساخته‌های دهه ۸۰ مدیری حضور پیمان قاسمخانی است. جالب است بدانید که آخرین فعالیت هنری مهران مدیری در کنار پیمان قاسمخانی مربوط به سریال مرد هزار چهره و در سال 1387 بوده است. البته پس از این بود که در حدود 10 سال این دو فرد با هم همکاری نداشته و دوباره در سریال هیولا، همکاری این دو آغاز شده است که طرح سریال را قاسمخانی نوشته و امیر برادران فیلمنامه بیش از ۱۵ قسمتی این سریال را نوشته است. داستان سریال هیولا تقریبا به مانند مرد هزار چهره است. در خصوص معرفی سریال هیولا باید گفت که در فیلم معلم ساده و با شرافتی وجود دارد که به زندگی خود قانع بوده و در مسیری قرار می گیرد که زندگی او تغییر کرده و در جریان اختلاس و کلاهبرداری وارد می شود. او به شکل غیرمنتظره‌ای صاحب مال و منال و ثروت بادآورده‌ای شده و از شخصیت قبلی خود فاصله می‌گیرد.

سریال پخش خانگی هیولا

سریال پخش خانگی هیولا

فیلم برداری هیولای مدیری، بیش از شش ماه طول کشید و این کار همچنان ادامه دارد. داستان در چند دوره زمانی از قاجار تا به امروز روایت می‌شود. فیلمبرداری در لوکشین‌های متعددی انجام شده و به نسبت سریال‌های آپارتمانی، این مجموعه در لوکشین‌های زیادی تصویربرداری شده است. سریال جدید مهران مدیری، بسیار پرهزینه بوده است و با وجود پخش هیولا، این سریال خانگی در کنار سال های دور از خانه مجید صالحی ، باید دید که آیا هزینه هایی که برای آن شده است، باز می گردد یا خیر!

بازیگران سریال هیولا

بازیگران سریال هیولا

مهران مدیری با پیمان قاسمخانی به عنوان زوج های درخشان برای ساخت سریال کمدی شناخته می شدند و این دو هنرمند، سریال های خاص و به یادماندنی بسیاری را برای مخاطبین تولید کرده اند. از جمله آثار این دو هنرمند می توان به پاورچین اشاره کرد که از سریال های محبوب دهه 80 بوده و جواد رضویان با بازی خود بسیار درخشیده اند. اوج همکاری مهران مدیری، شب های برره است که اوج همکاری آن ها بوده است و تکه کلاهایی را در این سریال عرضه کردند که تا مدت ها وارد مکالمات روز مره شده بود. آخرین اثر هنری این دو زوج، مرد هزار چهره بوده است که این سریال از کارهای متفاوت مهران مدیری به شمار می رود که در مرد هزار چهره شاهد شوخی نویسنده با بسیاری از گروه‌ها و قشر‌های اجتماعی بودیم که باعث اعتراض بسیاری از آن‌ها شد. پس از مرد هزار چهره، همکاری این دو زوج یعنی مهران مدیری و قاسمخانی به یکباره قطع شده و این روزها شاهد همکاری دوباره آن ها هستیم.

مهران مدیری و هیولا

مهران مدیری و هیولا

آیا این مطلب مفید بود؟ 59
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید