چگونه اکانت اینستاگرام دیگران را پیدا کنیم ؟

چگونه اکانت اینستاگرام دیگران را پیدا کنیم؟ برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با دنیای سرگرمی تانما باشید

یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا که مورد توجه همه قرار گرفته وطرفداران زیادی دارد اینستاگرام است در حقیقت سعی اینستاگرام در این است که افراد را به یکدیگر وصل کند و یافتن مخاطبین بزرگترین هدف اینستاگرام است.

این ویژگی خاص یکی دیگر از قابلیت های مورد توجه در اینستاگرام است یکی از معمول ترین روش ها برای پیدا کردن افراد در اینستاگرام اقدام از راه قسمت جستجو در اینستاگرام می باشد.تانما در مطلب زیرسعی دارد شما عزیزان را بیشتر با روش های پیدا کردن افراد د اینستاگرام وهمچنین مخاطبین گوشی در اینستاگرام آشنا کند با ما باشید :

1- برای یافتن افراد در اینستاگرام بخصوص افراد مشهور وبرند های معتبرمی توانید به این صورت عمل کنید که در قسمت جستجو در اکسپلور Top استفاده کنید همانطور که درتصویر زیر می بینید، با جستجوی برند Apple سریعا نام شرکت در اولین فایل جستجو نمایش داده شد.

2- برای پیدا کردن اکانت اینستاگرام می توانید در قسمت جستجو در اکسپلور از گزینه ACCOUNT استفاده کنید برای این منظور می توانید نام فردی را که مد نظرتان است در این قسمت تایپ کنید. گزینه ی ACCOUNT خیلی برای یافتن اکانت اینستاگرام دیگران کاربردی است.

اکانت اینستاگرام

یافتن مخاطبین گوشی در اینستاگرام'

3- جستجو در اکسپلور با TAGS

اکانت اینستاگرام

روش های پیدا کردن افراد در اینستاگرام

با استفاده از این قسمت می توانید به راحتی پیج مربوطه ی خود را پیدا کنید. تصور کنید که دنبال پیجی هستید که از تگ یک فیلم خاص استفاده می کند، با تایپ نام فیلم می توانید پیج های مربوطه را پیدا کرده با بررسی کوچکی، پیج موردنظر خود را به پیدا کنید.

اکانت اینستاگرام

یافتن مخاطبین در اینستا'

4- روش دیگر جستجو اکانت افراد در اینستاگرام از طریق گزینه PLACE درقسمت اکسپلور است برای جستجو می توانیداز قابلیت مکان کمک بگیرید وبا ویژگیهای این گزینه می توانید مکان مورد نظر پیج مدنظرخود را پیدا کنید.

5- روش دیگر از قسمت هایی که می توان برای یافتن افراد در اینستاگرام از آن استفاده کرد، قسمت follow and invite friends می باشد. بیشترکاربران اینستاگرام اطلاعی از این قسمت ندارند و یا اگر هم داشته باشند تا به حال از این ویژگی جستجوی افراد در اینستاگرام خود استفاده نکرده اند.
برای اقدام از این طریق باید وارد قسمت تنظیمات اینستاگرام پیج خود شده و از این راه اقدام به اضافه کردن لیست جدید مخاطب های خودتان بر اساس شماره موبایل کنید. مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

1- وارد صفحه پروفایل پیج خود شوید.

2- در قسمت بالا گوشه صفحه آیکون سه خط مانند را لمس کنید.

3- بعد در پایین صفحه آیکون setting را انتخاب می کنیم.

4- پس از وارد شدن به قسمت تنظیمات اینستاگرام گزینه اول یعنی follow and invite friends را لمس کنید.

5- در این صفحه با چند گزینه روبرو خواهید شد.

6- در بین این گزینه ها ما برای اضافه کردن افراد از طریق شماره باید گزینه اول یعنی follow contacts را انتخاب کنیم.

7- با انتخاب گزینه SUGGESTED به صفحه ای وارد می شویم که به دوبخش تقسیم شده، قسمت اول همان SUGGESTED (پیشنهاد) می باشد. در این قسمت شما پیشنهادهایی از سمت اینستاگرام دریافت می کنید. این پیشنهاد ها براساس فالووینگ ها و فالوورهای شما قرار داده شده اند. در واقع هوش مصنوعی ایسنتاگرام تلاش کرده است تا با استفاده از پیج های محبوب شما، پیج هایی را در این قسمت به شما نمایش دهد که به حوزه ی علاقه ی شما نزدیک باشد.

8- با انتخاب گزینه CONTACTS در این قسمت اینستاگرام از طریق لیست مخاطب های گوشی شما که شماره های آنها در سیستم شما ثبت شده و از طرفی صاحبان این شماره ها با این شماره ها پیج خود را باز کرده اند و یا شماره خود را در پیج خود ثبت کرده اند، این پیج ها را برای شما به نمایش در می آورد که می توان تمامی این پیج ها را با لمس آیکون آبی رنگ follow all فالو کرد و یا برخی از این اکانت ها را به دلخواه فالو کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 9
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید