کودک کریستالی به کودکی گفته می شود که توانایی زیادی در برقراری ارتباط با محیط اطرافش دارد و دوست دارد در همه جا صلح برقرار کند و به نوعی با همه احساس همدلی دارد. تانما در این مطلب ویژگی ها و توانایی های کودکان کریستالی را بیان می کند؛

کودک کریستالی کیست؟

کودکان کریستالی موجوداتی ظریف و زیبا هستند که توانایی خاصی دارند. بیشتر مردم این ویژگی ها را جادو فرض می کنند. این کودکان به طرز ویژه ای به انرژی کم ارتعاش حساس هستند. در واقع رنگ یا کریستال لقب یا عنوان خاصی نیست بلکه به سطوح مختلف آگاهی اشاره دارد. این نسل جوانان نیازمندی خاصی به ارتعاشات کریستالی دارند؛ انرژی ای که در بیشتر موجودات زنده به ارتعاش در می آید.

حرکت از یک سطح آگاهی به دیگری باعث تغییر لغزش شخص می شود. فرکانس ارتعاشات بلوری یک چیز بسیار ویژه است که یکی از خالص ترین روش های ماده را از خود آشکار می کند. در واقع انرژی کریستال یک بالانس دقیق بین دوگانگی است. مانند مردانه و زنانه، احساس و تفکر. این همان انرژی است که در تمام کودکان کریستالی ارتعاش می یابد.

شناخت کودکان کریستالی

مردم، پایه اصلی تغییرات در جهان را کودکان می دانند. در این باره یک نظریه وجود دارد که می گوید هر چه نسل بشر بیشتر ادامه داشته باشد، تغییرات ژنتیکی نیز بیشتر بر آن تاثیر گذاشته و آن ها را بهبود می دهد. شایان ذکر است که بیشتر پیروان این نظریه روحانیون و افراد معنوی هستند.

این نظریه کودکان را در الگوهای روان شناسی و رفتارهای غیر عادی مختلف با معیار های مشخص دسته بندی می کند. بیشتر مردم معتقدند که اولین نسل از کودکان غیر عادی در دهه 50 یا 60 خود را نشان دادند اما تلاش آن ها برای پیشرفت جهان زیاد موفقیت آمیز نبود. کودکان متولد شده بین دهه 70 تا 90 را کودکان رنگی می نامند. این نسل کودکانی سخت و محکم شناخته شده اند که نابودکننده سیستم هستند. وظیفه آن ها مقابله با نگرش هایی ست که آمیخته با دوست داشتن نیستند.

ویژگی های کودک کریستالی

شناخت کودک کریستالی

همه این ها در حالی است که کودکان کریستالی به دنبال ارزش های انسانی و صداقت هستند. امروزه بسیاری از مردم درباره کودکانی با ماهیت مختلف صحبت می کنند، ماهیتی که به کودکان کریستالی بسیار شبیه است. اولین کسی که توانست این نسل را به خوبی بشانسد، استیو روتر درسال 1999 بود. او در سال 2002 در فصل اول کتابش رسما در این باره صحبت کرد و تمام اکتشافات خود را توضیح داد و آن را یک کتاب راهنما برای تکامل بشر نامید. از آن به بعد بسیاری از اندیشمندان و مردم به دنبال تعریف درست صفات و مشخصه های کودکان کریستالی تحقیقات بسیاری انجام دادند.

نشانه های کودکان کریستالی

کودکان کریستالی بسیار مهربان، با آرامش و همچنین دوست داشتنی هستند. در کتاب کودکان کریستالی و رنگی، آنقدر از این کودکان تعریف شده است که والدین، آن ها را فرشتگان کوچک خطاب کرده اند. تمام این ها به دلیل علاقه به ایجاد صلح توسط آن هاست و در رفتار آن ها تعادل و نداشتن اخلاق خاص به چشم می خورد. آن ها حتی قبل از راه رفتن و یادگیری سخن گفتن، می بوسند و بغل می کنند چرا که در ذات آن هاست. آن ها افرادی بسیار محتاط هستند و این امر به معنی خجالتی بودن کودک نیست بلکه بیشتر دوست دارند به جای جلب توجه و شناخته شدن، مخفی باقی بمانند. آن ها تمایلی به ایستادگی ندارند.

در طب سنتی کودکان کریستالی را دارای اختلالات تکمیلی می دانند. از جمله اختلال بیش فعالی ، کمبود توجه، سندرم اسپرگر یا اختلال طیفی اوتیستیک. با این حال این موارد هیچگونه تاثیری در رفتار آن ها ندارد. آن ها همواره هدف زندگی شان را ثابت پنداشته و با اراده راسخ ادامه می دهند.

ویژگی های کودک کریستالی

احساس همدلی داشتن

استیو راثر در تعیین ویژگی های این کودکان تلاش بسیاری کرده است و تا حدودی نیز موفق شده تا آن ها را به دیگران بشناساند. مانند نمونه: بیشتر کودکان کریستالی دارای توانایی های جنبشی و حساسیت های ارتعاشی خصوصا با زمین هستند. آن ها در مواردی نیز احساس همدلی می کنند. از دیگر ویژگی هایشان می توان حساس بودن به ترس و واکنش نشان دادن در این خصوص، اشاره کرد.

نشانه های کودک کریستالی

ویژگی های کودک کریستالی

طرفدار صلح بودن

کودکان کریستالی در واقع به دنبال صلح هستند و موجودات صلح آمیزی شناخته می شوند. آن ها به دنبال درک مستقیم و درک غیر معقول هستند . کودکان کریستالی به فکر التیام بخشیدن هستند. کودکان کریستالی موجوداتی زیبا و خوشبو هستند که چشمان آن ها بیانگر بسیاری چیز هاست. آن ها ویژگی های به خصوصی دارند که بسیاری از مردم آن را جادو عنوان کرده اند. یکی حساس بودن به انرژی های کم ارتعاش و دیگری توانایی قوی و عزم راسخ در انجام امور است.

در حقیقت به هر کودکی در هر بازه مکانی و زمانی خاص، می توان عنوان کودکان کریستالی را نسبت داد و این عنوان برای هیچکس تا ابد نمی ماند. باید به یاد داشته باشیم که هر کودک دارای توانایی های خاص و منحصر به فردی است که نمی تواند در دیگری مشترک باشد به همین دلیل نمی توان هر چیزی را به نوعی عنوان تلقی کرد و به کودکان نسبت داد. در حقیقت کودکان کریستالی یا رنگی تعریف و توصیفی از ویژگی های انرژی است. هدف از این طبقه بندی این است که این ویژگی ها را به خوبی بشناسید و پیام و مفهوم آن را درک کنید.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید