مگان مارکل با کیت میدلتون امروز برای اولین بار در یک گردش دو نفره ، برای تشویق دوست ورزشکارش سرنا ویلیامز به ورزشگاه رفت.

کیت میدلتون و مگان مارکل

مگان مارکل و کیت میدلتون دوشس کمبریج و دوشس ساسکس به تماشای مسابقات تنیس ویمبلدون در فینال بانوان بین بازیکن امریکایی سرنا ویلیامز و بازیکن آلمانی آنجلیک کربر نشستند.

مگان ۳۶ ساله که به تازگی در ماه مه مراسم ازدواجش را با پرنس هری در وینزور جشن گرفته، یکی از دوستان نزدیک تنیس باز معروف سرنا ویلیامز است که سال گذشته اولین فرزندش به دنیا آمد.

خوش و بش مگان مارکل و کیت میدلتون هنگام تماشای بازی

 

کیت برای تماشای این مسابقه یک پیراهن خالدار از طراح محبوبش جنی پکهام پوشیده بود و مگان نیز یک پیراهن با راه راه های آبی از برند معروف رالف لارن را با یک شلوار سفید گشاد ست کرده بود.

حضور عمومی کیت میدلتون و مگان مارکل در کنار هم

 

ویلیامز که به همراه همسرش الکسیس اوهانیان در مراسم عروسی مگان مارکل و پرنس هری دعوت داشت، گفته بود خیلی خوشحال خواهد شد اگر دوشس بتواند برای تماشای مسابقه به ورزشگاه بیاید. وی تاکنون هفت بار قهرمان مسابقات ویمبلدون شده است.

سرنا ویلیامز این هفته در مورد دوستی خود و مگان مارکل به گزارشگران گفته بود: “ما همیشه دوستی فوق العاده ای با هم داشته ایم. هرسال او برای تشویق من می آید و از من حمایت می کند… او این بار با عنوان متفاوتی از من حمایت می کند ولی دوستی ما همچنان مثل سابق است و فرقی با سال های پیش ندارد.”در حالی که مگان مارکل تاکنون تنها چند بار در ویمبلدون حضور داشته ولی کیت میدلتون از زمان ازدواجش با پرنس ویلیام، بارها در طی سال های متمادی به تماشای مسابقات ویمبلدون نشسته است.علاوه بر این دو دوشس معروف، اما واتسون بازیگر مشهور هالیوودی ۲۸ ساله که بسیاری او را برای بازی در مجموعه فیلم های هری پاتر می شناسند نیز با تیپ کاملا سفید متشکل از یک کت و شلوار شیک و کلاه لبه دار همرنگ برای تماشا این مسابقات در جنوب غربی لندن حضور پیدا کرد.

 

کیت میدلتون و مگان مارکل

استایل دو جاری معروف کیت میدلتون و مگان مارکل

مگان مارکل

کیت میدلتون

دو عروس مشهور ملکه الیزابت دوم

مگان مارکل همسر پرنس هری و کیت میدلتون همسر پرنس ویلیام مشغول تماشای مسابقات تنیس ویمبلدون

اما واتسون بازیگر فیلم های هری پاتر

منبع: فرارو

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید